The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

FishingShow 2014 – 24 – 26. októbra!

24 – 26. októbra sa v Budapešti v kongresovom a spoločenskom centre SYMA uskutoční už tretí ročník najvzrušujúcejšej rybárskej udalosti Maďarska, HorgászShow 2014. Tak, ako už v predchádzajúcich ročníkoch mali návštevníci možnosť zažiť, toto podujatie nebude iba tradičnou výstavou, ale oveľa viac než len výstavou! Najväčšie hviezdy, najnovšie trendy pohromade s podporou televízneho kanálu The Fishing and Hunting Channel!

45

Tu každý nájde to „svoje“!

Nadchádzajúca FishingShow prekoná rámec všetkých očakávaní, a to bez preháňania. Medzi vystavovateľmi nájdeme rovnako firmy ponúkajúce produkty k lovu s jemným náčiním, ako aj zavedené značky boiliesových lovcov veľkých kaprov a lovcov dravých rýb. Z pohľadu firiem aj produktov bude k videniu jedinečne široká paleta nachádzajúca sa na rybárskom trhu. Čo viac, na návštevníkov čaká v priebehu týchto troch dní veľký počet súťaží s fantastickými výhrami.

10

Na výstave sa návštevníci stretnú s jedinečným výberom

Na našom profesionálnom pódiu predvedieme neskutočne podrobne najnovšie techniky a výbavu, samozrejme podfarbené o pôsobivé video – prezentácie. Ako obvykle, budú tu odborníci lovu dravých rýb, Károly Bokor a Ferenc Koós, ako aj Salmo Team Hungary (Dr. Adrián Kovács, Béla Lukácsi). Budú tu s nami majstri lovu jemnými technikami, Gábor Döme „otec“ domáceho lovu na feeder, Krisztián Jankovich, Károly Králik vynálezca plavákov Cralusso a Szilárd Szilvási.

70_0

Gábor Döme opäť predá užitočné informácie

Profesionálne modelky na pódiu HorgászShow vykúzlia každé odpoludnie ohromnú atmosféru, keď v rámci efektnej módnej prehliadky, v rámci ktorej predvedú najnovšie rybárske trendy najlepšiu výbavu.

69

V rámci celodenného pódiového programu sa budú prezentovať najzvučnejší domáci a zahraniční predstavitelia všetkých rybolovných metód!

Počas týchto troch dní s nami budú samozrejme aj uznávaní boiliesoví lovci veľkých kaprov patriaci k čoraz širšej skupine rybárov. Vedľa tímu The One (Róbert Orosz, Péter Micula, Zoltán Pongrácz, Lenghel Remus) to bude József Ács, Attila Csákány z relácie „Rybolov pod lupou“ a aj Tamás Csörgő obohatí návštevníkov o užitočné rady na stánkoch a na pódiu.

33

Tím The One aj tento rok na HorgászShow

Nahadzovanie s umelou muškou, vedenie woblera, test umelých nástrah, toto všetko bude súčasťou programu! Vždy má veľký ohlas umelá rieka, ktorú tentokrát trochu vylepšíme, aby mohli návštevníci ukážky lepšie prežívať. Udalosti bude koordinovať tím MultiSuli (škola prívlače) a Pergess és Engedd el! (Vláč a pusť).

37

Udalosti na brehu umelej rieky bude opäť koordinovať Zoltán Szabó

Môžeme tu stretnúť Adriana Kovácsa, Bélu Lukácsiho (Salmo Team Hungary), Gábora Golácsa, Viktora Kecskésa, Aladára Kisa, Gergőa Kozmu, Andrása Nagya, Zoltána Péliho, Sándora Pótha, Zoltána Szabóa, Györgya Szegediho, Pétera Sztahovitsa, Jánosa Tótha a Vilmosa Vargu, ktorí  Vás svojimi ukážkami budú sprevádzať úskaliami profesionálnej prívlače.

6

Majstri pri kúzlení s nástrahami

Nesmieme zabudnúť ani na muškárov, pretože tam, kde sa objaví MűHoSz (muškársky zväz) všade dostanú zvláštnu pozornosť. Každý je zvedavý na malé mušky a ich viazačov. Aj keď z hľadiska početnosti to je najmenšie spoločenstvo, toto je možno najefektnejšie odvetvie rybolovu, preto v žiadnom prípade nesmú chýbať na Show. MűHoSz vedľa tradičného predvádzania viazania mušiek pri umelej rieke y rukávu vytiahne efektné programy. Keď už sme pri umelých muškách, musíme zmieniť dvoch moderátoroch relácie „Rande s muškami“ Balázsa „Pupu“ Erdélyiho a Koppánya, ktorí okrem ukážok záujemcom poslúžia aj užitočnými radami.

21

Viazanie mušiek? Užitočné typy? Samozrejme táto metóda lovu nesmie chýbať ani tento rok.

Najprv u nás! Pokračuje spolupráca s firmou Scatri, výrobcom najlepších rybárskych simulátorov. Samozrejme každý bude môcť opäť vyskúšať sám seba a svoju výbavu na simulátoroch, naviac tento rok pre návštevníkov chystáme neuveriteľné prekvapenie!

3

Scatri zo sebou opäť prinesie ich najlepšie simulátory na svete

Z hľadiska návštevníka je vždy najdôležitejšou otázkou cena vstupného. Cena celodenného vstupného pre dospelých je 2.000 Ft, pre dôchodcov a študentov (do 14 rokov) 1.400 Ft, rodinné vstupné (dvaja dospelí a dve deti do 14 rokov) stojí 4.500 Ft.

0

Minuloročný pohľad pred otvorením

Mysleli sme aj na najmenších, keď ich už nebude baviť chodiť medzi stánkami, očakávame ich v detskom kútiku, kde na nich čaká veľa vzrušujúcich a kreatívnych hier, čo viac aj školou rybolovu, kde sa budú môcť zahĺbiť do tajov rybolovu pod vedením najväčších osobností rybolovu.

70

Počas troch dní sa môžu cítiť dobre rovnako malí, veľkí, a aj celé rodiny

Všetky tri dni milovníkov rybolovu očakávame od 10 hodiny. Oplatí sa využiť prostriedky hromadnej dopravy, veď kongresové a spoločenské centrum SYMA sa nachádza v bezprostrednom susedstve zastávky metra Puskás Ferenc Stadion, ktorá je pohodlne dostupná zo všetkých troch hlavných vlakových staníc Budapešti.

Suma sumárum je teda jednoznačné, že ako z pohľadu vystavovateľov, tak aj z pohľadu návštevníkov sa pokúsime zopakovať minuloročný úspech. Počas troch dní si môže každý prísť na svoje, budú totiž k videniu všetky rybolovné metódy a snáď nebude značka, alebo hviezdny hosť, koho neuvidíme, nenájdeme v SYMA! Dúfame, že pestrou ponukou programov a širokým okruhom vystavovateľov bude na podujatie zvedavých aspoň taký počet návštevníkov, ako v roku 2013!

24

A színpadon Ardy Veltkamp

Pre bližšie informácie o akcie, cestovné zľavy navštívte oficiálny web HorgászShow, www.horgaszshow.hu a nezabudnite dať „like“ našej stránke na  facebooku, veď v období pred výstavou bude na nich možné vyhrať hodnotné ceny! Do tej doby prajeme každému príjemný pobyt pri vode!