The Fishing & Hunting Channel – Közép-Európa egyetlen lokalizált horgász-vadász csatornája

A Fishing & Hunting hétfői műsora

2017.09.18. – Hétfő

1:00 – Haldorádó – Vadvízi kalandok 27. rész – A pontyok nyertek
1:30 – Halak nem mesélnek 2. rész
2:00 – Vadászok konyhája ismét Nyilas Szabolccsal
2:30 – Hajba Balázs – Őszi harmat 1. rész
3:00 – Hajba Balázs – Őszi harmat 2. rész
3:30 – Horgászat határok nélkül – Célzott feederezés nagy pontyokra
4:00 – Őszi pontyok a Balatonból
4:30 – Halak nem mesélnek
5:00 – Halmi Péter Pál – Csodálatos vadunk az őz 1. rész
5:30 – Halmi Péter Pál – Csodálatos vadunk az őz 2. rész
6:00 – Vadászláz – Vadpulykavadászat Vágtornócon
6:30 – Catch and release – Pontyozás ismeretlen tavakon
7:00 – Halimádók konyhája – Kautzky Armanddal
7:30 – Finomszerelékes horgászat a Colmic-csal – Matchbotos pontyozás
8:00 – Fókuszban Ács József – Partszéli pontyok
8:30 – With Pupa – A domolykók hallgatnak 1. rész
9:00 – With Pupa – A domolykók hallgatnak 2. rész
9:30 – Fishing & Hunting Events – Fishing & Hunting EXPO 2017 Bukarest
10:00 – Walter megoldások – Finoman egy kis tavon
10:30 – Horgász-Zóna – Gyors pontyhorgászat
11:00 – Energofish – Energofish magazin 9.
11:30 – Pontyszínház – Elődöntő
12:00 – Dudi Baits – Nehezen kapó halak
12:30 – Horgásztúrák – Csukák nyomában 3. rész
13:00 – Haldorádó – Vadvízi kalandok 27. rész – A pontyok nyertek
13:30 – Halak nem mesélnek 2. rész
14:00 – Vadászok konyhája ismét Nyilas Szabolccsal
14:30 – Hajba Balázs – Őszi harmat 1. rész
15:00 – Hajba Balázs – Őszi harmat 2. rész
15:30 – Carp Zoom – Balatoni örömpeca
16:00 – Walter megoldások – Csatornán dévérrel
16:30 – Matchfishing – Versenyre hangolva
17:00 – Finomszerelékes horgásznapló – Horgászat egy álomért
17:30 – Bokor Károly – Pergetés rapalával 1. rész – Scatter rapala
18:00 – Horgásztúrák – Holbinai Duna-delta gyöngyei
18:30 – A zsákmány nyomában – Fekete völgy
19:00 – Vadászláz – Vaddisznóhajtás a Zselic rejtekében
19:30 – Energofish – Energofish magazin 7.
20:00 – Maconka XII. EPBC – PREMIER
20:30 – Harcsák az Ebro mélyéről
21:00 – IPCC 2016. I. elődöntő
21:30 – Takács Viktor – Őznász idején – PREMIER
22:00 – Fegyvermeser – Kimeríthetetlen téma – A kereső távcsövek 1. rész
22:30 – Vadászláz – A radejovi vadaskert
23:00 – Fókuszban Ács József – Partszéli pontyok
23:30 – Halimádók konyhája – Kautzky Armanddal
0:00 – TopMixTV – Nyertes hely
0:30 – Maconka XII. EPBC

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.