The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.9. – Piatok

20.9. 2019 – Piatok

1:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Vidrom
1:30 Poďme loviť ryby do Španielska! – 2. časť
2:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
3:00 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
3:30 Rybolov bez hraníc – Predátori v zmëtku hojnosti
4:00 Denník športového rybára – Island 2. časť
4:30 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Na stope dunajských amurov
5:00 Divoké oblasti – 2. časť
5:30 Viktor Takács – Divočina 1. časť
6:00 Viktor Takács – Divočina 2. časť
6:30 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
7:00 Lovci a zabijáci – Lov chobotníc
7:30 Súboj kaprov 8. časť
8:00 Rybolov pod lupou – Pilismarótska zátoka
8:30 Súboj kaprov 17. časť
9:00 Prívlač – S Norbim Paálom
9:30 Feedermánie – Návrat do Švédska
10:00 Pohár Mikado 2019
10:30 Hírös Yacht – Balatónské lode
11:00 Kaprie divadlo – Cote’d Azur
11:30 TopMixTV – Víťazné miesto
12:00 Kapria generácia – Na stope veľkých kaprov
12:30 Feedrové výpravy a triky – Lov podustiev na kameňoch
13:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Vidrom
13:30 Poďme loviť ryby do Španielska! – 2. časť
14:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
15:00 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
15:30 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
16:00 Kaprie divadlo – Cote D’Argent – 1. časť
16:30 Kaprie divadlo – Cote D’Argent – 2. časť
17:00 Prívlač so šťastnou brigádou
17:30 Súboj Kaprov 2. séria 2. časť
18:00 Waltrove praktiky – Feedrový lov s pletenkou
18:30 Poľovnícka horúčka – S Arnoldom Lepárom
19:00 Péter Pál Halmi – Lov hlucháňa v rakúskych alpách
19:30 Rybolov pod lupou – Krátky lov kaprov na jazere Harcsa
20:00 Kráľ riek – Spruin Rock Pool
20:30 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 1. časť
21:00 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 2. časť
21:30 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 1. časť
22:00 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 2. časť
22:30 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 3. časť
23:00 Rybolov pod lupou – Balta ferma de crap
23:30 Denník športového rybára – Island 1. časť
0:00 XVI. EPBC Fishing & Hunting – Maconka
0:30 Kráľ riek – Spruin Rock Pool