The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

22.6.- Čtvrtek

22.6.2017 – Čtvrtek

1:00 Jemný lov s Colmicem – Lov cejnů s Józsefem Vargou
1:30 Let’s go fishing Bloemhof 3. díl
2:00 Myslivecká horečka – Naháňka v Podráví
2:30 Péter Pál Halmi – Tajemství velkého klu
3:00 Poslední výstřel – Uganda – Největší antilopa vodní
3:30 TopMixTv – Přípravy na feedrové závody
4:00 Jemný lov s Colmicem – Odkládací prut s Richardem Újszászim
4:30 Let’s go fishing Bloemhof 2. díl
5:00 Myslivecká horečka – Lov v okolí Lučence
5:30 Péter Halmi – Lov
6:00 Poslední výstřel – Dva divočáky jedním výstřelem
6:30 Kapří generace –
7:00 Kapří generace –
7:30 Rande s muškami – Vázání mušek
8:00 Carpzoom – Zahájení podzimní sezony
8:30 Feedermanie – Jazerní kapři
9:00 The Fishing TV Show – Lov plotic na stojatých vodách
9:30 Rybářské výpravy – Na stopě štik
10:00 Kuchyně milovníků ryb – S Erzsébet Makai Kőváriovou
10:30 Fishing Australia – Obří ryby Canberry
11:00 Rybolov bez hranic – Method a tolstolobik
11:30 IHR Dobrodružství – Amazonie 3.část
12:00 Rybářské výpravy – Ve stínu bolena 3. díl
12:30 Energofish – Magazín Energofish 7.
13:00 Jemný lov s Colmicem – Lov cejnů s Józsefem Vargou
13:30 Dudi baits – Když ryby neberou
14:00 Myslivecká horečka – Naháňka v Podráví
14:30 Péter Pál Halmi – Tajemství velkého klu
15:00 Poslední výstřel – Uganda – Největší antilopa vodní
15:30 Fishing Australia – Obří ryby Canberry
16:00 With Pupa – Tinca 1. část
16:30 With Pupa – Tinca 2. část
17:00 The Fishing TV Show – Rejnočí Show
17:30 Feedermánie – Feeder na konci léta
18:00 Akademie přívlače – Tisícoký tloušť 1.část
18:30 Poslední výstřel – Velký krokodýl
19:00 Mistr zbrojíř – Nevyčerpatelné téma – Dalekohledy 2.část
19:30 Carpzoom – Vášnivý jarní boiliesový lov
20:00 Kapří generace – 12-ti hodinový rybolov
20:30 Jemný lov s Colmicem – Lov kaprů s matchovým prutem
21:00 Carp Marathon Praha
21:30 Myslivecká kuchyně – S Ildokó Detky
22:00 Péter Pál Halmi – Kunhegyes
22:30 Poslední výstřel – Velký krokodýl
23:00 Lov kaprů na jezeru Tisza-tó
23:30 XX. Fishing&Hunting, Energofish, Velence Bike společenský a mediální rybářský pohár Maconka 2016.
0:00 IPCC 2016. II. Semifinále
0:30 Kapří generace – 12-ti hodinový rybolov