The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

29.8. – Úterý

29.8.2017– Úterý

1:00 IPCC 2016. I. Semifinále
1:30 Federmánie – Feeder ve studené vodě
2:00 Krajina myšího ostrova
2:30 Magazín zbraní – IWA 2014
3:00 Můj druhý jelen z Kaszó
3:30 Kuchyně milovníků ryb – S Gáborem Kissem
4:00 F&H Events – Semifinále
4:30 Fishing Australia – Lov v pohoří Cradle
5:00 Myslivecká horečka – Opět se střelným prachem
5:30 Péter Pál Halmi – Léto
6:00 Myslivecká horečka – Retrívři a lov
6:30 Rybářská zóna – Rychlý lov kaprů
7:00 Match fishing – Nové plány
7:30 Lov kaprů na jezeru Tisza-tó
8:00 Haldorádo – Závodní tajemství – Na stopě velkých kaprů 15.díl – Ríční boiliesový lov s modrou fúzí
8:30 Rande s muškami – 33.díl – Na řece Târnava Mare 1.část
9:00 Zubatý úlovek – Lov s Jigy 1
9:30 Fishing Australia – Lov v pohoří Cradle
10:00 IBCC 2017 1.díl
10:30 IBCC 2017 2.díl
11:00 With Pupa – Na bodu mrazu – když se lipani netřesou 1.díl
11:30 With Pupa – Na bodu mrazu – když se lipani netřesou 2.díl
12:00 Fishing & Hunting Events – Fishing & Hunting EXPO 2017 Bukarest
12:30 F&H Events – Pikechallenge 2017.
13:00 IPCC 2016. I. Semifinále
13:30 Federmánie – Feeder ve studené vodě
14:00 Krajina myšího ostrova
14:30 Magazín zbraní – IWA 2014
15:00 Můj druhý jelen z Kaszó
15:30 Pod lupou József Ács – Kapři vinařské oblasti Villány
16:00 TopMixTV – V zemi Arapaimy
16:30 Kapří divadlo – Všechno nebo nic
17:00 Zubatý úlovek – Lov s Jigy 2
17:30 Rande s muškami – 33.díl – Na řece Târnava Mare 2.část
18:00 V linii s vodou – souboj
18:30 Mistr zbraně – Puškohledy věčné téma 2.část
19:00 Stalking films – Nemilosrdný souboj
19:30 Haldorádo – Dobrodružství divokých vod – Ebro method
20:00 Ryby nevyprávějí pohádky
20:30 IPCC 2016. II. Semifinále
21:00 Jemný lov s Colmicem – Odkládací prut s Richardem Újszászim
21:30 Myslivecká horečka – Návrat do Magyarbánhegyes
22:00 Magazín zbraní – Marauder 2014
22:30 Myslivecká horečka – Lov lvů v jižní Africe
23:00 Károly Bokor – Lov štik na jezeru Csépány
23:30 Kapří generace – Na divokých vodách 1. díl
0:00 Chyť a pusť – Sektor B
0:30 Ryby nevyprávějí pohádky