The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.7. – Neděle

21.7. 2019 – Neděle

1:00 Vyhnanci v Kanadě 6 – 1. díl
1:30 Vyhnanci v Kanadě 6 – 2. díl
2:00 Ödön Blaumann – Myslivecká sezona 2. díl
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
3:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
3:30 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl
4:00 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
4:30 Deník sportovního rybáře – Řeka Doon
5:00 Myslivecká horečka – Charitativní lov v Kápolnásnyéku
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
6:00 Myslivecká horečka – Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem
6:30 Rybolov pod lupou – The One – Big One
7:00 Dovit – Kapři s klasickým feedrem
7:30 Král řek – Od Saint Jaeanu po řeku York
8:00 Feedermánie – Národní titul a světový rekord
8:30 Válka kaprů 6. díl
9:00 Rybolov pod lupou – Na stopě dravých ryb
9:30 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v srdci Transylvánie
10:00 F&H Events – Mr. Kopyto Trophy 2019.
10:30 Deník sportovního rybáře – Maledivy
11:00 Haldorádo – Gábor Döme – Method v hluboké vodě
11:30 Vyhnanci v Kanadě 6 – 1. díl
12:00 Vyhnanci v Kanadě 6 – 2. díl
12:30 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár
13:00 Rybářští bratři – Souboj v Holbině 3. díl
13:30 Waltrovi praktiky – Feedrový lov kaprů v blízkosti břehu
14:00 Ödön Blaumann – Myslivecká sezona 2. díl
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
15:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
15:30 Kapří generace – Itálie 3. díl
16:00 Chyť a pusť! – Změna ročního období
16:30 Deník sportovního rybáře – Island 1. díl
17:00 Rybolov pod lupou – Krátký lov kaprů na jezeru Harcsa
17:30 Válka kaprů 7. díl
18:00 Pohár Mikado – 1. díl
18:30 Myslivecká horečka – S Tamásem Somogyim
19:00 Viktor Takács – Divočina 2. díl
19:30 Feedermánie – Lov kaprů v Tokaji
20:00 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v srdci Transylvánie
20:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
21:00 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl
21:30 Myslivecká horečka – Bulharská dobrodružství – Lov jelenů v Ruse
22:00 Ödön Blaumann – 100 jelenů 1. díl
22:30 Ödön Blaumann – 100 jelenů 2. díl
23:00 Poraž Charlieho Moora! – 2. díl
23:30 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 1. díl
0:00 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 2. díl
0:30 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v srdci Transylvánie