The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Pivo a párky platíme my!*

Na tohtoročnej HorgászShow sme sa odhodlali k úplne novému kroku. Vedľa veľkého počtu vecí k videniu a rôznym programom sa vždy hodí dúšok chladivého moku a chutné sústo, preto od piatku do nedele ku každej vstupenke dáme pohár piva a dve nožičky párku!

“Pécsi Szalon” od roku 1907 podporuje spoločenstvo rybárov. Práve preto kultová značka prvého maďarského pivovaru na tohtoročnej HorgásyShow pohostí každého návštevníka pohárom piva, veď dobrý lov a dobré pivo poväčšine patria k sebe, záber záleží na Tebe, pivo platíme my!  Myslíme samozrejme aj na tých, čo  prídu autom, veď propagujeme zodpovednú konzumáciu alkoholu už od roku 1848. Očakávame Ťa na bare “Pécsi Szalon”, kde môžeš ochutnať naše produkty a u našich hostesiek sa môžete registrovať do hry o hodnotné ceny.

virsli1

Firma ZIMBO Perbál s.r.o. s radostí podporuje všetky druhy rekreačných aktivít, preto ako oduševnený podporovateľ HorgászShow privítame každého záujemcu, respektíve milovníka párkov na výstave k malej ochutnávke. Dúfame, že Ti budú chutiť a pri ďalšom rybolove si na nich rád pochutnáš a na záber tak budeš môcť čakať nasýtený!

* K vstupenke dostane každý návštevník darček v podobe pohára piva** a dve nožičky párku.
** Alkoholickým nápojom (v súlade s platnými právnymi normami) môžeme obslúžiť iba návštevníkov s dosiahnutým 18 rokom veku!