The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

16.7. – Pondelok

16.7. 2018 – Pondelok

1:00 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
1:30 Kaprie divadlo – Tvrdé veci
2:00 Viktor Takács – V úpätí Álp
2:30 Poľovnícka horúčka – Opäť v obore Radějov
3:00 Škola strieľania – Predstavíme strelnicu v Ráckeve
3:30 TopMixTV – Kúzlo karasov
4:00 Matchfishing – Rybolov jednoducho
4:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Besenyeim
5:00 Péter Pál Halmi – Volanie divej zveri o pomoc
5:30 Poľovnícka horúčka – Radejovská obora
6:00 Škola strieľania – precízna streľba
6:30 Rybásky bratia – Súboj v Holbine 3. časť
7:00 Skutočné Maledivy – Starý rybár a more
7:30 IPCC 2017, Finále
8:00 Rybolov bez hraníc – S feedrom proti amurom
8:30 Rande s muškami – Jagnjetina party 1.časť
9:00 Rande s muškami – Jagnjetina party 2.časť
9:30 Kaprie divadlo – Tvrdé veci
10:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Besenyeim
10:30 Prívlač s Mikim Ratkaim
11:00 Ryba, rybár a šéfkuchár – Na jazere Tisza-tó
11:30 Nedotknuté vody Islandu 1.časť
12:00 Nedotknuté vody Islandu 2.časť
12:30 Rybolov pod lupou – Kapre z Diószegu
13:00 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
13:30 Kaprie divadlo – Tvrdé veci
14:00 Viktor Takács – V úpätí Álp
14:30 Poľovnícka horúčka – Opäť v obore Radějov
15:00 Škola strieľania – Predstavíme strelnicu v Ráckeve
15:30 Matchfishing – Rybolov jednoducho
16:00 IHR Dobrodružstvá – Amazónia 2.časť
16:30 Prívlač s priateľmi od Dunaja
17:00 Pod lupou József Ács – Lov kaprov v Sedmohradsku
17:30 Károly Bokor – Prívlač s rapalou 1.časť – rapala Scatter
18:00 Jemný lov s Colmicom – Pleskáče Richárda Ujszásziho s deličkou
18:30 Poľovnícka horúčka – Opäť smer zázračná Afrika 1.čast
19:00 Péter Pál Halmi – Skoré leto
19:30 Haldorado – Dobrodružstvá divokých vôd 27. časť – Kapry vyhrali
20:00 IBCC 2018. 1. časť
20:30 IBCC 2018. 2. časť
21:00 TopMixTV – Kúzlo karasov
21:30 Na stope koristi – Jarné derby
22:00 Péter Pál Halmi – Srna, naša nádherná zver 1. časť
22:30 Péter Pál Halmi – Srna, naša nádherná zver 2. časť
23:00 Haldorádo – Letné feedrové dobrodružstvá
23:30 Prívlač – S Bélom Lukácsim
0:00 Don Carp Baits – Kráľovstvo rýb – Don Carp Lake
0:30 IBCC 2018. 1. časť