The Fishing & Hunting Channel – Közép-Európa egyetlen lokalizált horgász-vadász csatornája

A Fishing & Hunting szerdai műsora

2018.10.17. – Szerda

1:00 – With Pupa – Felvidéki barangolás 2. rész
1:30 – Don Carp Baits – Szívdobbanás
2:00 – XV. Szlovák – Magyar Vadásznap – Sikenica
2:30 – Fegyvermester – A spektív 1. rész
3:00 – Fegyvermester – A spektív 2. rész
3:30 – Fogd meg és engedd vissza – Withy Pool szerelék
4:00 – Egy sporthorgász naplója – Franciaország
4:30 – Don Carp Baits – A halak birodalma – Don Carp Lake
5:00 – A zsákmány nyomában – Őzválasz Buzau megyében
5:30 – Hajba Balázs – Őszi harmat 1. rész
6:00 – Hajba Balázs – Őszi harmat 2. rész
6:30 – Hírös Yacht – Balatoni hajók
7:00 – Egy sporthorgász naplója – Izland 1. rész
7:30 – Horgásztestvérek – Holbinai párbaj 4. rész
8:00 – Horgászat határok nélkül – Feederiskola
8:30 – Feedermánia – Csallóközi horgászat
9:00 – The Fishing TV Show – Part menti horgászat
9:30 – Horgászat határok nélkül – Methodozás vihar előtt
10:00 – Feeder túrák- és trükkök – Feederhorgászat a Maroson
10:30 – Halimádók konyhája – Mogyorósi Gáborral
11:00 – Légy-Ott! Bosznia négy felvonásban 1. rész
11:30 – Légy-Ott! Bosznia négy felvonásban 2. rész
12:00 – Fogas fogás – A csukák, az égbolt és mi
12:30 – Fókuszban a horgászat – Versenyfelkészülés
13:00 – Maros Mix percek – 1. epizód
13:30 – Don Carp Baits – Szívdobbanás
14:00 – XV. Szlovák – Magyar Vadásznap – Sikenica
14:30 – Fegyvermester – A spektív 1. rész
15:00 – Fegyvermester – A spektív 2. rész
15:30 – With Pupa – Felvidéki barangolás 1. rész
16:00 – With Pupa – Felvidéki barangolás 2. rész
16:30 – IPCC 2017. Döntő
17:00 – The Fishing TV Show – Napijegyes pontyhorgászat
17:30 – Feedermánia – Mária angolnái
18:00 – Finomszerelékes és feeder horgászat – A Carpodrome termékcsalád
18:30 – Fegyvermester – Az elfelejtett világrekordok
19:00 – Halmi Péter Pál – Fajdkakas vadászat az osztrák Alpokban
19:30 – Energofish magazin 21. rész
20:00 – Pontygeneráció – Merev előkék – PREMIER
20:30 – Pontyok háborúja 7. rész – PREMIER
21:00 – Don Carp Baits – Visszatérés a paradicsomba
21:30 – Vadászláz – Vadászat határon innen és túl 1. rész
22:00 – Vadászláz – Vadászat határon innen és túl 2. rész
22:30 – Lövészsuli – Sörétlövés felsőfokon
23:00 – TOPMIX TV – Kárász varázs
23:30 – Egy sporthorgász naplója – Izland 2. rész
0:00 – IPCC 2017. Elődöntő 1. rész
0:30 – Pontygeneráció – Merev előkék

A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.