The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

27.8. – Čtvrtek

27.8.2020 – Čtvrtek

1:00 Hodula fishing – Okounek černý z důlního jezera 2.díl
1:30 Delphin – Novinky roku 2020 v kaprařině
2:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 1. díl
2:30 Péter Pál Halmi – Mozambik 2. díl
3:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 3. díl
3:30 Big Angry Fish – Zimní lov z člunu s přídavným plovákem 1.díl
4:00 Big Angry Fish – Zimní lov z člunu s přídavným plovákem 2.díl
4:30 Balatonska cejní paráda
5:00 Lov tetřevů v pohoří Rodopy 1. část
5:30 Lov tetřevů v pohoří Rodopy 2. část
6:00 Myslivecká horečka – Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu
6:30 Big Angry Fish – Ráj v mělké vodě 1.díl
7:00 Big Angry Fish – Ráj v mělké vodě 2.díl
7:30 Kapří divadlo – Nikdy nekončící den
8:00 Haldorádo – Gábor Sipos – Kompletní systém na tekoucí vody
8:30 Šupina za šupinou – Fiesta s děličkou – poražená bomba
9:00 Rybolov s Desem Taylerem – Líni z jezera Estate Lake
9:30 Magazín Energofish – 45. díl
10:00 Rybářské výpravy – Pozor, hotovo, ryba!
10:30 Kuchyně milovníků ryb – S Mártonem Hoványem
11:00 Rybolov pod lupou – Farma Pikkely na Balatonu
11:30 Csali Hungária představuje – Magic Maggot v Bulharsku
12:00 Opravdová tvář Malediv – Voda – kolébka života
12:30 Delphin – Novinky roku 2020 v kaprařině
13:00 Hodula fishing – Okounek černý z důlního jezera 1.díl
13:30 Hodula fishing – Okounek černý z důlního jezera 2.díl
14:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 1. díl
14:30 Péter Pál Halmi – Mozambik 2. díl
15:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 3. díl
15:30 Lov dravců – Lov bolena přívlačí na Tisze
16:00 S muškou kolem světa – Leviatan – 1. díl
16:30 S muškou kolem světa – Leviatan – 2. díl
17:00 Rybolov s Desem Taylerem – Parmy z řeky Severn
17:30 Šupina za šupinou – Ryby Mošonského Dunaje
18:00 II. Micado Cup
18:30 Mistr zbrojíř – Umění zástřelu
19:00 Stalking films – Bez hranic
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Method v hluboké vodě
20:00 Rybářští bratři – Domácí závod 5. díl
20:30 Kuchyně milovníků ryb – S Balázsem Kelemenem
21:00 Don Carp Lake
21:30 Péter Pál Halmi – Mozambik 4. díl
22:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 5. díl
22:30 Myslivecká horečka – Kaszó, srdce Somogyského kraja
23:00 Big Angry Fish – Velký korálový útes 1.díl
23:30 Big Angry Fish – Velký korálový útes 2.díl
0:00 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
0:30 Rybářští bratři – Domácí závod 5. díl