The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

23.5. – Čtvrtek

23.5.2019 – Čtvrtek

1:00 Seznamte se s jezerem Szűcsi
1:30 IHR Dobrodružství – Amazonie 3.část
2:00 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
2:30 Myslivecká horečka – Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu
3:00 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
3:30 Vyhnanci v Kanadě – 1. díl
4:00 Vyhnanci v Kanadě – 2. díl
4:30 IHR Dobrodružství – Amazonie 2.část
5:00 Střelecký svět 1. díl
5:30 Střelecký svět 2. díl
6:00 Myslivecká horečka – Lov v okolí Lučence
6:30 Waltrovi praktiky – Zimní rybolov na Balatonu
7:00 Kuchyně milovníků ryb – S Józsefem Gránem
7:30 Král řek – Mississippi Pool za dobrého počasí
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Příbřežní method feeder
8:30 Vášnivý lov velkých kaprů s Tamásem Csörgő – léto
9:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 2. díl
9:30 Rybolov pod lupou – Krátký lov kaprů na jezeru Harcsa
10:00 Gone fishin 6. série 12. epizoda
10:30 Csali Hungária představuje – Červí záležitosti s Dezső Straubem
11:00 Rybolov bez hranic – Stříbřití obyvatelé mrtvého ramene
11:30 Válka Kaprů 2. série 17. díl
12:00 CarpZoom – Feedrový lov velkých ryb
12:30 Magazín Energofish – 30. díl
13:00 Pod lupou závodní lov – Zajarki
13:30 IHR Dobrodružství – Amazonie 3.část
14:00 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
14:30 Myslivecká horečka – Jubilejní lov bažantů v Bátorligetu
15:00 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
15:30 Gone fishin 6. série 12. epizoda
16:00 Waltrovi praktiky – Zimní rybolov na Balatonu
16:30 Přívlač – Na Bodrogu
17:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 3. díl
17:30 Rozzlobený Balaton
18:00 Král řek – Objevme Darmouth
18:30 Myslivecká kuchyně – S Edit Szabó s gyöngyöstarjánským pěveckým sborem
19:00 Viktor Takács – Něco z Afriky
19:30 Haldorado – Gábor Sípos – Nástrahy s krmné směsi mistrů
20:00 Jemný a feedrový lov – Slider technika
20:30 Kuchyně milovníků ryb – S Györgyem Liptákem
21:00 Kapří divadlo – Tuhá montáž
21:30 Mistr zbrojíř – Spektiv 1.díl
22:00 Mistr zbrojíř – Spektiv 2.díl
22:30 Myslivecká horečka – Lov kachen s předovkou
23:00 24 hodinová rybářská výzva – Od hlavy až k patě 1. díl
23:30 24 hodinová rybářská výzva – Od hlavy až k patě 2. díl
0:00 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
0:30 Jemný a feedrový lov – Slider technika