The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

23.11. – Sobota

23.11. 2019 – Sobota

1:00 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton
1:30 Feedrové výpravy a triky – Feedrový lov na řece Mureš
2:00 Myslivecká horečka – Bažanti v Battonya
2:30 Na stopě kořisti – Lov se slováky
3:00 Myslivecká horečka – Seznámení se se stavem velkých predátorů
3:30 Magazín Energofish – 36. díl
4:00 Přímořský rybolov 3. díl
4:30 Jemný a feedrový lov – Lov karasů s wagglerem
5:00 Divoké oblasti – 2. díl
5:30 Balázs Hajba – Parohy v podzimním světle 1. díl
6:00 Balázs Hajba – Parohy v podzimním světle 2. díl
6:30 Přívlač – Na Bodrogu
7:00 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
7:30 Směr Afrika! 1. díl
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Příbřežní method feeder
8:30 Match fishing – I v největší zimě
9:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 3. díl
9:30 Dovit – Kořenění kapři
10:00 V línii s vodou – Hybrid
10:30 Lov dravců – Lov bolena přívlačí na Tisze
11:00 Feedrové výpravy a triky – Říční feedrový lov ve velké hloubce
11:30 Dovit – Method feeder na důlním jezeru
12:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 4. díl
12:30 Kapří divadlo – C-Rex
13:00 Šupina za šupinou! – Velkorysý Balaton
13:30 Rybolov bez hranic – Lov kaprů v srdci Transylvánie
14:00 Myslivecká horečka – Bažanti v Battonya
14:30 Na stopě kořisti – Lov se slováky
15:00 Myslivecká horečka – Seznámení se se stavem velkých predátorů
15:30 Haldorádo – S feedrovým prutem na štěrkovně Dabas – Kapři z hluboké vody
16:00 S muškou kolem světa – Proměna – 1.díl
16:30 S muškou kolem světa – Proměna – 2.díl
17:00 Akademie přívlače – Dva rybáři gurmáni
17:30 Matchfishing – Cejní lekce s kapry
18:00 Lov štik – Na břehu s Gyurim
18:30 Myslivecká kuchyně – S Zsoltem Dösmödim
19:00 Péter Pál Halmi – Lov nahura modrého v himalájích s Bélou Hídvégim
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Velcí kapři – z velké vzdálenosti
20:00 Král řek 2. ročník – Zahájení sezony na Great Little Pabos
20:30 Závody v lovu sumců Mystikat Hírős Yacht
21:00 Jemný a feedrový lov – Lov v blízkosti břehu
21:30 Lov buvolů – Selous -2.díl
22:00 Ödön Blaumann – Na jelení čekané 1. díl
22:30 Ödön Blaumann – Na jelení čekané 2. díl
23:00 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl
23:30 Přímořský rybolov 2. díl
0:00 Směr Afrika! 3. díl
0:30 Král řek 2. ročník – Zahájení sezony na Great Little Pabos