The Fishing & Hunting Channel – Közép-Európa egyetlen lokalizált horgász-vadász csatornája

A Fishing & Hunting csütörtöki műsora

2019.04.11. – Csütörtök

1:00 – Irány Afrika! 3. rész
1:30 – Fogas fogás – Egy titokzatos folyó sodrásában
2:00 – Vadászláz – Hukvaldy, Európa legrégebbi vadaskertje
2:30 – Vadászati kultúra – velünk élő hagyományok 3. rész
3:00 – Vadászláz – Ormánsági terelővadászat
3:30 – Fókuszban a horgászat – Viharos Balaton
4:00 – Irány Afrika! 2. rész
4:30 – Fogas fogás – Egy nap a Balatonon
5:00 – J. Alain Smith amerikai világvadász gímbikavadászata Lipp Adriennel
5:30 – Vadászati kultúra – velünk élő hagyományok 2. rész
6:00 – Vadászláz – Vissza Magyarbánhegyesre
6:30 – Feeder tippek és trükkök-Pontyhorgászat nehéz körülmények között
7:00 – Gone Fishin’ 6. évad 10. rész
7:30 – TOPMIX TV – Visszatérés az arapaimák földjére
8:00 – Horgászat határok nélkül – Egy víz – két technika
8:30 – Match fishing – A keszeghorgászat alapjai
9:00 – V. IBCC – 4. versenynap
9:30 – V. IBCC – 4. versenynap
10:00 – V. IBCC – 4. versenynap
10:30 – A folyók királya – A Saint Jeantól a York folyóig
11:00 – Finomszerelékes és feeder horgászat – Method horgászat pellettel
11:30 – Pontyok háborúja 2. évad 13. rész
12:00 – Mikado Kupa – 1. rész
12:30 – Fókuszban a horgászat – Újra Őzetanyán
13:00 – Irány Afrika! 3. rész
13:30 – Fogas fogás – Egy titokzatos folyó sodrásában
14:00 – Vadászláz – Hukvaldy, Európa legrégebbi vadaskertje
14:30 – Vadászati kultúra – velünk élő hagyományok 3. rész
15:00 – Vadászláz – Ormánsági terelővadászat
15:30 – #fishinggirl – Nyna
16:00 – Dudi Baits – A világbajnok csali
16:30 – Egy sporthorgász naplója – Az Ythan folyó
17:00 – Horgászat Des Taylorral – Márnák a Severn folyóból
17:30 – Match fishing – Cool fishing
18:00 – Pontyok háborúja 2. évad 9. rész
18:30 – A zsákmány nyomában – Tolltól tollig
19:00 – Takács Viktor – Valami Afrika
19:30 – Energofish magazin – 27. rész
20:00 – V. IBCC – 5. versenynap – PREMIER
20:30 – V. IBCC – 5. versenynap – PREMIER
21:00 – V. IBCC – 5. versenynap – PREMIER
21:30 – XV. Szlovák – Magyar Vadásznap – Sikenica
22:00 – Blaumann Ödön – 100 gímbika 1. rész
22:30 – Blaumann Ödön – 100 gímbika 2. rész
23:00 – Fogd meg, és engedd vissza! – Polcesti
23:30 – TopBaits – PecaShow
0:00 – Egy sporthorgász naplója – A Tweed-folyó
0:30 – Fókuszban a horgászat – Horgászat Leveleken

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.