The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

27.10. – Nedeľa


1:00 Magazín Energofish – 35. časť
1:30 Kaprie divadlo – Umelecký rybolov
2:00 Péter Pál Halmi – Kamerun 1. časť
2:30 Péter Pál Halmi – Kamerun 2. časť
3:00 Divoké oblasti – 8. časť
3:30 Kráľ riek – Vítajte na rieke Bonaventure
4:00 Haldorado – Dobrodružstvá divokých vôd – Môj lov veľkých kaprov na Dunaji 1. časť
4:30 Haldorado – Dobrodružstvá divokých vôd – Môj lov veľkých kaprov na Dunaji 2. časť
5:00 Lov buvolov – Austrália – 3. časť
5:30 Dámsky poľovnícky klub Diana oslavuje 15. výročie
6:00 Attila Linzenbold – Lov s lukom v oblasti hornej Tiszi
6:30 V línii s vodou – Hybrid
7:00 Jemný lov s Colmicom – V akcii Red Fish
7:30 Csali Hungária predstavuje – II. Feedrový pohár Csali Hungária
8:00 Rybolov pod lupou – Lov kaprů na veľkých vodách
8:30 Feedrové výpravy a triky – Feedrový lov na rieke Mureš
9:00 Rybolov z lodi s Barhamom – Psohlav obyčajný
9:30 Magazín Energofish – 35. časť
10:00 Denník športového rybára – Maledivy
10:30 Šupina za šupinou! – Veľkorysý Balaton
11:00 Haldorádo – Na stope veľkých kaprov – Tlstíci zo Šumbaru
11:30 Rybolov bez hraníc – Zubáče z tečúcej vody.
12:00 F&H Events – Všetko o The One
12:30 Dovit – Lov kaprov s deličkou v prekážkach
13:00 Poďme loviť ryby do Španielska! – 1. časť
13:30 Kaprie divadlo – Umelecký rybolov
14:00 Péter Pál Halmi – Kamerun 1. časť
14:30 Péter Pál Halmi – Kamerun 2. časť
15:00 Divoké oblasti – 8. časť
15:30 Feedermánie – Kapre jazera Mária
16:00 Lov dravcov – Lov boleňa prívlačou na Tisze
16:30 Lovci a zabijáci – Lov chobotníc
17:00 Rybolov z lodi s Barhamom – Pakambala veľká
17:30 Feedrové výpravy a triky – Method na kapra
18:00 Jemný lov s Colmicom – Španielske kapre s deličkou
18:30 Poľovnícka kuchyňa – S Zsoltom Dösmödim
19:00 Viktor Takács – Divočina 2. časť
19:30 Rybolov pod lupou – Balta ferma de crap
20:00 24 hodinová výzva – Kanály Trent a Mersey 1. časť
20:30 24 hodinová výzva – Kanály Trent a Mersey 2. časť
21:00 Akademia prívlača – Lov pstruhov muška vs. Prívlač
21:30 poľovnícka horúčka – Lov za hranicami
22:00 Poľovnícka horúčka – Lov za hranicami 2.časť
22:30 Lov buvolov – Austrália – 3. časť
23:00 Kráľ riek – Posledne dni Gaspe Bay River
23:30 With Pupa – Cult and G carp 1.časť
0:00 With Pupa – Cult and G carp 2.časť
0:30 24 hodinová výzva – Kanály Trent a Mersey 1. časť