The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

22.11. – Piatok

22.11. 2019 – Piatok

1:00 Šupina za šupinou! – Veľkorysý Balaton
1:30 Feedrové výpravy a triky – Feedrový lov na rieke Mureš
2:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
2:30 Na stope koristi – Poľovačka so slovákmi
3:00 Poľovnícka horúčka – Zoznámenie sa so stavom veľkých predátorov
3:30 Magazín Energofish – 36. časť
4:00 Prímorský rybolov 3. časť
4:30 Jemný a feedrový lov – Lov karasov s wagglerom
5:00 Divoké oblasti – 2. časť
5:30 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 1. časť
6:00 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 2. časť
6:30 Prívlač – Na Bodrogu
7:00 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
7:30 Smer Afrika! 1. časť
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Príbrežný method feeder
8:30 Match fishing – Aj v najväčšej zime
9:00 Akadémia prívlača – Dravci a umelé nástrahy 3. časť
9:30 Dovit – Korenené kapre
10:00 V línii s vodou – Hybrid
10:30 Lov dravcov – Lov boleňa prívlačou na Tisze
11:00 Feedrové výpravy a triky – Riečny feedrový lov vo veľkej hĺbke
11:30 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
12:00 Poďme loviť ryby do Španielska! – 4. časť
12:30 Kaprie divadlo – C-Rex
13:00 Šupina za šupinou! – Veľkorysý Balaton
13:30 Rybolov bez hraníc – Lov kaprov v srdci Transylvánie
14:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
14:30 Na stope koristi – Poľovačka so slovákmi
15:00 Poľovnícka horúčka – Zoznámenie sa so stavom veľkých predátorov
15:30 Haldorádó – S feedrovým prutom na štrkovisku Dabas – Kapre z hlbokej vody
16:00 S muškou okolo sveta – Premena – 1.časť
16:30 S muškou okolo sveta – Premena – 2.časť
17:00 Akadémia prívlača – Dvaja rybári gurmáni
17:30 Matchfishing – Pleskáčová lekcia s kaprami
18:00 Lov šťúk – Na brehu s Gyurim
18:30 Poľovnícka kuchyňa – S Zsoltom Dösmödim
19:00 Péter Pál Halmi – Lov nahura modrého v himalájach s Bélom Hídvégim
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Veľké kapre – z veľkej vzdialenosti
20:00 Kráľ riek 2. ročník – Zahájenie sezóny na Great Little Pabos
20:30 Preteky v love sumcov Mystikat Hírős Yacht
21:00 Jemný a feedrový lov – Lov v blízkosti brehu
21:30 Lov buvolov – Selous – 2. časť
22:00 Ödön Blaumann – Na jelenej postriežke 1.časť
22:30 Ödön Blaumann – Na jelenej postriežke 2.časť
23:00 Rybolov bez hraníc – Veľké kapre nádrže Csurgó – 2.časť
23:30 Prímorský rybolov 2. časť
0:00 Smer Afrika! 3. časť
0:30 Kráľ riek 2. ročník – Zahájenie sezóny na Great Little Pabos