The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

26.1. – Neděle

26.1. 2020 – Neděle

1:00 S muškou kolem světa – Leviatan – 1. díl
1:30 S muškou kolem světa – Leviatan – 2. díl
2:00 Na stopě kořisti – Vodní planina
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
3:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
3:30 Král řek 2. ročník – Dlouhý, nádherný den
4:00 IBCC 2019. – 1. díl
4:30 IBCC 2019. – 2. díl
5:00 Lov buvolů – Austrálie – 1. díl
5:30 Lov buvolů – Austrálie – 2. díl
6:00 Lov buvolů – Austrálie – 3. díl
6:30 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
7:00 Waltrovi praktiky – Feedrový lov s pletenkou
7:30 TopBaits – RybářskáShow
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Method v hluboké vodě
8:30 Lov dravců s Károlyem Bokorem – Rybolov na Pádu 1.díl
9:00 Poraž Charlieho Moora! – 8. díl
9:30 Magazín Energofish – 38. díl
10:00 Dovit – Lov kaprů s děličkou v překážkách
10:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
11:00 Catch and release – Lov kaprů na neznámých vodách
11:30 S muškou kolem světa – Proměna – 1.díl
12:00 S muškou kolem světa – Proměna – 2.díl
12:30 Kapři jezera Bled
13:00 Carp Zoom – Feeder na tekoucí vodě
13:30 F&H Events – O pohár amatérských rybářů 2019
14:00 Na stopě kořisti – Vodní planina
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
15:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
15:30 Matchfishing – Poprvé na Dunaji
16:00 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
16:30 Feedermánie – Lov tolstolobiků na Dunaji
17:00 Poraž Charlieho Moora! – 9. díl
17:30 Lov dravců s Károlyem Bokorem – Rybolov na Pádu 2.díl
18:00 XVII. EPBC Maconka
18:30 Myslivecká kuchyně – S Gergő Harczem
19:00 Balázs Hajba – Na mušce divočáci Cserhátu
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Dobrodružství divokých vod – Kaprařský ráj
20:00 Magazín Energofish – 38. díl
20:30 Král řek 2. ročník – Dlouhý, nádherný den
21:00 Chyť a pusť! – Přesný lov kaprů v dálce
21:30 Viktor Takács – Divočina 1. díl
22:00 Viktor Takács – Divočina 2. díl
22:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Ásotthalmu a Öttömösi
23:00 Kapří divadlo – Cote d’ Azur
23:30 Top tipy – Zimní lov na důlních vodách
0:00 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
0:30 Magazín Energofish – 38. díl