The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

19.7. – Piatok

19.7. 2019 – Piatok

1:00 Rybolov s blondínou – Bicske
1:30 Denník športového rybára – Rieka Tay
2:00 Poľovnícka horúčka – Battonya – Mezőberény
2:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. časť
3:00 Attila Linzenbold – Lov s lukom v oblasti hornej Tiszi
3:30 Rybolov bez hraníc – Lov kaprov v srdci Transylvánie
4:00 F&H Events – Mr. Kopyto Trophy 2019.
4:30 Denník športového rybára – Maledivy
5:00 Poľovnícka horúčka – Poľovnícka prax
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 2. časť
6:00 Attila Linzenbold – Májový lov srncov na Južnej Veľkej planine
6:30 IBCC 2019. – 1. časť
7:00 IBCC 2019. – 2. časť
7:30 Kráľ riek – White House Pool
8:00 Feedermánia – Maconka, deň koiákov
8:30 Súboj kaprov 4. časť
9:00 Rybolov pod lupou – Rybolov v Leveleku
9:30 V. Medzinárodný Hethland Balatónsky Feedrový pohár
10:00 Chyť a pusť! – Zmena ročného obdobia
10:30 Denník športového rybára – Island 1. časť
11:00 Feedrové dobrodružstvá a triky – Lov veľkých rýb a methodom
11:30 Profess – Feedrové dobrodružstvá
12:00 CarpZoom: Letný čas
12:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
13:00 Rybolov s blondínou – Bicske
13:30 Matchfishing – Základy lovu pleskáčov
14:00 Poľovnícka horúčka – Battonya – Mezőberény
14:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. časť
15:00 Attila Linzenbold – Lov s lukom v oblasti hornej Tiszi
15:30 IBCC 2019. – 1. časť
16:00 IBCC 2019. – 2. časť
16:30 Jemný a feedrový lov – Speedy’s Washters
17:00 Rybolov pod lupou – Pilismarótska zátoka
17:30 Súboj kaprov 5. časť
18:00 Waltrove praktiky – Zimný rybolov na Balatóne
18:30 Poľovnícka kuchyňa – S Dávidom Várim
19:00 Viktor Takács – V úpätí Álp
19:30 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
20:00 Poraz Charlieho Moora! – 3. časť
20:30 Ryby nerozprávají rozprávky – Ecséd
21:00 Denník športového rybára – Rieka Doon
21:30 Poľovnícka horúčka – Charitatívny lov v Kápolnásnyék
22:00 Balázs Hajba – Africké nálady 4. časť
22:30 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
23:00 Rybolov pod lupou – The One – Big One
23:30 Dovit – Kapre s klasickým feedrom
0:00 Kráľ riek – Od Saint Jaeanu po rieku York
0:30 Poraz Charlieho Moora! – 3. časť