The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.7. – Sobota

20.7. 2019 – Sobota

1:00 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
1:30 Deník sportovního rybáře – Řeka Doon
2:00 Myslivecká horečka – Charitativní lov v Kápolnásnyéku
2:30 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
3:00 Myslivecká horečka – Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem
3:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
4:00 Rybolov s blondínou – Bicske
4:30 Deník sportovního rybáře – Řeka Tay
5:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. díl
6:00 Attila Linzenbold – Lov s lukem v oblasti horní Tiszi
6:30 24 hodinová rybářská výzva – Řeka Windrush – 1. díl
7:00 24 hodinová rybářská výzva – Řeka Windrush – 2. díl
7:30 Král řek – Spruin Rock Pool
8:00 Feedermánie – Rybolov na Žitném ostrově
8:30 Válka kaprů 5. díl
9:00 Rybolov pod lupou – Pilismarótská zátoka
9:30 Vyhnanci v Kanadě 6 – 1. díl
10:00 Vyhnanci v Kanadě 6 – 2. díl
10:30 Ryby nevypráví pohádky – Lov kaprů v Africe – Maroko
11:00 Chytej s woblery Mata
11:30 TopBaits – RybářskáShow
12:00 Deník sportovního rybáře – Řeka Ythan
12:30 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl
13:00 Ryby nevyprávějí pohádky – Ecséd
13:30 Rybolov pod lupou – The One – Big One
14:00 Myslivecká horečka – Charitativní lov v Kápolnásnyéku
14:30 Balázs Hajba – Africké nálady 4. díl
15:00 Myslivecká horečka – Cserkeőlští srnci s Attilou Deckerem
15:30 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Japonští kapři z centra Tokya
16:00 24 hodinová rybářská výzva – Řeka Windrush – 1. díl
16:30 24 hodinová rybářská výzva – Řeka Windrush – 2. díl
17:00 Rybolov pod lupou – Na stopě dravých ryb
17:30 Válka kaprů 6. díl
18:00 TopMix TV – Lov kaprů ve vodním sloupce s odkládacím prutem
18:30 Myslivecká horečka – S Arnoldem Lepárem
19:00 Viktor Takács – Divočina 1. díl
19:30 Feedermánie – Národní titul a světový rekord
20:00 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár
20:30 Vyhnanci v Kanadě 6 – 1. díl
21:00 Vyhnanci v Kanadě 6 – 2. díl
21:30 Ödön Blaumann – Myslivecká sezona 2. díl
22:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
22:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
23:00 Jemný a feedrový lov – Speedy’s Washters
23:30 Rob hughes objeví Balaton
0:00 Král řek – Objevme Darmouth
0:30 V. Mezinárodní Hethland Balatonsky Feedrový pohár