The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

16.9. -Pondělí

16.9. -Pondělí

1:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 2. díl
1:30 Feedrové výpravy a triky – Lov podouství na kamenech
2:00 Divoké oblasti – 2. díl
2:30 Viktor Takács – Myslivost na umělecké úrovni – Lovy Gyula Bodrogiho
3:00 Ödön Blaumann – Srnec na vábničku
3:30 Feedermánie – Návrat do Švédska
4:00 Kuchyně milovníků ryb – S Péterem Vidrou
4:30 Pohár Mikado 2019
5:00 Ödön Blaumann – Dobří býci 1. díl
5:30 Ödön Blaumann – Dobří býci 2. díl
6:00 Na stopě kořisti – Lov se slováky
6:30 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 1. díl
7:00 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 2. díl
7:30 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 1. díl
8:00 Rybolov pod lupou – Lov kaprů na velkých vodách
8:30 XVI. EPBC Fishing & Hunting – Maconka
9:00 Přívlač – Na triatlonu
9:30 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár
10:00 Kuchyně milovníků ryb – S Péterem Vidrou
10:30 Csali Hungária představuje – II. Feedrový pohár Csali Hungária
11:00 Lovci a zabijáci – Lov chobotnic
11:30 Kapří divadlo – Cote’d Azur
12:00 Poraž Charlieho Moora! – 9. díl
12:30 Rybolov bez hranic – Predátoři ve zmatku hojnosti
13:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 2. díl
13:30 Feedrové výpravy a triky – Lov podouství na kamenech
14:00 Divoké oblasti – 2. díl
14:30 Viktor Takács – Myslivost na umělecké úrovni – Lovy Gyula Bodrogiho
15:00 Balázs Hajba – Africké nálady 1. díl
15:30 Vyhnanci v Kanadě – 1. díl
16:00 Vyhnanci v Kanadě – 2. díl
16:30 Haldorádo – Gábor Döme – Velcí kapři – z velké vzdálenosti
17:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Úhoř mořský
17:30 Feedrové tipy a triky – Lov kaprů za obtížných podmínek
18:00 Jemný lov s Colmicem – Iberian Master
18:30 Myslivecká horečka – Lov svištů
19:00 Balázs Hajba – Lov srnců
19:30 Magazín Energofish – 31. díl
20:00 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton
20:30 Haldorádo – Letní feedrová dobrodružství – Návrat do království amurů
21:00 Hírös Yacht – Balatonské lodě
21:30 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
22:00 Ödön Blaumann – Na jelení čekané 1. díl
22:30 Ödön Blaumann – Na jelení čekané 2. díl
23:00 Dovit – Method feeder na důlním jezeru
23:30 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 1. díl
0:00 Kapří divadlo – Cote D’Argent – 2. díl
0:30 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton