The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

19.7. – Pátek

19.7.2019 – Pátek

1:00 Rybolov s blondínou – Bicske
1:30 Deník sportovního rybáře – Řeka Tay
2:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
2:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. díl
3:00 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
3:30 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v srdci Transylvánie
4:00 F&H Events – Mr. Kopyto Trophy 2019.
4:30 Deník sportovního rybáře – Maledivy
5:00 Myslivecká horečka – Myslivecká praxe
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 2. díl
6:00 Attila Linzenbold – Květnový lov srnců na Jižní Velké planině
6:30 IBCC 2019. – 1. díl
7:00 IBCC 2019. – 2. díl
7:30 Král řek – White House Pool
8:00 Feedermánie – Maconka, den koiáků
8:30 Válka kaprů 4. díl
9:00 Rybolov pod lupou – Rybolov v Leveleku
9:30 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár
10:00 Chyť a pusť! – Změna ročního období
10:30 Deník sportovního rybáře – Island 1. díl
11:00 Feedrová dobrodružství a triky – Lov velkých ryb a methodem
11:30 Profess – Feedrová dobrodružství
12:00 CarpZoom: Letní čas
12:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
13:00 Rybolov s blondínou – Bicske
13:30 Matchfishing – Základy lovu cejnů
14:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
14:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. díl
15:00 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
15:30 IBCC 2019. – 1. díl
16:00 IBCC 2019. – 2. díl
16:30 Jemný a feedrový lov – Speedy’s Washters
17:00 Rybolov pod lupou – Pilismarótská zátoka
17:30 Válka kaprů 5. díl
18:00 Waltrovi praktiky – Zimní rybolov na Balatonu
18:30 Myslivecká kuchyně – S Dávidem Várim
19:00 Viktor Takács – V úpatí Alp
19:30 Feedermánie – Rybolov na Žitném ostrově
20:00 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl
20:30 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
21:00 Deník sportovního rybáře – Řeka Doon
21:30 Myslivecká horečka – Charitativní lov v Kápolnásnyéku
22:00 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
22:30 Myslivecká horečka – Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem
23:00 Rybolov pod lupou – The One – Big One
23:30 Dovit – Kapři s klasickým feedrem
0:00 Král řek – Od Saint Jaeanu po řeku York
0:30 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl