The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

17.7. – Úterý

17.7.2018– Úterý

1:00 IBCC 2018. 2. díl
1:30 TopMixTV – Kouzlo karasů
2:00 Na stopě kořisti – Jarní derby
2:30 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 1. díl
3:00 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 2. díl
3:30 Rybolov pod lupou – Kapři z Diószegu
4:00 Feedermánie – Rybolov na Žitném ostrově
4:30 Kapří divadlo – Tvrdé věci
5:00 Viktor Takács – V úpatí Alp
5:30 Myslivecká horečka – Opět v oboře Radějov
6:00 Škola střílení – Představíme střelnici v Ráckeve
6:30 Gone fishing 5. série 3. epizoda
7:00 Rob hughes objeví Balaton
7:30 Chraň candáta nenechávej ho “zažrat”!
8:00 Haldorado – Dobrodružství divokých vod 27. díl – Kapři vyhráli
8:30 Károly Bokor – Přívlač s rapalou 1. díl – rapala Scatter
9:00 Pod lupou József Ács – Lov kaprů v Sedmihradsku
9:30 Feedermánie – Rybolov na Žitném ostrově
10:00 Léto na Balatonu
10:30 Přívlač – S Bélou Lukácsim
11:00 Haldorádo – Letní feedrové dobrodružství
11:30 Lov amurů na jezeru Zoltán a Diána
12:00 IPCC 2017 Semifinále 1. část
12:30 Waltrovi praktiky – Cejni jezera Velencei-tó
13:00 Ryby nevyprávějí pohádky
13:30 TopMixTV – Kouzlo karasů
14:00 Na stopě kořisti – Jarní derby
14:30 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 1. díl
15:00 Péter Pál Halmi – Srna, naše nádherná zvěř 2. díl
15:30 WLC Carp – Tým WLC v akci
16:00 IHR Dobrodružství – Amazonie 3.část
16:30 Přívlač – s Palim Vargou
17:00 Pod Lupu József Ács – Kapři pod břehem
17:30 Přívlač s Rapalou – 2.díl – Umělé nástrahy Storm
18:00 Tipy Maros Mix – 1. epizoda
18:30 Myslivecká horečka – Opět směr zázračná Afrika 2.část
19:00 Péter Pál Halmi – V horkém létě
19:30 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Ebro method
20:00 Pop up comedy – aneb jak se nesmějí kapři mrtvého ramene
20:30 Dokonalý rybář – Divocí letní kapři
21:00 Don Carp Baits – Království ryb – Don Carp Lake
21:30 Viktor Takács – V době srnčí říje
22:00 Mistr zbrojíř – O puškohledech podrobněji
22:30 Myslivecká horečka – Dětský myslivecký tábor v Banku
23:00 Rybolov bez hranic – S feedrem proti amurům
23:30 Rybářští bratři – Souboj v Holbině 3. díl
0:00 Gone fishing 5. série 3. epizoda
0:30 Pop up comedy – aneb jak se nesmějí kapři mrtvého ramene