The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

18.7.- Středa

18.7.2018 – Středa

1:00 Dokonalý rybář – Divocí letní kapři
1:30 Don Carp Baits – Království ryb – Don Carp Lake
2:00 Viktor Takács – V době srnčí říje
2:30 Mistr zbrojíř – O puškohledech podrobněji
3:00 Myslivecká horečka – Dětský myslivecký tábor v Banku
3:30 IBCC 2018. 1. díl
4:00 IBCC 2018. 2. díl
4:30 TopMixTV – Kouzlo karasů
5:00 Na stopě kořisti – Jarní derby
5:30 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 1. díl
6:00 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 2. díl
6:30 Haldorádo – Letní feedrové dobrodružství
7:00 Přívlač – S Bélou Lukácsim
7:30 WLC Carp – Tým WLC v akci
8:00 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Ebro method
8:30 Přívlač s Rapalou – 2.díl – Umělé nástrahy Storm
9:00 Pod Lupu József Ács – Kapři pod břehem
9:30 TopMixTV – Kouzlo karasů
10:00 Matchfishing – Rybolov jednoduše
10:30 Kuchyně milovníků ryb – S Péterem Besenyeim
11:00 Přívlač – S Bélou Lukácsim
11:30 Dudi Baits – Nástraha mistrů světa
12:00 IPCC 2017 Semifinále 2. část
12:30 Pop up comedy – aneb jak se nesmějí kapři mrtvého ramene
13:00 Dokonalý rybář – Divocí letní kapři
13:30 Don Carp Baits – Království ryb – Don Carp Lake
14:00 Viktor Takács – V době srnčí říje
14:30 Mistr zbrojíř – O puškohledech podrobněji
15:00 Myslivecká horečka – Dětský myslivecký tábor v Banku
15:30 Kapří divadlo – Tvrdé věci
16:00 Waltrovi praktiky – Feedrový lov kaprů na kanálu Maty
16:30 Přívlač s Mikim Ratkaim
17:00 Pod lupou József Ács – Velcí kapři jezera Alaska
17:30 Přívlač s rapalou – S Károlyem Bokorem 3.díl
18:00 Rybářští bratři – Souboj v Holbině 3. díl
18:30 Myslivecká horečka – Opět směr zázračná Afrika 3.část
19:00 Péter Pál Halmi – Lov v Čechách
19:30 Haldorádo – Tamás Putz a Gábor Sípos – Tipy FermentX k letním lovům
20:00 Energofish – Magazin Energofish 20.
20:30 Dokonalý rybář – Kupředu za kapra
21:00 Csali Hungária – Aneb vše co jsou červi
21:30 Balázs Hajba – Rámus honců, výstřely pušek
22:00 Myslivecká horečka – Kaszó, srdce Somogyského kraja
22:30 Lov kamzíků v rakouských Alpách
23:00 TopMixTV – Kouzlo karasů
23:30 IHR Dobrodružství – Amazonie 1.část
0:00 Přívlač – Na jezeru Balaton
0:30 Energofish – Magazin Energofish 20.