The Fishing & Hunting Channel – Közép-Európa egyetlen lokalizált horgász-vadász csatornája

A Fishing & Hunting csütörtöki műsora

2017.09.21. – Csütörtök

1:00 – Légy-Ott! Partizán fly fishing 2. rész
1:30 – IPCC 2016. III. elődöntő
2:00 – Vadászláz – Afrika 1. rész
2:30 – Fegyvermester – Céltávcsövek az örök téma 1. rész
3:00 – Vadászláz – Vadászatok Losonc környékén
3:30 – Pontyszínház – Döntő
4:00 – Fókuszban Ács József – Partszéli pontyok
4:30 – IPCC 2016. II. elődöntő
5:00 – Halmi Péter Pál – Dámvadászat itt és ott
5:30 – Fegyvermeser – Kimeríthetetlen téma – A kereső távcsövek 2. rész
6:00 – Vadászláz – Obora Radejov újra
6:30 – Catch and release – Pontyozás ismeretlen tavakon
7:00 – Fishing Australia – Hatalmas harapások
7:30 – Walter megoldások – Örömpeca rövid rakósbottal
8:00 – Energofish – Energofish magazin 8.
8:30 – Pergetés rapalával – Bokor Károllyal 3. rész
9:00 – Finomszerelékes horgásznapló – Hihetetlen pontyok
9:30 – Horgásztúrák – Csukák nyomában 3. rész
10:00 – Haldorádó – Vadvízi kalandok 27. rész – A pontyok nyertek
10:30 – Halak nem mesélnek 2. rész
11:00 – Fókuszban Ács József – Partszéli pontyok
11:30 – Dudi Baits – Nehezen kapó halak
12:00 – Légy-Ott! Partizán fly fishing 1. rész
12:30 – Légy-Ott! Partizán fly fishing 2. rész
13:00 – Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal – Keszegezés Varga Józseffel
13:30 – IPCC 2016. III. elődöntő
14:00 – Vadászláz – Afrika 1. rész
14:30 – Fegyvermester – Céltávcsövek az örök téma 1. rész
15:00 – Vadászláz – Vadászatok Losonc környékén
15:30 – Pergess! – A Balatonon
16:00 – Walter megoldások – Bányatavi pontyok nyomában rakósbottal
16:30 – Tiszavirága
17:00 – Finomszerelékes horgásznapló – Közös szenvedélyünk
17:30 – Bokor Károly – Csukázás a Csépány tavon
18:00 – F&H Events – Pikechallenge 2017.
18:30 – A zsákmány nyomában – A tökéletes őzbak nyomában
19:00 – A vaddisznó árnyéka
19:30 – Horgászat határok nélkül – Amúrok éjszakája
20:00 – Ponty generáció – Nyári horgászat – PREMIER
20:30 – Halimádók konyhája – Báder Mártonnal – PREMIER
21:00 – IPCC 2016. döntő
21:30 – Halmi Péter Pál – Télelő
22:00 – Fegyvermester – Céltávcsövek az örök téma 2. rész
22:30 – Vadászláz – Oroszlánvadászat Dél-Afrikában
23:00 – Carp Zoom – Balatoni örömpeca
23:30 – Walter megoldások – Csatornán dévérrel
0:00 – Matchfishing – Versenyre hangolva
0:30 – Ponty generáció – Nyári horgászat

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.