The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

25.3.- Středa

25.3.2020 – Středa

1:00 24 hodinová rybářská výzva – Z kila na kilo 2. díl
1:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 2. díl
2:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
3:00 Viktor Takács – Myslivost na umělecké úrovni – Lovy Gyula Bodrogiho
3:30 Feedermánie – Chorvatští kapři 1. díl
4:00 Feedermánie – Chorvatští kapři 2. díl
4:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha
5:00 Myslivecká horečka – Lov v Bakonyských oborách
5:30 Myslivecká kuchyně s Balázsem Matuszem 1.díl
6:00 Myslivecká kuchyně s Balázsem Matuszem 2.díl
6:30 Csali Hungária představuje – Magic Maggot v Bulharsku
7:00 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 1. díl
7:30 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 2. díl
8:00 Magazín Energofish – 37. díl
8:30 Válka Kaprů 2. série 7. díl
9:00 Gone fishing 5. série 3. epizoda
9:30 XV. Fishing & Hunting – Energofish – Velence Bike společenské a mediální rybářské závody
10:00 Tamás Hodula – Pilismarótská dobrodružství
10:30 F&H Events – O pohár amatérských rybářů 2019
11:00 24 hodinová rybářská výzva – Výborná sedmička 1. díl
11:30 24 hodinová rybářská výzva – Výborná sedmička 2. díl
12:00 Šupina za šupinou – Milovníci amurů
12:30 Chyť a pusť – Sektor B
13:00 V linii s vodou – Život nebo smrt
13:30 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 2. díl
14:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
15:00 Viktor Takács – Myslivost na umělecké úrovni – Lovy Gyula Bodrogiho
15:30 Rybářští bratři – Domácí závod
16:00 Kuchyně milovníků ryb – S olympijským vítězem Tamásem Vargou
16:30 Ihr dobrodružství – Ebro crazy cats
17:00 Gone fishing 5. série 4. epizoda
17:30 Válka Kaprů 2. série 8. díl
18:00 Haldorádo – Gábor Döme – Týmová práce
18:30 Na stopě kořisti – Stěhovaví ptáci
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 3. díl
19:30 Rybolov bez hranic – Na ostroretky a parmy údolí řeky Olt s boloňkou
20:00 Šupina za šupinou – Ryby Mošonského Dunaje
20:30 Matchfishing – Parmy na děličku na Tisze
21:00 Rybářské výpravy – Rybář a umělá nástraha – 3. díl
21:30 Myslivecká horečka – Bulharská dobrodružství – Lov jelenů v Ruse
22:00 Ödön Blaumann – Volání srnců 1. díl
22:30 Ödön Blaumann – Volání srnců 2. díl
23:00 XV. Fishing & Hunting – Energofish – Velence Bike společenské a mediální rybářské závody
23:30 Tamás Hodula – Pilismarótská dobrodružství
0:00 Ihr dobrodružství v Norsku
0:30 Šupina za šupinou – Ryby Mošonského Dunaje