The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

24.9. – Pondelok

24.9. 2018 – Pondelok

1:00 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
1:30 Súboj kaprov 3. časť
2:00 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
2:30 Poľovnícka horúčka – Abnormálne srnce 1. časť
3:00 Poľovnícka horúčka – Abnormálne srnce 2. časť
3:30 XXXVIII. Majstrovstvá sveta tímov – Szeged
4:00 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska v 1.časť
4:30 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska 2.časť
5:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
5:30 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 1.čať
6:00 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 2.časť
6:30 Kaprie divadlo – Pretekárske tipy
7:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Trokánom
7:30 Naozajstná tvár Maldiv – Skrytá strana života
8:00 Haldorádo – Letné feedrové dobrodružstvá
8:30 Nočný rybolov s Károlyom Bokorom
9:00 The Fishing TV Show – Mrena
9:30 Akadémia prívlača – Dravce a umelé nástrahy 1. časť
10:00 Real & Wild
10:30 Jemný a feedrový lov – Lov s deličkou
11:00 Energofish – Magazín Energofish 22.
11:30 Waltrove praktiky – Skoré kapre s methodom
12:00 Chyť a pusť – Sektor A
12:30 Rybolov bez hraníc – Na háčiku malé dravce
13:00 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
13:30 Súboj kaprov 3. časť
14:00 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
14:30 Poľovnícka horúčka – Abnormálne srnce 1. časť
15:00 Poľovnícka horúčka – Abnormálne srnce 2. časť
15:30 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková směs vs pelety
16:00 128 hodinový pretek Halcatraz Cup v Leveleku
16:30 Jemný a feedrový lov – Method feeder s peletami
17:00 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska v 1.časť
17:30 S Pupom – Lov rýb na severe Maďarska 2.časť
18:00 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková zmes vs lepidlo na kostné červy
18:30 Majster zbrojár – Umenie zástrelu
19:00 Poľovnícka horúčka – Hon na diviaky v tajomnom Zselici
19:30 Rybolov bez hraníc – S feedrom proti amurom
20:00 XIV. EPBC Maconka – Zostrih
20:30 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
21:00 Smer Afrika! 2. časť
21:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 1. časť
22:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 2. časť
22:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 3. časť
23:00 Don Carp Baits – Tlkot srdca
23:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Trokánom
0:00 Súboj kaprov 2. časť
0:30 XIV. EPBC Maconka – Zostrih