The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

15.11. – Pátek

15.11.2019 – Pátek

1:00 Haldorado – Dobrodružství divokých vod – Můj lov velkých kaprů na Dunaji 1. díl
1:30 Haldorado – Dobrodružství divokých vod – Můj lov velkých kaprů na Dunaji 2. díl
2:00 Myslivecká horečka – Navštívili jsme Decathlon
2:30 Mistr zbrojíř – Spektiv 1.díl
3:00 Mistr zbrojíř – Spektiv 2.díl
3:30 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl
4:00 Přímořský rybolov 2. díl
4:30 Směr Afrika! 3. díl
5:00 Divoké oblasti – 1. díl
5:30 Viktor Takács – Divočina 1. díl
6:00 Viktor Takács – Divočina 2. díl
6:30 Lovci a zabijáci – Lov chobotnic
7:00 Fishinggirl – Judita
7:30 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 1. díl
8:00 Feedermánie – Carp Parade v Tokaji
8:30 Feedrové výpravy a triky – Lov podouství na kamenech
9:00 Rybolov s Desem Taylerem – Líni z jezera Estate Lake
9:30 Haldorádo – S feedrovým prutem na štěrkovně Dabas – Kapři z hluboké vody
10:00 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
10:30 Směr Afrika! 1. díl
11:00 Feedrové výpravy a triky – Říční feedrový lov ve velké hloubce
11:30 V línii s vodou – Hybrid
12:00 Závody v lovu sumců Mystikat Hírős Yacht
12:30 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
13:00 Haldorado – Dobrodružství divokých vod – Můj lov velkých kaprů na Dunaji 1. díl
13:30 Haldorado – Dobrodružství divokých vod – Můj lov velkých kaprů na Dunaji 2. díl
14:00 Myslivecká horečka – Navštívili jsme Decathlon
14:30 Mistr zbrojíř – Spektiv 1.díl
15:00 Mistr zbrojíř – Spektiv 2.díl
15:30 Feedermánie – Noc na kanálu
16:00 24 hodinová rybářská výzva – Voda naděje – 1.díl
16:30 24 hodinová rybářská výzva – Voda naděje – 2.díl
17:00 Rybolov s Desem Taylerem – Parmy z řeky Severn
17:30 Feedrové výpravy a triky – Feedrový lov na řece Mureš
18:00 Král řek – Kouzelné ráno na řece Darmouth
18:30 Mistr zbrojíř – Umění zástřelu
19:00 Král řek – Vítáme Vás na řece Bonaventure
19:30 Feedermánie – Bomb fishing trochu jinak
20:00 Král řek – Nejlepší momenty dobrodružství
20:30 Strašidelné příběhy – Sumec ve městě
21:00 Strašidelné příběhy – Sumec ve městě 2.část
21:30 Lov buvolů – Selous -1.díl
22:00 Třetí společenské setkání myslivců
22:30 Třetí společenské myslivecké setkání
23:00 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 1.díl
23:30 Přímořský rybolov 1. díl
0:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 3. díl
0:30 Král řek – Nejlepší momenty dobrodružství