The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.9. – Sobota

21.9. 2019 – Sobota

1:00 128 hodinový závod Halcatraz Cup v Leveleku
1:30 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
2:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 1. díl
2:30 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 2. díl
3:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 3. díl
3:30 F&H Events – Mercury Pike Challenge 2019
4:00 Csali Hungária představuje – II. Feedrový pohár Csali Hungária
4:30 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 3. díl
5:00 Myslivecká kuchyně – S Zsoltem Dösmödim
5:30 Střelecká škola – Střelba s broky na vysoké úrovni
6:00 Myslivecká horečka – Lovy srnců v Kállósemjénu
6:30 Tajemství modré hlubiny 1.díl
7:00 Tajemství modré hlubiny 2.díl
7:30 Haldorádo – Gábor Döme – Velcí kapři – z velké vzdálenosti
8:00 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v Érmihályfalva
8:30 Feedrová dobrodružství a triky – Nové jezero
9:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Psohlav obecný
9:30 Vyhnanci v Kanadě 3 – 1. díl
10:00 Vyhnanci v Kanadě 3 – 2. díl
10:30 Top tipy – Lov velkých kaprů na Balatonu
11:00 Rande s muškami – Reload Idefish
11:30 IBCC 2019. – 1. díl
12:00 IBCC 2019. – 2. díl
12:30 Král řek – Od Saint Jaeanu po řeku York
13:00 128 hodinový závod Halcatraz Cup v Leveleku
13:30 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
14:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 1. díl
14:30 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 2. díl
15:00 Péter Pál Halmi – Začíná období říje 3. díl
15:30 Rybolov bez hranic – Predátoři ve zmatku hojnosti
16:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 2. díl
16:30 Profess – Feedrová dobrodružství
17:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Pakambala velká
17:30 Feedrové výpravy a triky – Srovnávání očima rybáře
18:00 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Na stopě dunajských amurů
18:30 Myslivecká horečka – Seznámení se se stavem velkých predátorů
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 3. díl
19:30 Magazín Energofish – 33. díl
20:00 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton
20:30 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 3. díl
21:00 F&H Events – Mercury Pike Challenge 2019
21:30 Myslivecká horečka – Radějovská obora
22:00 Myslivecká horečka – Opět v oboře Radějov
22:30 Lizenbold – Lov jelenů v okolí Telkibánya
23:00 Feedrové výpravy a triky – Lov podouství na kamenech
23:30 Kuchyně milovníků ryb – S Péterem Vidrou
0:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 2. díl
0:30 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton