The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

15.1. – Streda

15.1.2020 – Streda

1:00 S muškou okolo sveta – Dravec – 2.časť
1:30 Rybolov s blondínou – Bicske
2:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
2:30 Na stope koristi – Selektovanie
3:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
3:30 Dovit – “Premiešať, netrepať!”
4:00 Fishinggirl – Judita
4:30 Kaprie divadlo – 9 pohárov
5:00 Ödön Blaumann – Poľovnícka sezóna 8.
5:30 Lov buvolov – Selous – 1. časť
6:00 Lov buvolov – Selous – 2. časť
6:30 Ryba, rybár a šéfkuchár – Tokaj
7:00 Neobývaná oblasť – Južný ostrov – 1. časť
7:30 Neobývaná oblasť – Južný ostrov – 2. časť
8:00 Rybolov bez hraníc – Zubáče z tečúcej vody.
8:30 Match fishing – Aj v najväčšej zime
9:00 Gone fishin 6. séria 13. epizóda
9:30 Haldorádo – Gábor Döme – Dobrodružstvá divokých vôd – Kaprársky raj
10:00 Kaprie divadlo – Cote d’ Azur
10:30 Waltrove praktiky – S feedrom na zarastenom brehu
11:00 Feedrové výpravy a triky – Method na kapra
11:30 TopMixTV – József Papp – Tak lovím ja
12:00 Jemný lov s Colmicom – Španielske kapre s deličkou
12:30 S muškou okolo sveta – Dravec – 1.časť
13:00 S muškou okolo sveta – Dravec – 2.časť
13:30 Feedermánia – Method lov v studenej vode
14:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
14:30 Na stope koristi – Selektovanie
15:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
15:30 Rybárske výpravy – Perly dunajskej delty v Holbine
16:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Kálmánom Fülepim
16:30 Chyť a pusť! – Jazero Horges
17:00 Gone Fishin 1. časť
17:30 Matchfishing – Pleskáčová lekcia s kaprami
18:00 Šupina za šupinou – Milovníci amurov
18:30 Majster zbrojár – Umenie zástrelu
19:00 Stalking films – Zem trofejí – Lov jeleňa lesného
19:30 Magazín Energofish – 36. časť
20:00 Pod lupou pretekársky rybolov – Pilismarótská zátoka
20:30 Waltrove praktiky – Feedrový lov s pletenkou
21:00 TopBaits – RybárskaShow
21:30 Strelecký svet 1. čat
22:00 Strelecký svet 2. čat
22:30 Balázs Hajba – Naháňka diviakov v Cserháte
23:00 Haldorádo – Gábor Döme – Dobrodružstvá divokých vôd – Kaprársky raj
23:30 XVII. EPBC Maconka
0:00 Šupina za šupinou – Divoký kraj, pokojná voda
0:30 Pod lupou pretekársky rybolov – Pilismarótská zátoka