The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.1. – Úterý

21.1.2020– Úterý

1:00 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
1:30 Feedermánie – Lov tolstolobiků na Dunaji
2:00 Na stopě kořisti – Vodní planina
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
3:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
3:30 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
4:00 Král řek 2. ročník – Vítáme vás na řece Bonaventure
4:30 Ryby nevypráví pohádky – Lov kaprů v Africe – Maroko
5:00 Myslivecká kuchyně – S Gergő Harczem
5:30 Myslivecká horečka – Lov za hranicemi
6:00 Myslivecká horečka – Lov za hranicemi 2.díl
6:30 Král řek 2. ročník – Poslední dny řeky Gaspe Bay
7:00 Lovci a zabijáci – Lov chobotnic
7:30 Dovit – Invaze kaprů
8:00 Haldorádo – Gábor Sipos – Kompletní systém na tekoucí vody
8:30 Rybolov s Karolyem Bokorem – Rybolov v Kanadě 1.díl
9:00 Poraž Charlieho Moora! – 3. díl
9:30 Král řek 2. ročník – Vítáme vás na řece Bonaventure
10:00 Top tipy – Zimní lov na důlních vodách
10:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
11:00 Haldorádo – Gábor Döme – Dobrodružství divokých vod – Kaprařský ráj
11:30 XVII. EPBC Maconka
12:00 Šupina za šupinou – Divoký kraj, klidná voda
12:30 Kapři jezera Bled
13:00 Akademie přívlače – Kraje a pstruzi
13:30 Feedermánie – Lov tolstolobiků na Dunaji
14:00 Na stopě kořisti – Vodní planina
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 1.díl.
15:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožce horského v Kyrgyzstánu s Károlyem Magyarovičem 2.díl.
15:30 Pod lupou závodní rybolov – Pilismarótská zátoka
16:00 Waltrovi praktiky – Feedrový lov s pletenkou
16:30 TopBaits – RybářskáShow
17:00 Poraž Charlieho Moora! – 4. díl
17:30 Rybolov s Karolyem Bokorem – Rybolov v Kanadě 2.díl
18:00 Rybářské výpravy – Člověk a umělá nástraha – 2. díl
18:30 Myslivecká kuchyně – S László Zimányim
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 2. díl
19:30 Haldorádo – S feedrovým prutem na štěrkovně Dabas – Kapři z hluboké vody
20:00 S muškou kolem světa – Leviatan – 1. díl
20:30 S muškou kolem světa – Leviatan – 2. díl
21:00 Jemný lov s Colmicem – Iberian Master
21:30 Viktor Takács – Divočina 1. díl
22:00 Viktor Takács – Divočina 2. díl
22:30 Myslivecká horečka – Lov srnců v Ásotthalmu a Öttömösi
23:00 Rybolov bez hranic – Na ostroretky a parmy údolí řeky Olt s boloňkou
23:30 Kuchyně milovníků ryb – S Kálmánem Fülepim
0:00 Král řek 2. ročník – Poslední dny řeky Gaspe Bay
0:30 S muškou kolem světa – Leviatan – 1. díl