The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

3.8. -Pondělí

3.8. -Pondělí

1:00 Big Angry Fish – 24 hodinová rybářská mise 2. díl
1:30 Kuchyně milovníků ryb – S Zsoltem Szárim
2:00 Balázs Hajba – Šplhání po skalách 1. díl
2:30 Balázs Hajba – Šplhání po skalách 2. díl
3:00 Král řek – Vítáme Vás na řece Bonaventure
3:30 Feedermanie – Zimní amuři na chleba
4:00 Hodula Fishing – Objevování štik jezera Rétközi
4:30 Akakdemie přívlače – Pohár Varivas Trout Area
5:00 Attila Linzenbold – Květnový lov srnců na Jižní Velké planině
5:30 Viktor Takács – V krajině bílého nosorožce 1. díl
6:00 Ödön Blaumann – Dobří býci 2. díl
6:30 Rybářští bratři – Domácí závod 4. díl
7:00 Dovit – Match VS feeder
7:30 Carp Zoom – Feeder na tekoucí vodě
8:00 Dovit – Match VS feeder
8:30 Matchfishing – Rybolov jednoduše
9:00 Waltrovi praktiky – Obři s děličkou
9:30 V linii s vodou – Ptáci
10:00 Kuchyně milovníků ryb – S Zsoltem Szárim
10:30 TopMixTV – Kouzlo karasů
11:00 Big Angry Fish – 24 hodinová rybářská mise 1. díl
11:30 Big Angry Fish – 24 hodinová rybářská mise 2. díl
12:00 Rybolov bez hranic – Feedrová dobrodružství na řece Ipeľ
12:30 Rybářské výpravy – Bojovní boleni
13:00 Feedermánie – Bomb fishing trochu jinak
13:30 Kuchyně milovníků ryb – S Tiborem Pappem
14:00 Balázs Hajba – Šplhání po skalách 1. díl
14:30 Balázs Hajba – Šplhání po skalách 2. díl
15:00 Král řek – Vítáme Vás na řece Bonaventure
15:30 Kapří divadlo – IBCC 2019 1. díl
16:00 Kapří divadlo – IBCC 2019 2. díl
16:30 XV. Fishing & Hunting – Energofish – Velence Bike společenské a mediální rybářské závody
17:00 Deník sportovního rybáře – Řeka Tweed
17:30 Feedrové výpravy a triky – Říční feeder
18:00 Rybolov pod lupou – obří kapři z nádrže Búzásvölgy
18:30 Hon na divočáky v Pusztaapáti
19:00 Péter Pál Halmi – Lov tetřeva v rakouských alpách
19:30 Jemný lov s Colmicem – Závoďmě
20:00 DOVIT – Rybolov na 30-ti hektarech
20:30 Decathlon – Caperlan – Hodnotný čas
21:00 XVI. EPBC Fishing & Hunting – Maconka
21:30 Viktor Takács – V krajině bílého nosorožce 1. díl
22:00 Viktor Takács – V krajině bílého nosorožce 2. díl
22:30 Čtvrté společenské myslivecké setkání
23:00 Match fishing – Souboj s matchovkou
23:30 Rybolov bez hranic – Method feedrový lov v Moldávii
0:00 Rybářští bratři – Domácí závod 4. díl
0:30 DOVIT – Rybolov na 30-ti hektarech