The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

22.9. – Neděle

22.9. 2019 – Neděle

1:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 3. díl
1:30 F&H Events – Mercury Pike Challenge 2019
2:00 Myslivecká horečka – Radějovská obora
2:30 Myslivecká horečka – Opět v oboře Radějov
3:00 Lizenbold – Lov jelenů v okolí Telkibánya
3:30 Král řek – Od Saint Jaeanu po řeku York
4:00 128 hodinový závod Halcatraz Cup v Leveleku
4:30 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
5:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 1. díl
5:30 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 2. díl
6:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 3. díl
6:30 Rybolov bez hranic – Predátoři ve zmatku hojnosti
7:00 Deník sportovního rybáře – Island 2. díl
7:30 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Na stopě dunajských amurů
8:00 Magazín Energofish – 33. díl
8:30 Feedrové výpravy a triky – Srovnávání očima rybáře
9:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Pakambala velká
9:30 Match fishing – Ve vodním sloupci
10:00 Ryby nevypráví pohádky – Lov kaprů v Africe – Maroko
10:30 Pod lupou závodní lov – Zajarki
11:00 Dovit – Method feeder na důlním jezeru
11:30 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 1. díl
12:00 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 2. díl
12:30 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton
13:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 3. díl
13:30 F&H Events – Mercury Pike Challenge 2019
14:00 Myslivecká horečka – Radějovská obora
14:30 Myslivecká horečka – Opět v oboře Radějov
15:00 Lizenbold – Lov jelenů v okolí Telkibánya
15:30 Waltrovi praktiky – Parmy na feeder v Óbudě
16:00 Haldorádo – Letní feedrová dobrodružství – Návrat do království amurů
16:30 Hírös Yacht – Balatonské lodě
17:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Žraloci keltské prohlubně
17:30 Feedrové výpravy a triky – Barevnost mikropelet
18:00 Lovci a zabijáci – Lov chobotnic
18:30 Myslivecká horečka – Lov kachen s předovkou
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
19:30 Rybolov bez hranic – Predátoři ve zmatku hojnosti
20:00 Match fishing – Ve vodním sloupci
20:30 Deník sportovního rybáře – Francie
21:00 Král řek – Od Saint Jaeanu po řeku York
21:30 Divoké oblasti – 3. díl
22:00 Myslivecká kuchyně – S Zsoltem Dösmödim
22:30 Attila Linzenbold – Květnový lov srnců na Jižní Velké planině
23:00 Král řek – Spruin Rock Pool
23:30 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 1. díl
0:00 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 2. díl
0:30 Match fishing – Ve vodním sloupci