The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Jarná rybárska výstava 13-15. marca 2015 SYMA

Tento rok sa v pavilóne „A“ Kongresového a výstavného centra SYMA medzi 13 – 15. marcom už po druhý krát koná v organizácii The Fishing and Hunting Chanel najväčšia rybárska odborná výstava a veľtrh Maďarska. Vďaka kompletnej minuloročnej úspešnej prestavbe, ktorá sa týkala každej jej časti, sa obnovila najstaršie rybárska prehliadka Maďarska. Na jednom mieste bude k videniu najväčší výber rybárskeho vybavenia a nástrah.

Na jarnej rybárskej výstave a veľtrhu nájdu svoje veľkí aj malí, amatéri rovnako ako profesionáli. Môžu si vybrať z bohatého programu odohrávajúceho sa na pódiu, ale aj na brehu umelej rieky, ba čo viac, môžu sa ich aj zúčastniť. Interaktívne programy, rybárske simulátory, celodenné odborné poradenstvo na stánkoch vystavovateľov a pre malých detský kút, toto všetko tu bude k dispozícii!

Medzi vystavovateľmi budú k videniu stánky firiem ponúkajúcich potreby pre lov jemnou montážou a rovnako aj osvedčené značky rybárov loviacich boiliesom, veľké kapry a lovci prívlačou. Tu isto nebude ničoho nedostatok, rybárske tímy totiž predvedú takú paletu ponúk, ktorá je ojedinelá!Reportáže, predstavenia, živé rozhovory, súťaže, návštevnícke súťaže a stretnutia. Pomocou profesionálnej pódiovej techniky, ktorá sa na našich výstavách už dobre osvedčila, predvedieme najnovšie rybolovné techniky prostredníctvom efektných video prezentácií, neuveriteľne starostlivým prístupom a v rámci pestrofarebných prednášok.

Záujemcom do tajov ľahkého rybolovu poskytne náhľad veľvyslanec maďarského feedru Gábor Döme a moderátor kanálu F&H Krisztián Jankovich. Na otázky v oblasti rybolovu budú odpovedať Szilárd Magyar a jeho odborní pomocníci. Za najlepšie otázky budú pýtajúci sa návštevníci na mieste odmenení výhrami. Moderátori relácie Rybolov pod lupou, József Ács a Attila Csákány sa s návštevníkmi podelia o vzrušujúce zážitky z ich výprav a návštevníkom predstavia aj tohoročné novinky v ponuke The One. Tamás Csörgő a Zoltán Szoták predstavia najnovšie produkty Nash.

Návštevníci nebudú ochudobnení ani o novinky roku 2015. Zoltán Kovács, Károly Králik a József Papp im predstavia inovácie tohoto roku z dielne SBS, Cralusso a TopMix. Ani milovníci lovu dravých rýb neostanú bez prednášky, Károly Bokor im totiž ukáže, ako majú uloviť naozaj veľkú rybu. Dobrodruh Koppány Erdélyi a Balázs „Pupa“ Erdélyi záujemcov zasvätí do tajov lovu s umelou muškou. Ferenc Koós nás zavedie do sveta tajomných sumcov. Béla Lukácsi sa s nami podelí o tajomstvá dielne Salmo.

Hod s umelou muškou, vedenie woblera, test umelých nástrah, toto všetko bude súčasťou každodenného programu. Predvádzačky, poradenstvo, za účasti združenia „Vláč a pusť“ a združenia pre lov umelou muškou MűHoSz. Vzhľadom k úspechu opäť postavíme najväčší predvádzací bazén strednej Európy. Adrián Kovács, Béla Lukácsi (Salmo Team Hungary), Gábor Golács, Viktor Kecskés, Aladár Kis, Adrián Kovács, Gergő Kozma, András Nagy, Sándor Póth, Zoltán Szabó, György Szegedi, Péter Sztahovits, János Tóth a Vilmos Varga budú tí, kto návštevníkov svojimi predstaveniami zavedú do sveta profesionálnej prívlače.

Nezabudli sme ani na muškárov, kde sa totiž objaví MűHoSz, vždy dostane náležitú pozornosť. Každý je zvedavý na malé mušky a ich viazačov. Aj keď z pohľadu počtu rybárov je toto najmenšia skupina, je možno najveľkolepejšou rybolovnou technikou, preto na výstave v žiadnom prípade nesmie chýbať.

Aj tento rok tu budú zariadenia najlepšieho výrobcu rybárskych simulátorov, pomocou ktorých môžeme zažiť aj na „krytej trati“ nezabudnuteľné zážitky. Podľa našich plánov si budú môcť návštevníci zabojovať so sladkovodnými a morskými rybami na celkom piatich simulátoroch.

Ale venujme sa niekoľkými slovami aj najdôležitejšej otázke z pohľadu návštevníka. Vstupenky vzhľadom k veľkému množstvu výhier, neuveriteľným predstaveniam a veľkým zľavám sú cenovo dostupné, denné vstupné je pre dospelého 2.000 forintov, pre dôchodcov a mládež do 14 rokov 1.400 forintov a pre rodiny dvoch dospelých a dvoch detí do 14 rokov 4.500 forintov.

Všetky tri dni milovníkov rybolovu očakávame od 10 hodiny. Na výstavu sa vyplatí doraziť za použitia prostriedkov hromadnej dopravy, v bezprostrednej blízkosti Kongresového a výstavného centra SYMA sa nachádza stanica metra Puskás Ferenc Stadion a z tohoto miesta sú dobre dostupné všetky tri veľké železničné stanice v Budapešti.

Poďte s nami stráviť bohatý víkend s celou rodinou alebo priateľmi na rybárskej výstave medzi 13-15. marcom 2015 v Kongresovom a výstavnom centre SYMA.

Bližšie informácie: www.horgaszshow.hu