The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

24.1. – Pátek

24.1.2020 – Pátek

1:00 Kuchyně milovníků ryb – S Dánielem Bezericsem
1:30 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
2:00 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
2:30 Péter Pál Halmi – Lov srnčíka čínského a muntžaka v An glicku
3:00 Myslivecká horečka – Loc divokých krocanů v Trnovci nad Váhem
3:30 Magazín Energofish – 38. díl
4:00 Dovit – Lov kaprů s děličkou v překážkách
4:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
5:00 Myslivecká horečka – Lov s lukem
5:30 Na stopě kořisti – Kouzlo divočáků
6:00 Myslivecká horečka – Naše dva společné koníčky s Balázsem Hajbou
6:30 Dovit – “Promíchat, netřepat!”
7:00 Fishinggirl – Judita
7:30 Kapří divadlo – 9 pohárů
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Příbřežní method feeder
8:30 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
9:00 Poraž Charlieho Moora! – 6. díl
9:30 Kapři jezera Bled
10:00 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
10:30 Feedermánie – Cejní ráj
11:00 Feedermanie – Cejní ráj 2. díl
11:30 Jemný lov s Colmicem – V akci Red Fish
12:00 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
12:30 Chyť a pusť! – Přesný lov kaprů v dálce
13:00 Kuchyně milovníků ryb – S Dánielem Bezericsem
13:30 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
14:00 Myslivecká horečka – Naháňka divočáků v tuhárském údolí
14:30 Péter Pál Halmi – Lov srnčíka čínského a muntžaka v An glicku
15:00 Myslivecká horečka – Loc divokých krocanů v Trnovci nad Váhem
15:30 Dovit – “Promíchat, netřepat!”
16:00 S muškou kolem světa – Dravec – 1.díl
16:30 S muškou kolem světa – Dravec – 2.díl
17:00 Poraž Charlieho Moora! – 7. díl
17:30 Károly Bokor – Ledový lov
18:00 Kapří divadlo – Umělecký rybolov
18:30 Myslivecká kuchyně – S István Mészárosom
19:00 Balázs Hajba – Rámus honců, výstřely pušek
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Velcí kapři – z velké vzdálenosti
20:00 Král řek 2. ročník – Dlouhý, nádherný den
20:30 IBCC 2019. – 1. díl
21:00 IBCC 2019. – 2. díl
21:30 Lov buvolů – Austrálie – 1. díl
22:00 Lov buvolů – Austrálie – 2. díl
22:30 Lov buvolů – Austrálie – 3. díl
23:00 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
23:30 Waltrovi praktiky – Feedrový lov s pletenkou
0:00 TopBaits – RybářskáShow
0:30 Král řek 2. ročník – Dlouhý, nádherný den