The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

15.1. – Pondelok

15.1. 2018 – Pondelok

1:00 Rande s muškami – Jagnjetina party 2.časť
1:30 Fishing Australia – Losos kráľovský
2:00 Poľovnícka horúčka – Radejovská obora
2:30 Poľovnícka horúčka – Opäť v obore Radějov
3:00 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 2. časť
3:30 Rob hughes objaví Balatón
4:00 Pod lupou József Ács – Best of 2017
4:30 Kapria generácia – Stalo sa v roku 2017
5:00 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 1.čať
5:30 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 2.časť
6:00 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 1. časť
6:30 Kaprie divadlo – Tata Nitu a deti
7:00 Matchfishing – Riečne pretekárske tipy
7:30 Akademie přívlače – Pstruh a majster
8:00 Waltrove praktiky – Na stope kaprov jazera Maconka
8:30 Sviatočné pokrmy 1. časť
9:00 Sviatočné pokrmy 2. časť
9:30 Kapria generácia – Stalo sa v roku 2017
10:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Gáborom Gy. Horváthom
10:30 Pod lupou József Ács – Best of 2017
11:00 Rybárske výpravy – Na stopě šťúk
11:30 With Pupa – Ľadom zovretá Transylvánia 1. časť
12:00 With Pupa – Ľadom zovretá Transylvánia 2. časť
12:30 Ryby nerozprávajú rozprávky
13:00 XIX. Majstrovstvá sveta v love kaprov Deseda
13:30 Fishing Australia – Losos kráľovský
14:00 Poľovnícka horúčka – Detský poľovnícky tábor v Banku
14:30 Poľovnícka kuchyňa – Vianočný stolček prestri sa
15:00 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 2. časť
15:30 Rande s muškami – Jagnjetina party 1.časť
16:00 Rande s muškami – Jagnjetina party 2.časť
16:30 Fishing&Hunting Events – Mr. Kopyto Trophy 2017.
17:00 The Fishing TV Show – Lipne vápencového potoka
17:30 Károly Bokor – Prívlač s rapalou 1.časť – rapala Scatter
18:00 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Veľký jeseter biely
18:30 Na stope koristi – Na stope dokonalého srnca
19:00 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Somogyaszaló
19:30 Feedermánia – Noc na lodi v hlavnom meste
20:00 Haldorádo – Lov kaprov v studenej vode – Dobroty methodového lovu
20:30 IBCC 2017 1.časť
21:00 IBCC 2017 2.časť
21:30 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 1.časť
22:00 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 2.časť
22:30 Poľovnícka horúčka – Lov na žitnom ostrove
23:00 Haldorádo – Lov kaprov v studenej vode – Lov kaprov na dierkach
23:30 Prívlač s priateľmi od Dunaja
0:00 Kaprie divadlo – Tata Nitu a deti
0:30 Haldorádo – Lov kaprov v studenej vode – Dobroty methodového lovu