The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.4. – Nedeľa


1:00 Kráľ riek – Od Saint Jaeanu po rieku York
1:30 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie 2.časť
2:00 Ödön Blaumann – Veľkí srnci
2:30 Majster zbrojár – Spektív 1.časť
3:00 Majster zbrojár – Spektív 2.časť
3:30 Rybolov pod lupou – Best of 2018
4:00 Kráľ riek – Spruin Rock Pool
4:30 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie
5:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
5:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
6:00 Veľká povodeň v Gemenci
6:30 Rybolov bez hraníc – Takto sa pripravujeme my na rybárske preteky
7:00 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
7:30 Denník športového rybára – Írsko
8:00 Magazín Energofish – 28. časť
8:30 Match fishing – Aj v najväčšej zime
9:00 V. IBCC – Vyhlásenie víťazov
9:30 V. IBCC – Vyhlásenie víťazov
10:00 V. IBCC – Vyhlásenie víťazov
10:30 Zubatý úlovok – V prúde tajomnej rieky
11:00 128 hodinový pretek Halcatraz Cup v Leveleku
11:30 Súboj Kaprov 2. séria 13. časť
12:00 TopMixTV – V zemi Arapaimy
12:30 Rybolov pod lupou – Pilismarótska zátoka
13:00 Kráľ riek – Od Saint Jaeanu po rieku York
13:30 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie 2.časť
14:00 Ödön Blaumann – Veľkí srnci
14:30 Majster zbrojár – Spektív 1.časť
15:00 Majster zbrojár – Spektív 2.časť
15:30 Carp Zoom – Quick feeder
16:00 Smer Afrika! 1. časť
16:30 Haldorado – Gábor Sípos – Nástrahy s kŕmne zmesi majstrov
17:00 Rybolov s Desom Taylorom – Lov šťúk na začiatku sezóny
17:30 Matchfishing – Pleskáčová lekcia s kaprami
18:00 Feedermánie – Sněhové kapre z termálnej vody
18:30 Na stope koristi – Lov s princom
19:00 Attila Linzenbold – Májový lov srncov na Južnej Veľkej planine
19:30 Rybolov bez hraníc – Takto sa pripravujeme my na rybárske preteky
20:00 Rybolov pod lupou – Na stope dravých rýb
20:30 Vášnivý lov veľkých kaprov s Tamásom Csörgő – jar
21:00 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie 3. časť
21:30 Poľovnícka horúčka – Bulharské dobrodružstvá – Lov jeleňov v Ruse
22:00 Péter Pál Halmi – Tajomstvo veľkého klu
22:30 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
23:00 Kráľ riek – Od Saint Jaeanu po rieku York
23:30 Dudi Baits – Nástraha majstrov sveta
0:00 Denník športového rybára – Rieka Ythan
0:30 Rybolov pod lupou – Na stope dravých rýb