The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Jesenná HorgászShow skončila mnohými tisíckami návštevníkov a niekoľko stotisícovým výťažkom dobročinnej aukcie

Na návštevníkov jesennej HorgászShow čakala dobrá nálada, známi vystavovatelia a milióny rybárskych pomôcok.  Niekoľko tisícov rybárov si povedalo, že uprostred sezóny veľkých rýb, ešte pred naozajstnou prívlačovou sezónou navštívi túto výstavu a urobili dobre! 

dz3b9329

Na stánkoch panoval veľký zhon, vystavovatelia sa poriadne obracali

Výťažok tohtoročnej dobročinnej aukcie na HorgászShow, ktorý tento rok usporiadali v prospech detského rybárskeho tábora Bátor tábor, usporiadateľom vyniesla viac ako pol milióna forintov. Po všetky tri dni jesennej výstavy, ktorá sa konala tento víkend, mali návštevníci možnosť prihadzovať na veľké množstvo rybárskeho vybavenia, ktoré mohli získať za zlomok pôvodnej ceny. Na základe ponúk firiem Colmic a Energofish mohlo na aukcii dôjsť k uzavretiu mnohých dobrých obchodov, z čoho mohli všetci iba ťažiť, ale hlavne deti tábora Bátor Tábor a odvážni licitátori, ktorí za jednotlivé kúsky zaplatili najviac.

dz3b9231

O program na pódiu bol po všetky tri dni veľký záujem.

Na pódiu, kde odborné programy prebiehali po celý deň, sa vystriedalo mnoho známych osobností, medzi nimi aj maďarská reprezentácia svetových šampiónov.

dz3b9256

Členovia tímu svetových šampiónov: Szilárd Szilvási, Imre Szákovics, Gábor Magyar, Tamás Walter a László Csillag (na fotografii chýba  Balás Csőregi a trenér Béla Szénási)

dz3b9251

Tamás Walter do aukcie ponúkol svoj dres, ktorý nosil na majstrovstvách sveta, detský tábor Bátor Tábor patrí taktiež medzi jeho srdcovú záležitosť, rovnako ako pre HorgászShow

Na európske pomery za ojedinelých podmienok, pod strechou prebiehali po všetky tri dni predvádzacie akcie prívlače, v rámci ktorých sa v umelej nádrži ocitlo niekoľko stoviek umelých nástrah v rukách známych prednášajúcich.

dz3b9129

dz3b9156

Člen feedrového tímu Energofish, Bence Szabó na HorgászShow debutoval v úlohe prednášajúceho. Jeho prednášky zožali úspech.

dz3b9240

Krisztián Jankovich poskytoval záujemcom ešte dlhé hodiny po svojej prednáške rady osobne

dz3b8943

Na stánku THE ONE záujemcov očakával József Ács a Norbert Paál

O atmosfére výstavy nech ďalej vypovedajú fotografie. Kto dorazil, určite neľutoval!

dz3b9162

dz3b9187

dz3b9228

 

dz3b9332

img_0121j

img_0160j

img_0254j

img_0300j

 

img_0317j

horgaszshow_36

Fotografie, za ktoré ďakujeme, poskytli Balázs Gerócs a Dóra Soponyai!

Preklad: Róbert Doboš