The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.9. – Piatok

21.9. 2018 – Piatok

1:00 Real & Wild
1:30 Jemný a feedrový lov – Lov s deličkou
2:00 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
2:30 Hajba Balázs – jesenná rosa 1. časť
3:00 Hajba Balázs – jesenná rosa 2. časť
3:30 Rybolov bez hraníc – Na háčiku malé dravce
4:00 Súboj kaprov 3. časť
4:30 Jemný a feedrový lov – Waggler
5:00 Poľovnícka horúčka – Battonya – Mezőberény
5:30 Na stope koristi – Kráľovstvo bažantov
6:00 Poľovnícka horúčka – Lov kačíc so zbraňou s predovkou
6:30 Don Carp Baits – Tlkot srdca
7:00 For Fishing Praha 2018.
7:30 Smer Afrika! 1. časť
8:00 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Japonské kapre z centra Tokya
8:30 Prívlač na Balatóne s Károlyom Bokorom
9:00 The Fishing Tv Show – Muškárenie s mladými talentami
9:30 XXXVIII. Majstrovstvá sveta tímov – Szeged
10:00 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska v 1.časť
10:30 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska 2.časť
11:00 Jemný a feedrový lov – Lov s deličkou
11:30 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
12:00 IPCC 2017, Finále
12:30 Akadémia prívlača – Dravce a umelé nástrahy 1. časť
13:00 Real & Wild
13:30 Ryba, rybár a šéfkuchár – Tokaj
14:00 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
14:30 Hajba Balázs – jesenná rosa 1. časť
15:00 Hajba Balázs – jesenná rosa 2. časť
15:30 Don Carp Baits – Tlkot srdca
16:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Trokánom
16:30 Súboj kaprov 2. časť
17:00 The Fishing Tv Show – V ťažkých podmienkach
17:30 Lov zubáča s gumovými nástrahami – S Károlyom Bokorom
18:00 Jemný lov s Colmicem – Pretekajme
18:30 Poľovnícka horúčka – Opäť smer zázračná Afrika 5.čast
19:00 Péter Pál Halmi – Volanie divej zveri o pomoc
19:30 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Japonské kapre z jazera Kawaguchi
20:00 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
20:30 IV. Medzinárodný Balatónsky feedrový pohár
21:00 Chyť a pusť – Blow back náväzec
21:30 Poľovnícka horúčka – Kaszó, srdce Somogyského kraja
22:00 Na stope koristi – Nekonečná sezóna
22:30 Poľovnícka horúčka – Naháňka diviakov v tuhárskej doline
23:00 Rybolov pod lupou – Mestský lov kaprov
23:30 Súboj kaprov 2. časť
0:00 Naozajstná tvár Maldiv – Voda – kolíska života
0:30 Gone fishing 5. séria 9. epizóda