The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.3.- Středa

20.3.2019 – Středa

1:00 Tipy Maros Mix – 1. epizoda
1:30 Rob hughes objeví Balaton
2:00 Hajba Balázs – podzimní rosa 1. část
2:30 Hajba Balázs – podzimní rosa 2. část
3:00 XII. Mezinárodní zvěřinový gastronomický festival Soponya 2018
3:30 Feedermánie – Sněhoví kapři z termální vody
4:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Pakambala velká
4:30 Kapří monstra z opičích skal
5:00 Ödön Blaumann – Srnčí říje
5:30 Střelecký svět 1. díl
6:00 Střelecký svět 2. díl
6:30 Haldorádo – Gábor Döme – Feedrový lov kaprů ve studené vodě – Ready řešení na studených vodách
7:00 V linii s vodou – V zajetí ledu
7:30 Feedrové výpravy a triky – Method lov v dálce
8:00 Magazín Energofish – 25. díl
8:30 Rozzlobený Balaton
9:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 2. díl
9:30 Rybolov pod lupou – Best of 2018
10:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Psohlav obecný
10:30 Matchfishing – Cejní lekce s kapry
11:00 F&H Events – Mercury Pike Challenge 2018
11:30 Hírös Yacht – Balatonské lodě
12:00 Přívlač – S Bélou Lukácsim
12:30 Jemný a feedrový lov – Feeder v proudu
13:00 Tipy Maros Mix – 1. epizoda
13:30 Rob hughes objeví Balaton
14:00 Hajba Balázs – podzimní rosa 1. část
14:30 Hajba Balázs – podzimní rosa 2. část
15:00 XII. Mezinárodní zvěřinový gastronomický festival Soponya 2018
15:30 Pohár Mikado – 1. díl
16:00 Kuchyně milovníků ryb – S Istvánem Veszelim
16:30 Don Carp Baits – Království ryb – Don Carp Lake
17:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 3. díl
17:30 Vášnivý lov velkých kaprů s Tamásem Csörgő – jaro
18:00 Rybolov z lodi s Barhamem – Řeka Mersey
18:30 Na stopě kořisti – Volání srnců v okrese Buzau
19:00 Péter Pál Halmi – Lov dravé zvěři v Körcsönypuszta
19:30 Rybolov bez hranic – Ostroretky z ústí řeky Cibin
20:00 Rybolov pod lupou – Best of 2018
20:30 Válka Kaprů 2. série 11. díl
21:00 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
21:30 Ödön Blaumann – Zajíc polní
22:00 Mistr zbrojíř – Spektiv 1.díl
22:30 Mistr zbrojíř – Spektiv 2.díl
23:00 Matchfishing – Cejní lekce s kapry
23:30 Rybolov z lodi s Barhamem – Psohlav obecný
0:00 Skutečné Maledivy – Starý rybář a moře
0:30 Rybolov pod lupou – Best of 2018