The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

24.11. – Sobota

24.11. 2018 – Sobota

1:00 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
1:30 Don Carp Baits – Návrat do raja
2:00 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 1.čať
2:30 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 2.časť
3:00 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 3. časť
3:30 Akadémia prívlača – Dravci a umelé nástrahy 3. časť
4:00 Kuchyňa mylovníkov rýb – S Kökszim, Józsim Kökényom
4:30 Dudi Baits – Nástraha majstrov sveta
5:00 XII. Medzinárodný zverinový gastronomický festival Soponya 2018
5:30 Veľká povodeň v Gemenci
6:00 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 2. časť
6:30 Kaprie divadlo – Fishing Mall
7:00 Ryba, rybár a šéfkuchár – Na Barine
7:30 Smer Afrika! 1. časť
8:00 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Japonské kapre z jazera Kawaguchi
8:30 F&H Events – Rig Cup XXIV.
9:00 Kapria generácia – Sranda mač
9:30 Feedrové výpravy a triky – Výber háčika pri feedrovom love
10:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Príbrežný method feeder
10:30 Waltrove praktiky – S odkládacím prútom na stope veľkých kaprov pieskovní
11:00 Feedermánia – Rybolov na Žitnom ostrove
11:30 Hírös Yacht – Balatónské lode
12:00 Top tipy – Zimný lov na banských vodách
12:30 Rybolov s Desom Taylorom – Drop shot
13:00 Tipy Maros Mix – 1. epizóda
13:30 Don Carp Baits – Návrat do raja
14:00 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 1.čať
14:30 Péter Pál Halmi – V čase výberu partnerky 2.časť
15:00 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 3. časť
15:30 Rande s muškami – Na kaprových vodách
16:00 Súboj kaprov 10. časť
16:30 Gone fishing 5. séria 13. epizóda
17:00 Kapria generácia – Pretekárske tipy
17:30 XIV. EPBC Maconka – Zostrih
18:00 Denník športového rybára – Rieka Tweed
18:30 Na stope koristi – Nekonečná sezóna
19:00 Péter Pál Halmi – Volanie divej zveri o pomoc
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Method v rákosí na jazere Bácsbokod
20:00 Prívlač – S Norbim Paálom
20:30 Denník športového rybára – Maledivy
21:00 Feedrové výpravy a triky – Výber háčika pri feedrovom love
21:30 Viktor Takács – Niečo z Afriky
22:00 Poľovnícka horúčka – Radejovská obora
22:30 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Békési
23:00 Kapria generácia – Taliansko 1. časť
23:30 TopMix TV – Návrat do zeme arapaimy
0:00 Smer Afrika! 3. časť
0:30 Prívlač – S Norbim Paálom