The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

23.1. – Čtvrtek

23.1.2020 – Čtvrtek

1:00 Dovit – Lov kaprů s děličkou v překážkách
1:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
2:00 Myslivecká horečka – Lov s lukem
2:30 Na stopě kořisti – Kouzlo divočáků
3:00 Myslivecká horečka – Naše dva společné koníčky s Balázsem Hajbou
3:30 S muškou kolem světa – Leviatan – 1. díl
4:00 S muškou kolem světa – Leviatan – 2. díl
4:30 Jemný lov s Colmicem – Iberian Master
5:00 Viktor Takács – Divočina 1. díl
5:30 Viktor Takács – Divočina 2. díl
6:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Ásotthalmu a Öttömösi
6:30 Rybolov bez hranic – Na ostroretky a parmy údolí řeky Olt s boloňkou
7:00 Kuchyně milovníků ryb – S Kálmánem Fülepim
7:30 Král řek 2. ročník – Vítáme vás na řece Bonaventure
8:00 Haldorádo – Na stopě velkých kaprů – Tlouštíci ze Šumbaru
8:30 Rybolov s Karolyem Bokorem – Rybolov v Kanadě 3.díl
9:00 Poraž Charlieho Moora! – 5. díl
9:30 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
10:00 Kapří divadlo – IBCC 2019 1. díl
10:30 Kapří divadlo – IBCC 2019 2. díl
11:00 Rybolov bez hranic – Na ostroretky a parmy údolí řeky Olt s boloňkou
11:30 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 1. díl
12:00 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 2. díl
12:30 Magazín Energofish – 38. díl
13:00 Dovit – Lov kaprů s děličkou v překážkách
13:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
14:00 Myslivecká horečka – Lov s lukem
14:30 Na stopě kořisti – Kouzlo divočáků
15:00 Myslivecká horečka – Naše dva společné koníčky s Balázsem Hajbou
15:30 Rybolov pod lupou – Rybolov na jezeru Lupa
16:00 Top tipy – Zimní lov na důlních vodách
16:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
17:00 Poraž Charlieho Moora! – 6. díl
17:30 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
18:00 Waltrovi praktiky – Cejni jezera Velencei-tó
18:30 Myslivecká kuchyně – S László Kudecem
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Příbřežní method feeder
20:00 Chyť a pusť! – Přesný lov kaprů v dálce
20:30 Kuchyně milovníků ryb – S Dánielem Bezericsem
21:00 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
21:30 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
22:00 Péter Pál Halmi – Lov srnčíka čínského a muntžaka v An glicku
22:30 Myslivecká horečka – Loc divokých krocanů v Trnovci nad Váhem
23:00 S muškou kolem světa – Dravec – 1.díl
23:30 S muškou kolem světa – Dravec – 2.díl
0:00 TopMixTv – Přípravy na feedrové závody
0:30 Chyť a pusť! – Přesný lov kaprů v dálce