The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.7. – Sobota

20.7. 2019 – Sobota

1:00 Ryby nerozprávají rozprávky – Ecséd
1:30 Denník športového rybára – Rieka Doon
2:00 Poľovnícka horúčka – Charitatívny lov v Kápolnásnyék
2:30 Balázs Hajba – Africké nálady 4. časť
3:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
3:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
4:00 Rybolov s blondínou – Bicske
4:30 Denník športového rybára – Rieka Tay
5:00 Poľovnícka horúčka – Battonya – Mezőberény
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. časť
6:00 Attila Linzenbold – Lov s lukom v oblasti hornej Tiszi
6:30 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 1. časť
7:00 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 2. časť
7:30 Kráľ riek – Spruin Rock Pool
8:00 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
8:30 Súboj kaprov 5. časť
9:00 Rybolov pod lupou – Pilismarótska zátoka
9:30 Vyhnanci v Kanade 6 – 1. časť
10:00 Vyhnanci v Kanade 6 – 2. časť
10:30 Ryby nerozprávajů rozprávky – Lov kaprov v Afrike – Maroko
11:00 Chytaj s woblermi Mata
11:30 TopBaits – RybárskaShow
12:00 Denník športového rybára – Rieka Ythan
12:30 Poraz Charlieho Moora! – 3. časť
13:00 Ryby nerozprávají rozprávky – Ecséd
13:30 Rybolov pod lupou – The One – Big One
14:00 Poľovnícka horúčka – Charitatívny lov v Kápolnásnyék
14:30 Balázs Hajba – Africké nálady 4. časť
15:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
15:30 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Japonské kapre z centra Tokya
16:00 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 1. časť
16:30 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 2. časť
17:00 Rybolov pod lupou – Na stope dravých rýb
17:30 Súboj kaprov 6. časť
18:00 TopMix TV – Lov kaprov vo vodnom stĺpci s odkladacím prútom
18:30 Poľovnícka horúčka – S Arnoldom Lepárom
19:00 Viktor Takács – Divočina 1. časť
19:30 Feedermánia – Národný titul a svetový rekord
20:00 V. Medzinárodný Hethland Balatónsky Feedrový pohár
20:30 Vyhnanci v Kanade 6 – 1. časť
21:00 Vyhnanci v Kanade 6 – 2. časť
21:30 Ödön Blaumann – Poľovnícka seyóna 2. časť
22:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
22:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
23:00 Jemný a feedrový lov – Speedy’s Washters
23:30 Rob hughes objaví Balatón
0:00 Kráľ riek – Objavme Darmouth
0:30 V. Medzinárodný Hethland Balatónsky Feedrový pohár