The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Olivér Simor nový moderátor PVTV

Ak sa ma niekto opýta, s ktorou činnosťou sa dokážem najlepšie stotožniť bez rozmýšľania odpoviem, že je to rybolov. Svoju prvú udicu, ktorú odvtedy používam som dostal pred tridsiatimi rokmi od svojho dedka. Do dnešného dňa spomínam na dni, mesiace a roky, ktoré som strávil na brehu potoka Lánka so svojim nebohým dedkom.

Prvých desať rokov bolo plných neúspechov, napriek tomu som bol vtedy najšťastnejší. Pokúšal som sa uloviť obrovské jalce, ktoré sa skrývali v chládku, samozrejme neúspešne. Roky plynuli, dospel som okruh mojich záľub sa rozrastal jediné, čo sa nezmenilo bola moja túžba po rybačke. Postupom času ma prúd zatiahol na do mediálnych vôd, kde nikoho nezaujímala moja láska k rybolovu. Hľadal som svoje miesto vo svete a minulý rok v novembri po viacerých desaťročiach hľadanie mojej cesta skončilo.

Fotky: Enikő Juhász

Fotky: Enikő Juhász

Život ma spojil so senzačnými ľuďmi, s družstvom PVTV, ktorý vo mne našli isté možnosti a ponukli mi prácu. Nemusím ani hovoriť, že som nezaváhal. Podali sme si ruky a dohodli sme sa. Uplynuli tri týždne, sedím tu v redakcii PVTV  a môžem pyšne prehlásiť, že onedlho budem debutovať s vlastnou rybárskou reláciou, ktorú budem moderovať na tejto medzinárodnej televíznej stanici. Volám sa Olivér Simor, posadnutý rybár a nový moderátor PVTV!

Text: Olivér Simor