The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

29.8. – Sobota

29.8. 2020 – Sobota

1:00 Neobydlená oblast – Severní ostrov – 1. díl
1:30 Neobydlená oblast – Severní ostrov – 2. díl
2:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
2:30 Ödön Blaumann – Muflon
3:00 Myslivecká horečka – Navštívili jsme Decathlon
3:30 Rybářští bratři – Domácí závod 5. díl
4:00 Kuchyně milovníků ryb – S Balázsem Kelemenem
4:30 Don Carp Lake
5:00 Péter Pál Halmi – Mozambik 4. díl
5:30 Péter Pál Halmi – Mozambik 5. díl
6:00 Myslivecká horečka – Kaszó, srdce Somogyského kraja
6:30 Big Angry Fish – Velký korálový útes 1.díl
7:00 Big Angry Fish – Velký korálový útes 2.díl
7:30 XVII. EPBC Maconka
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Příbřežní method feeder
8:30 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
9:00 Rybolov s Desem Taylorem – Zimní lipani
9:30 Tajemství modré hlubiny 1.díl
10:00 Tajemství modré hlubiny 2.díl
10:30 Balatonska cejní paráda
11:00 F&H Events – O pohár amatérských rybářů 2019
11:30 S muškou kolem světa – Dravec – 1.díl
12:00 S muškou kolem světa – Dravec – 2.díl
12:30 Král řek – Poslední dny Gaspe Bay River
13:00 Neobydlená oblast – Severní ostrov – 1. díl
13:30 Neobydlená oblast – Severní ostrov – 2. díl
14:00 Myslivecká horečka – Battonya – Mezőberény
14:30 Ödön Blaumann – Muflon
15:00 Myslivecká horečka – Navštívili jsme Decathlon
15:30 Magazín Energofish – 45. díl
16:00 Rybářské výpravy – Pozor, hotovo, ryba!
16:30 Kuchyně milovníků ryb – S Mártonem Hoványem
17:00 Rybolov s Desem Taylorem – Monument 2.
17:30 Šupina za šupinou – Neoblomní.
18:00 Kapří divadlo – 9 pohárů
18:30 Mistr zbrojíř – Balistika a vzdálenost
19:00 Stalking films – Lov jelena lesního
19:30 Haldorádo – S feedrovým prutem na štěrkovně Dabas – Kapři z hluboké vody
20:00 Dovit – Match VS feeder
20:30 Big Angry Fish – Zimní lov z člunu s přídavným plovákem 1.díl
21:00 Big Angry Fish – Zimní lov z člunu s přídavným plovákem 2.díl
21:30 Myslivecká kuchyně – Afrika 1. díl
22:00 Myslivecká kuchyně – Afrika 2. díl
22:30 Viktor Takács – Něco z Afriky
23:00 Rybářské výpravy – Pozor, hotovo, ryba!
23:30 Rob hughes objeví Balaton
0:00 Šupina za šupinou – Nebojácní cejni řeky Zala
0:30 Dovit – Match VS feeder