The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

25.6. – Neděle

25.6. 2017 – Neděle

1:00 Kapří generace – 12-ti hodinový rybolov
1:30 Rande s muškami – Na jaře
2:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Somogyaszaló
2:30 Balázs Hajba – Lov srnců
3:00 Poslední výstřel – Mutant
3:30 Feedermánie – S feedrovým prutem na Malém Dunaji
4:00 Dokonalý rybář – Divocí letní kapři
4:30 Matchfishing – Naladěni na závody
5:00 Myslivecká horečka – Hukvaldy, nejstarší evropská obora
5:30 Péter Pál Halmi – Lov bažantů v oblasti Viharsarok
6:00 Poslední výstřel – V starověcích zemích
6:30 Pod lupou József Ács – Kapři vinařské oblasti Villány
7:00 Fishing&Hunting Events – Mr. Kopyto Trophy 2017.
7:30 IPCC 2016. III. Semifinále
8:00 Vášnivý lov velkých kaprů s Tamásem Csörgő – jaro
8:30 Feedermanie – Feedrový lov v Kiskunságu
9:00 The Fishing TV Show – Lov pstruhů na tekoucích vodách
9:30 Energofish – Magazín Energofish 7.
10:00 Haldorádo – Gábor Döme – Lekce Anglického feedru 1. díl – Lov cejnů, jak jsi to ještě nezkoušel!
10:30 Carp Marathon Praha
11:00 Sumci z hlubin Ebra
11:30 Rybolov bez hranic – Method a tolstolobik
12:00 Lov na boilies na jezerech Zoltán a Diana
12:30 Přívlač – V kraji Horní Tiszy
13:00 Kapří generace – 12-ti hodinový rybolov
13:30 Rande s muškami – Na jaře
14:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Somogyaszaló
14:30 Balázs Hajba – Lov srnců
15:00 Poslední výstřel – Mutant
15:30 XX. Fishing&Hunting, Energofish, Velence Bike společenský a mediální rybářský pohár Maconka 2016.
16:00 Jemný lov s Colmicem – Lov s bičem s Benedekem Nagyem
16:30 Kapří monstra z opičích skal
17:00 The Fishing TV Show – Velký jelec tloušť
17:30 Federmánie – Feeder ve studené vodě
18:00 Rybářské výpravy – Na stopě štik
18:30 Poslední výstřel – Trofej ze všech největší
19:00 Mistr zbrojíř – Spektiv 2.díl
19:30 Vášnivý lov velkých kaprů s Tamásem Csörgő – léto
20:00 Energofish – Magazín Energofish 7.
20:30 TopMixTv – Přípravy na feedrové závody
21:00 Feedermánie – S feedrovým prutem na Malém Dunaji
21:30 Myslivecká kuchyně – S Ildokó Detky
22:00 Péter Pál Halmi – Podzimní krajina s maďarskými štětci
22:30 Poslední výstřel – Trofej ze všech největší
23:00 Fishing Australia – Obří ryby Canberry
23:30 With Pupa – Tinca 1. část
0:00 With Pupa – Tinca 2. část
0:30 Energofish – Magazín Energofish 7.