The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

20.6. – Streda

20.6.2018– Streda

1:00 For Fishing Praha 2018.
1:30 Jemný lov s Colmicom – Odkladací prút s Richardom Újszászim
2:00 Balázs Hajba – Rámus honcov, výstrely pušiek
2:30 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
3:00 Môj druhý jeleň z Kaszó
3:30 Feedermánia – Úhory kanálu Mária
4:00 Rande s muškami – Zlomte prút
4:30 Jemný lov s Colmicom – Lov s bičom s Benedekom Nagyom
5:00 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 1.časť
5:30 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 2.časť
6:00 Viktor Takács – V dobe srnčej ruje
6:30 Rybolov bez hraníc – Sumce rieky Rhona
7:00 Don Carp Baits – Kráľovstvo rýb – Don Carp Lake
7:30 F&H Events – Majster šťukár 2017.
8:00 Haldorado – Na stope veľkých kaprov 11.časť – Dve tváre kanála
8:30 V línii s vodou – súboj
9:00 Fishing Australia – Rybolov v púšti
9:30 Rybolov pod lupou – Príprava na preteky
10:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Method v rákosí na jazere Bácsbokod
10:30 TopMix TV – Návrat do zeme arapaimy
11:00 CarpZoom – Feedrový lov veľkých rýb
11:30 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie
12:00 IPCC 2017 Semifinále 2. časť
12:30 Lov amurov na jazere Zoltán a Diána
13:00 For Fishing Praha 2018.
13:30 Jemný lov s Colmicom – Odkladací prút s Richardom Újszászim
14:00 Balázs Hajba – Rámus honcov, výstrely pušiek
14:30 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
15:00 Môj druhý jeleň z Kaszó
15:30 Rybárskí bratia – 1.časť – Súboj v Holbine 2.čast
16:00 Top tipy – Lov veľkých kaprov na Balatóne
16:30 Feedermánia – Na stope zubáčov jazera Adács
17:00 Fishing Australia – Na hranici šialenstva
17:30 V línii s vodou – Stehovavý potkan
18:00 Waltrove praktiky – Skoré kapre s methodom
18:30 Na stope divej zveri – Poľovnícke sviatky
19:00 Péter Pál Halmi – Starý dub a semenáče
19:30 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Ebro method
20:00 Energofish – Magazín Energofish 19.
20:30 Zelené peklo
21:00 Jemný lov s Colmicem – Lov pleskáčov s Józsefom Vargom
21:30 Poľovnícka horúčka – Opäť s pisným prachom
22:00 Majster zbrojár – Vstup Blazera do sveta optiky
22:30 Poľovnícka hurúčka – Naháňka v Podráví
23:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Method v rákosí na jazere Bácsbokod
23:30 Dudi Baits – Nástraha majstrov sveta
0:00 Prívlač s Mikim Ratkaim
0:30 Energofish – Magazín Energofish 19.