The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

13.11.- Středa

13.11.2019 – Středa

1:00 S muškou kolem světa – Proměna – 2.díl
1:30 Směr Afrika! 2. díl
2:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési 1. část
2:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési 2. část
3:00 Na stopě kořisti – Kouzlo divočáků
3:30 Haldorádo – S feedrovým prutem na štěrkovně Dabas – Kapři z hluboké vody
4:00 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
4:30 Směr Afrika! 1. díl
5:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Ásotthalmu a Öttömösi
5:30 Péter Pál Halmi – V čase výběru partnerky 1.díl
6:00 Péter Pál Halmi – V čase výběru partnerky 2.díl
6:30 Match fishing – Feeder ve vodním sloupci
7:00 Lov štik – Na břehu s Gyurim
7:30 Deník sportovního rybáře – Řeka Tay
8:00 Feedermánie – Kapři jezera Mária
8:30 Feedrové výpravy a triky – Srovnávání očima rybáře
9:00 Rybolov s Desem Taylorem – Drop shot
9:30 Feedermánie – Noc na kanálu
10:00 S muškou kolem světa – Proměna – 1.díl
10:30 S muškou kolem světa – Proměna – 2.díl
11:00 Vyhnanci v Kanadě 7 – 1. díl
11:30 Vyhnanci v Kanadě 7 – 2. díl
12:00 Chyť a pusť! – Přesný lov kaprů v dálce
12:30 Jemný lov s Colmicem – V akci Red Fish
13:00 Feedrové výpravy a triky – Říční feedrový lov ve velké hloubce
13:30 Směr Afrika! 2. díl
14:00 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési 1. část
14:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Békési 2. část
15:00 Na stopě kořisti – Horká místa divočáků
15:30 Kapří divadlo – Cote d’ Azur
16:00 Dovit – Method feeder na důlním jezeru
16:30 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 4. díl
17:00 Rybolov s Desem Taylerem – Karas
17:30 Feedrové výpravy a triky – Barevnost mikropelet
18:00 Kuchyně milovníků ryb – S Péterem Izsákem
18:30 Mistr zbrojíř – Vstup Blazeru do světa optiky
19:00 Ödön Blaumann – Myslivecká sezona 2. díl
19:30 Feedermánie – Method lov ve studené vodě
20:00 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl
20:30 Přímořský rybolov 2. díl
21:00 Směr Afrika! 3. díl
21:30 Divoké oblasti – 1. díl
22:00 Viktor Takács – Divočina 1. díl
22:30 Viktor Takács – Divočina 2. díl
23:00 Feedermánie – Noc na kanálu
23:30 Fishinggirl – Judita
0:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 1. díl
0:30 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl