The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.5. -Pondělí

20.5. -Pondělí

1:00 Gone fishin 6. série 12. epizoda
1:30 Csali Hungária představuje – Červí záležitosti s Dezső Straubem
2:00 Myslivecká kuchyně – Hrb Zebu
2:30 Balázs Hajba – Rámus honců, výstřely pušek
3:00 Attila Linzenbold – Květnový lov srnců na Jižní Velké planině
3:30 Dovit – Kapři s klasickým feedrem
4:00 Feedermánie – Method lov ve studené vodě
4:30 Válka Kaprů 2. série 18. díl
5:00 Na stopě kořisti – Horká místa divočáků
5:30 J. Alain Smith, americký světový lovec a jeho lov jelenů s Adrienou Lipp
6:00 Lizenbold – Lov jelenů v okolí Telkibánya
6:30 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
7:00 Kuchyně milovníků ryb – S Józsefem Gránem
7:30 Carp Zoom – Feeder na tekoucí vodě
8:00 Rybolov bez hranic – Stříbřití obyvatelé mrtvého ramene
8:30 Rande s muškami – Tloušť a jelec jesen
9:00 Fishing Australia – Sladkovodní žraloci
9:30 Dovit – Kapři s klasickým feedrem
10:00 Nedotčené vody Islandu 1.díl
10:30 Nedotčené vody Islandu 2.díl
11:00 Ryby nevypráví pohádky – Lov kaprů v Africe – Maroko
11:30 Strašidelné příběhy – Sumec ve městě
12:00 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
12:30 Rybolov pod lupou – Krátký lov kaprů na jezeru Harcsa
13:00 Gone fishin 6. série 12. epizoda
13:30 Csali Hungária představuje – Červí záležitosti s Dezső Straubem
14:00 Myslivecká kuchyně – Hrb Zebu
14:30 Balázs Hajba – Rámus honců, výstřely pušek
15:00 Attila Linzenbold – Květnový lov srnců na Jižní Velké planině
15:30 24 hodinová rybářská výzva – Od hlavy až k patě 1. díl
16:00 24 hodinová rybářská výzva – Od hlavy až k patě 2. díl
16:30 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
17:00 Akademie přívlače – Štika na mušku vs přívlač
17:30 Top tipy – Lov velkých kaprů na Balatonu
18:00 Válka Kaprů 2. série 15. díl
18:30 Myslivecká kuchyně – S Pálem Borodicsem
19:00 Viktor Takács – V úpatí Alp
19:30 Haldorado – Feedrový lov kaprů ve studené vodě – Bouřlivé jaro
20:00 Profess – Feedrová výprava s Attilou Károlyem
20:30 Don Carp Baits – Tlukot srdce
21:00 IHR Dobrodružství – Amazonie 1.část
21:30 Ödön Blaumann – Volání srnců 1. díl
22:00 Ödön Blaumann – Volání srnců 2. díl
22:30 Krieghof semprio -Nový systém
23:00 Rybolov bez hranic – Stříbřití obyvatelé mrtvého ramene
23:30 Válka Kaprů 2. série 17. díl
0:00 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
0:30 Profess – Feedrová výprava s Attilou Károlyem