The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

19.11. – Úterý

19.11.2019– Úterý

1:00 V línii s vodou – Hybrid
1:30 Lov dravců – Lov bolena přívlačí na Tisze
2:00 Ödön Blaumann – Dobří srnci
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
3:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
3:30 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl
4:00 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
4:30 Král řek – Nejlepší momenty dobrodružství
5:00 Lov buvolů – Selous -1.díl
5:30 Viktor Takács – Divočina 1. díl
6:00 Viktor Takács – Divočina 2. díl
6:30 Jemný a feedrový lov – Lov karasů s wagglerem
7:00 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 1. díl
7:30 IX. Feedrové Mistrovství světa Jižní Afrika – Reportáž ze závodů 2. díl
8:00 Haldorádo – Na stopě velkých kaprů – Tlouštíci ze Šumbaru
8:30 Matchfishing – Základy lovu cejnů
9:00 Akademie přívlače – Štika na mušku vs přívlač
9:30 Jemný lov s Colmicem – Lov na kanálu
10:00 Strašidelné příběhy – Sumec ve městě
10:30 Strašidelné příběhy – Sumec ve městě 2.část
11:00 Feedermánie – Noc na kanálu
11:30 Fishinggirl – Judita
12:00 Pojďme lovit ryby do Španělska! – 1. díl
12:30 Dovit – Kořenění kapři
13:00 V línii s vodou – Hybrid
13:30 Lov dravců – Lov bolena přívlačí na Tisze
14:00 Ödön Blaumann – Dobří srnci
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
15:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
15:30 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 2.díl
16:00 Přímořský rybolov 2. díl
16:30 Směr Afrika! 3. díl
17:00 Akademie přívlače – Dravci a umělé nástrahy 1. díl
17:30 Matchfishing – Cool fishing
18:00 Dovit – Lov kaprů s děličkou v překážkách
18:30 Myslivecká horečka – S Arnoldem Lepárem
19:00 Péter Pál Halmi – Lov tetřeva v rakouských alpách
19:30 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Na stopě dunajských amurů
20:00 24 hodinová rybářská výzva – Vzhůru do testování – 1.díl
20:30 24 hodinová rybářská výzva – Vzhůru do testování – 2.díl
21:00 Feedrové výpravy a triky – Lov podouství na kamenech
21:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Ásotthalmu a Öttömösi
22:00 Balázs Hajba – Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 1. díl
22:30 Balázs Hajba – Slavnostní dny v úpatí pohoří Mátra 2. díl
23:00 Rybolov bez hranic – Velcí kapři nádrže Csurgó – 1.díl
23:30 Feedrové výpravy a triky – Říční feedrový lov ve velké hloubce
0:00 Král řek – Poslední dny sezony trávené rybolovem
0:30 24 hodinová rybářská výzva – Vzhůru do testování – 1.díl