The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.7. – Sobota

21.7. 2018 – Sobota

1:00 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
1:30 For Fishing Praha 2018.
2:00 Balázs Hajba – Na muške diviaci Cserhátu
2:30 Medzinárodný festival gastronómie z diviny Soponya 2017
3:00 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
3:30 Pikechallenge 2018.
4:00 TopMixTV – V zemi Arapaimy
4:30 TopMix TV – Návrat do zeme arapaimy
5:00 Poľovnícka kuchyňa – So Zoltánom Kovácsom
5:30 Poľovnícka horúčka – Loc divokých moriakov v Trnovci nad Váhom
6:00 Péter Pál Halmi – Tajomstvo veľkého klu
6:30 Matchfishing – Rybolov jednoducho
7:00 IHR Dobrodružstvá – Amazónia 2.časť
7:30 Prívlač s priateľmi od Dunaja
8:00 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Veľký jeseter biely
8:30 Prívlač na Balatóne s Károlyom Bokorom
9:00 Rybolov pod lupou – Kapre jazera Napsugár
9:30 Pop up comedy – alebo ako sa nesmejú kapre mŕtveho ramena
10:00 Dokonalý rybár – Divokí letní kapry
10:30 Don Carp Baits – Kráľovstvo rýb – Don Carp Lake
11:00 Kapria generácia – Zahájenie sezóny
11:30 Rob hughes objaví Balatón
12:00 Chráň zubáča nenechávaj ho “zažrať”!
12:30 Gone fishing 5. séria 4. epizóda
13:00 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
13:30 For Fishing Praha 2018.
14:00 Balázs Hajba – Na muške diviaci Cserhátu
14:30 Medzinárodný festival gastronómie z diviny Soponya 2017
15:00 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
15:30 Rybárske výpravy – Na stopě šťúk
16:00 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
16:30 Kaprie divadlo – Tvrdé veci
17:00 Rybolov pod lupou – Príprava na preteky
17:30 Lov šťúk a zubáčov s Károlyom Bokorom
18:00 Matchfishing – Rybolov jednoducho
18:30 Poľovnícka horúčka – Opäť smer zázračná Afrika 6.časť
19:00 Péter Pál Halmi – Lov dravej zveri v Körcsönypuszta
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Method v rákosí na jazere Bácsbokod
20:00 IBCC 2018. 1. časť
20:30 IBCC 2018. 2. časť
21:00 Pop up comedy – alebo ako sa nesmejú kapre mŕtveho ramena
21:30 Na stope koristi – Jarné derby
22:00 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 1. časť
22:30 Puškohľady, večná téma
23:00 Kaprie divadlo – Tvrdé veci
23:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Besenyeim
0:00 Prívlač s Mikim Ratkaim
0:30 IBCC 2018. 1. časť