The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Naozajstný poklad na palete The One! Na HorgászShow sa predstaví nová produktová rada – GOLD!

Produkty The One sú možno známe pre všetkých kaprárov. Po už známej sérii RED a BLACK minulý rok debutovala séria PURPLE a tohto roku sa v januári narodila najmladšia rada produktov – GOLD!

Nové produkty, ktoré predstaví jeden z vedúcich testérov THE ONE, József Ács, budú mať premiéru v Budapešti na HorgászShow.

17

 Rybári podieľajúci sa na vývoji produktov THE ONE vždy dbajú na to, aby boli všestranné a samozrejme veľmi chytľavé. Akú medzeru má na palete produktov THE ONE zaplniť produktová rada?

– Ako vieme, farby, hlavne svetlé farby, môžu u nástrah hrať veľmi dôležitú úlohu. Produktmi The One Gold sme doplnili svetlý odtieň, čo isto vzbudí pozornosť u kŕmiacich sa rýb. Je to nástraha, na uhľohydrátovom základe, ktorú sme na palete produktov THE ONE zatiaľ nemali.  Oproti ostatným boiliesom The One, tento obsahuje minimálne množstvo živočíšnych bielkovín.

TheOneGold_1920x1080

– V čom sa líši séria GOLD od doterajších produktov THE ONE?
– V prvom rade sú iné jej chuť a vôňa. Je to nástraha zostavená zo zmesi uhľohydrátov a mliečnych bielkovín vysokej kvality, výsledkom čoho je typická maslovo-karamelová scopexová  vôňa a chuť. Dobre sa rozpúšťa vo vode a obsahuje pridané amino kyseliny. Vo veľkej miere obsahuje múčku z tigrích orechov, zmes rôznych druhov rozdrvených a pomletých olejnatých semien, ako aj pomleté keksy s vysokým obsahom tuku a cukru. Odporúčame ju na otepľujúcu sa vodu. Vďaka vysokému obsahu uhľohydrátov sa môže stať vzhľadom k vysokému zdroju energie obľúbenou pochúťkou pre kaprov, ktorí sa prebúdzajú zo zimného vegetatívneho obdobia a stávajú sa aktívnymi.

IMG_8491_ONE
 Paletu už okrem boiliesu a plávajúcich nástrah zdobia aj rôzne iné druhy produktov slúžiacich k zatraktívneniu nástrah. Ktoré to sú?
– Áno, začnime Groundbait Mixom, ktorý je v kilogramovom balení a jeho vôňa a chuť je identická s doteraz vyrábanými nástrahami. Je tu potom Groundbait Mixer v 500ml balení, ktorý zo svojim základom na melase a CSL bude dokonalo vhodný k rozmiešaniu kŕmnych zmesí. PVA a boilies Juice 250ml je možné použiť k zvýšeniu lákavosti akejkoľvek zmesi naplnenej do PVA a dobre sa rozpúšťa vo vode.
PVA Bomba a Liquid, je zmes drvených a mletých vysoko kvalitných kŕmnych zmesí pre ryby naplnená do PVA. Obsahuje 100ml Liquidu, ktorý charakterizuje vysoký, minimálne 30% obsah proteinov a rýchla rozpustnosť vo vode. Aj boilies pasta je jedným z našich nových produktov, ktorá je vlastne identická s cestom na boilies.

IMG_8493_ONE

IMG_8496_ONE

IMG_8052_ONE

IMG_8051_ONE

– Si pravidelným účastníkom HorgászShow. V čom podľa Teba spočíva hlavné kúzlo tohto podujatia?

– Ja si myslím, že sa na HorgászShow môže každý cítiť dobre, máme predsa možnosť stretnúť rôzne metódy lovu rýb. Z programu si vyberú deti aj dospelí, môžu tu teda tráviť čas celé rodiny. Na pódiu prebiehajú celý deň odborné prednášky, pri malej umelej nádrži máme možnosť vidieť v podaní profesionálov rôzne druhy vedenia umelých nástrah. Vládne tu dobrá atmosféra máme možnosť nie v poslednom rade stretnúť sa so známymi osobnosťami rybárskeho športu. Toto všetko patrí k veciam, ktoré na toto podujatie priláka veľa rybárov.

 

IMG_8501_ONE

– Čím sa chystáš Ty osobne na návštevníkov?

– Budem prítomný na výstavnom stánku The One, kde ochotne odpoviem na otázky návštevníkov.  Na pódiu budem mať prednášku o používaní produktov The One a o novinkách roku 2016, sérii produktov GOLD.

45