The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

11.11. – Pondelok

11.11. 2019 – Pondelok

1:00 Feedrové výpravy a triky – Riečny feedrový lov vo veľkej hĺbke
1:30 Kráľ riek – Posledné dni sezóny trávené rybolovom
2:00 Poľovnícka horúčka – Navštívili sme Decathlon
2:30 Divoké oblasti – 10. časť
3:00 Lov buvolov – Kamerun – 2. časť
3:30 Feedermánia – Noc na kanály
4:00 24 hodinová rybárska výzva – Voda nádeje – 1.časť
4:30 24 hodinová rybárska výzva – Voda nádeje – 2.časť
5:00 Ödön Blaumann – Poľovnícka sezóna 6. časť
5:30 Péter Pál Halmi – Kamerun 1. časť
6:00 Péter Pál Halmi – Kamerun 2. časť
6:30 Feedrové výpravy a triky – Riečny feedrový lov vo veľkej hĺbke
7:00 V línii s vodou – Hybrid
7:30 Preteky v love sumcov Mystikat Hírős Yacht
8:00 Waltrove praktiky – Feedrový lov s pletenkou
8:30 Rande s muškami – Jagnjetina party 1.časť
9:00 Rande s muškami – Jagnjetina party 2.časť
9:30 Feedrové výpravy a triky – Method na kapra
10:00 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
10:30 Poďme loviť ryby do Španielska! – 4. časť
11:00 Rybolov pod lupou – Lov kaprov s priateľmi
11:30 V. Medzinárodný Hethland Balatónsky Feedrový pohár
12:00 Akademia prívlača – Lov pstruhov muška vs. Prívlač
12:30 Rybolov bez hraníc – Veľké kapre nádrže Csurgó – 1.časť
13:00 Feedrové výpravy a triky – Riečny feedrový lov vo veľkej hĺbke
13:30 Kráľ riek – Posledné dni sezóny trávené rybolovom
14:00 Poľovnícka horúčka – Navštívili sme Decathlon
14:30 Divoké oblasti – 10. časť
15:00 Lov buvolov – Kamerun – 2. časť
15:30 24 hodinová rybárska výzva – Voda nádeje – 1.časť
16:00 24 hodinová rybárska výzva – Voda nádeje – 2.časť
16:30 Poďme loviť ryby do Španielska! – 2. časť
17:00 Rybolov s Desom Taylorom – Rybolov v prúde
17:30 Feedrové dobrodružstvá a triky – Nové jazero
18:00 Chráň zubáča nenechávaj ho “zažrať”!
18:30 Majster zbrojár – Zabudnuté svetové rekordy
19:00 Ödön Blaumann – Srnci s nepravidelným parožím
19:30 Feedermánie – Sněhové kapre z termálnej vody
20:00 Haldorádó – S feedrovým prutom na štrkovisku Dabas – Kapre z hlbokej vody
20:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
21:00 Smer Afrika! 1. časť
21:30 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Ásotthalme a Öttömösi
22:00 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 1.čať
22:30 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 2.časť
23:00 Match fishing – Feeder vo vodnom stlpci
23:30 Lov šťúk – Na brehu s Gyurim
0:00 Denník športového rybára – Rieka Tay
0:30 Haldorádó – S feedrovým prutom na štrkovisku Dabas – Kapre z hlbokej vody