The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

Skončil prvý ročník IBCC!

Oficiálne výsledky pokorili všetky naše predstavy a všetky naše nádeje. Neskutočný celkový úlovok a priemerná váha úlovkov, ktorá prekonala všetky naše plány.

11

Hneď by som začal tým, že sme v ranných hodinách dostali správu, že v sektore v Révfülöpe zdolávajú rybu už cez hodinu! Našimi hlavami sa honili všetky možné otázky, preto sme náš štáb vyslali na cestu, aby sme dostali presné informácie čo najskôr a samozrejme aby sme dostali aj fotografie z ryby. Najväčšiu rybu preteku ulovil Tibor Tulipán, jeden z členov tímu Balatoni Halgazdálkodás. Tibor nášmu filmovému štábu prezradil, že jeho sen znie o takomto starom balatonskom kaprovi a tento úlovok ho veľmi potešil. Ryba si svojou váhou 23,6 kg naozaj zaslúži cenu za najväčšiu rybu preteku! Predchádzajúcej noci na háčiku pretekárov okrem tejto ryby skončilo aj niekoľko pekných exemplárov. Aj na tvárach členov tímov, ktorí v konečnom súčte neskončili blízko stupňov víťazov sa zračila spokojnosť, tu je každá ryba darom!

Víťazom preteku sa stal tým a B52 Fishig Team II. v zložení László Ocsovai, Ladislav Klement, Zoltán Fekete, s celkovou váhou úlovku 427,60 kg. Na druhý stupienok víťazov vystúpil tím Fuky-Csoki Team v zložení János Karcagi, Bálint Balogh a Máté Lökös s celkovou váhou úlovku 340,70 kg. Na treťom mieste skončil tým B52 Fishing Team I. v zložení László Posztobányi, Károly Fekete a Attila Bozóki s 283,50 kg. V priebehu preteku sa za celý týždeň ulovilo 3131,80 kg kaprov, čo pri 346 rybách znamenalo, že priemerná váha úlovkov dosiahla 9,05 kg. Ďakujeme všetkým, kto nás podporili! Hlavným sponzorom tohto ročníka bola firma Nash. Poďakovanie patrí aj sponzorom jednotlivých sektorov preteku. Ďakujeme každému členovi organizačného týmu, rozhodcom, za plynulý chod a pestrosť našich živých prenosov zodpovedným kameramanom, strihačom a celému štábu a spolupracovníkom Fishing & Hunting Channel.

1

3

SZPONZORKEP list10

Konečné výsledky: PDF

Na odkaze nižšie je možné prehliadnuť spätne všetky živé vysielania z preteku!
http://livestream.com/ibsbroadcast/ibcc2015

Kto tak ešte neurobil, dajte „like“ našej stránke preteku na sociálnej sieti, kde neskončíme ani po skončení preteku!
https://www.facebook.com/ibccbalaton

Tu na webových stránkach sa tiež prihlásime pravidelnými reportážami, v ktorých zhromaždíme najdôležitejšie, najkrajšie, alebo práve najvtipnejšie chvíle preteku.

Stretnime sa aj v roku 2016 na Balatone. Na IBCC. Pretože koniec i začiatok je hrou!

Ďakujeme, že ste nás sledovali.

Našu stránku na sociálnej sieti a denný zostrih zostavila: Betti Zab

Oficiálny fotograf preteku: Gusztáv Tóth

Preklad: Róbert Doboš