The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

29.9. – Sobota

29.9. 2018 – Sobota

1:00 Feedermánia – raj pleskáčov 2. časť
1:30 Smer Afrika! 2. časť
2:00 Poľovnícka horúčka – Lov za hranicami 2.časť
2:30 Viktor Takács – V jednej ruke
3:00 Poľovnícka horúčka – Opäť s pisným prachom
3:30 Feedrové výpravy – a triky – Feedrový lov na vodnej nádrži
4:00 Kuchyňa milovníkov rýb – Opäť so Zsoltom Szárim
4:30 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková směs vs pelety
5:00 poľovnícka horúčka – Lov za hranicami
5:30 Péter Pál Halmi – Štyri ročné obdobia lesa – Jeseň
6:00 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Homokmégyi
6:30 Matchfishing – Základy lovu pleskáčov
7:00 128 hodinový pretek Halcatraz Cup v Leveleku
7:30 Jemný a feedrový lov – Method feeder s peletami
8:00 Rybolov bez hraníc – Method feeder na pieskovni
8:30 With Pupa – Tinca 1. časť
9:00 With Pupa – Tinca 2. časť
9:30 Jemný a feedrový lov – Montáž s gumou
10:00 Waltrove praktiky – Lov dravých ryb s deličkou
10:30 Feedrové výpravy a triky – Riečny feeder
11:00 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 1.časť
11:30 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 2.časť
12:00 Smer Afrika! 1. časť
12:30 Feedermánia – Raj pleskáčov
13:00 Feedermánia – raj pleskáčov 2. časť
13:30 Smer Afrika! 2. časť
14:00 Poľovnícka horúčka – Lov za hranicami 2.časť
14:30 Viktor Takács – V jednej ruke
15:00 Poľovnícka horúčka – Opäť s pisným prachom
15:30 Rybolov bez hraníc – Na háčiku malé dravce
16:00 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
16:30 Súboj kaprov 3. časť
17:00 With Pupa – Ryba a víno 1.časť
17:30 With Pupa – Ryba a víno 2.časť
18:00 Match fishing – Východ
18:30 Majster zbrojár – o puškohľadoch podrobnejšie
19:00 Balázs Hajba – Hon na diviaky v Kemenesalja
19:30 Energofish – Magazín Energofish 22.
20:00 XIV. EPBC Maconka – Zostrih
20:30 Kuchyňa milovníkov rýb – Opäť so Zsoltom Szárim
21:00 Jemný lov s Colmicom – Lov s deličkou je detská hračka
21:30 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 1. časť
22:00 Péter Pál Halmi – Lov srnčíka čínského a muntžaka v An glii
22:30 Poľovnícka kuchyňa – S Róbertom Pőthe
23:00 Akadémia prívlača – Dravce a umelé nástrahy 1. časť
23:30 Real & Wild
0:00 Jemný a feedrový lov – Lov s deličkou
0:30 XIV. EPBC Maconka – Zostrih