The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

FisHinda

Fishinda

Zhromažďuj svoje úlovky a objavuj s nami nové miesta!

“Spojenie našich zážitkov z rybolovu je novou úrovňou nášho dobrodružstva. Vďaka spoločným skúsenostiam môže byť náš koníček úspešnejší.”

 

 

-Kto sme?

Mnohí z nás sú rybári, niektorí mladí, niektorí z nás rodičmi. Našim spoločným znamením je to, že všetci sme ľudia, pre ktorých je pobyt pri vode a príroda vášňou. Spolupracujeme na tom, aby sme vytvorili najlepšiu rybársku aplikáciu.

Je v tom veľké množstvo snahy, práce a samozrejme aj zábavy. Pracujeme na niekoľkých miestach krajiny v hlavnom a vedľajšom pracovnom pomere, ale taktiež len ako koníček. Často spolu komunikujeme a radi by sme to zachovali aj do budúcna.

-Naše hodnoty

Spoločný rybolov je lepší

Veríme, že je zábavnejšie zážitky z rybolovu zdieľať s ľuďmi, ktorí sa o rybolov tiež zaujímajú. S tými, kto podobne ako my, pri vode zažili neúspechy aj úspechy a nad našim zveličovaním sa pousmejú rovnako ako my nad ich.

Úcta k vode

Pre nás to znamená zachovanie rovnováhy v prírode. Podporujeme metódu lovu „Chyť a pusť“ a veríme v zachovaní rybích druhov a udržateľnú starostlivosť o vody.

Rybolov s rozumom, nie silou

Aby sme si rozumeli! My tiež tvrdo pracujeme, vstávame skoro a nebojíme sa, že si ušpiníme ruky, ak ale k úspechu existuje rozumnejšia cesta, snažíme sa jej držať. To znamená, že pracujeme na zjednodušení administrácie, zhromažďovaní užitočných informácií a na zdieľaní zaujímavostí aby si bol pri rybolove informovanejší.

-Naše poslanie

Nie je nič jednoduchšieho!
Fishinda spojuje celú rybársku verejnosť a jednu z najpopulárnejších športových a odpočinkových činností zdvíha na novú úroveň.

PRIPOJ SA TERAZ!

STIAHNUTIE ZADARMO

google-play

button-image