The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

17.7. -Pondělí

17.7. 2017 – Pondělí

1:00 With Pupa – Tloušti poslouchají 2.díl
1:30 Ryby nevyprávějí pohádky
2:00 Myslivecká horečka – Abnormální srnci 1.díl
2:30 Myslivecká horečka – Abnormální srnci 2.díl
3:00 Na stopě kořisti – V zemi divočáků
3:30 Haldorádo – Tamás Putz a Gábor Sípos – Tipy FermentX k letním lovům
4:00 Frank Pizon – Děti pobřeží
4:30 Pod lupou József Ács – Kapři jezera Háromfa
5:00 Péter Pál Halmi – Čtyři roční období – Jaro
5:30 Krajina myšího ostrova
6:00 Na stopě kořisti – Lov bažantů v černém údolí
6:30 Chyť a pusť – Sektor B
7:00 V linii s vodou – Život nebo smrt
7:30 Rande s muškami – Na jaře
8:00 Energofish – Magazín Energofish 7.
8:30 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
9:00 Akademie přívlače – Odpůrci umělých nástrah
9:30 Ryby nevyprávějí pohádky
10:00 Frank Pizon – Děti pobřeží
10:30 Rybářská zóna – Rychlý lov kaprů
11:00 Fishing Australia – Muškaření v trichtýřovitých ústích řek
11:30 Dudi baits – Když ryby neberou
12:00 Akademie přívlače – Pstruh a mistr
12:30 Pod lupou József Ács – Kapři jezera Háromfa
13:00 With Pupa – Tloušti poslouchají 1.díl
13:30 With Pupa – Tloušti poslouchají 2.díl
14:00 Myslivecká horečka – Abnormální srnci 1.díl
14:30 Myslivecká horečka – Abnormální srnci 2.díl
15:00 Na stopě kořisti – V zemi divočáků
15:30 Federmánie – Feeder ve studené vodě
16:00 Jemný lov s Colmicem – Lov kaprů s matchovým prutem
16:30 Fishing&Hunting Events – Mr. Kopyto Trophy 2017.
17:00 The Fishing TV Show – Velký jelec tloušť
17:30 Kuchyně milovníků ryb – S Erzsébet Makai Kőváriovou
18:00 Kapří generace – 12-ti hodinový rybolov
18:30 Puškohledy, věčné téma
19:00 Stalking films – Tajemný lov srnců
19:30 Feedermánie – Sumci a vábnička při květu akátu
20:00 Matchfishing – Na divoké vodě
20:30 Frank Pizon – Zvuky nad rákosem
21:00 Frank Pizon – Zvuky nad rákosem
21:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Homokmégyi
22:00 Maďarský drátosrstý ohař slaví 50 let
22:30 Poslední výstřel – Sněžní past
23:00 Rybolov bez hranic – Lov kaprů na štěrkovnách
23:30 V linii s vodou – V zajetí ledu
0:00 Chyť a pusť – Sektor B
0:30 Matchfishing – Na divoké vodě