The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

27.3. – Pátek

27.3.2020 – Pátek

1:00 Kapři jezera Bled
1:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 4. díl
2:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési
2:30 Čtvrté společenské myslivecké setkání
3:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
3:30 Šupina za šupinou – Ryby Mošonského Dunaje
4:00 Rybolov s blondínou – Bicske
4:30 Rybářské výpravy – Rybář a umělá nástraha – 3. díl
5:00 Myslivecká horečka – Bulharská dobrodružství – Lov jelenů v Ruse
5:30 Ödön Blaumann – Volání srnců 1. díl
6:00 Ödön Blaumann – Volání srnců 2. díl
6:30 XV. Fishing & Hunting – Energofish – Velence Bike společenské a mediální rybářské závody
7:00 Tamás Hodula – Pilismarótská dobrodružství
7:30 Ihr dobrodružství v Norsku
8:00 Rybolov bez hranic – Feedrové praktiky na Dunaji
8:30 Válka Kaprů 2. série 9. díl
9:00 Gone fishing 5. série 5. epizoda
9:30 Feedermánie – Chorvatští kapři 1. díl
10:00 Feedermánie – Chorvatští kapři 2. díl
10:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha
11:00 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár
11:30 Směr Afrika! 2. díl
12:00 Šupina za šupinou – Zkouška síly na rašeliništi
12:30 Akademie přívlače – Lapland Pike 2019
13:00 Kapři jezera Bled
13:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 4. díl
14:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési
14:30 Čtvrté společenské myslivecké setkání
15:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
15:30 XV. Fishing & Hunting – Energofish – Velence Bike společenské a mediální rybářské závody
16:00 Tamás Hodula – Pilismarótská dobrodružství
16:30 Rybářští bratři – Domácí závod
17:00 Gone fishing 5. série 7. epizoda
17:30 Válka Kaprů 2. série 10. díl
18:00 Vášnivý lov velkých kaprů s Tamásem Csörgő – jaro
18:30 Na stopě kořisti – Dům trofejí
19:00 Balázs Hajba – Hon na divočáky v Kemenesalja
19:30 Magazín Energofish – 38. díl
20:00 Opravdová muška – Zlato Kahurangi
20:30 Csali Hungária představuje – Magic Maggot v Bulharsku
21:00 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 5. díl
21:30 Myslivecká horečka – Charitativní lov v Kápolnásnyéku
22:00 Mistr zbrojíř – Střelecký svět, ve zmatku hojnosti
22:30 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
23:00 Magazín Energofish – 40. díl
23:30 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
0:00 IHR dobrodružství 27.díl – Človek nikdy neví
0:30 Opravdová muška – Zlato Kahurangi