The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

19.6. – Streda

19.6.2019 – Streda

1:00 Vyhnanci v Kanade 4 – 2. časť
1:30 Profess – Feedrové dobrodružstvá
2:00 Poľovnícka horúčka – Bulharské dobrodružstvá – Lov jeleňov v Ruse
2:30 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
3:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
3:30 Dovit – Jarná delička a method s Dovitom
4:00 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 1.časť
4:30 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 2.časť
5:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti v Battonya
5:30 Dámsky poľovnícky klub Diana oslavuje 15. výročie
6:00 Poľovnícka horúčka – Lovy srncov v Kállósemjéne
6:30 Chráň zubáča nenechávaj ho “zažrať”!
7:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Martinom Pácsaim
7:30 Prímorský rybolov 1. časť
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Príbrežný method feeder
8:30 Feedrové výpravy a triky – Feeder na rieke Mureš
9:00 Prívlač – S Mikim Nikodémom
9:30 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 1. časť
10:00 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 2. časť
10:30 Csali Hungária predstavuje – Červí záležitosti s Dezső Straubom
11:00 TopMixTV – József Papp – Tak lovím ja
11:30 Carp Zoom – Feeder na tečúcej vode
12:00 Vyhnanci v Kanade 4 – 1. časť
12:30 Vyhnanci v Kanade 4 – 2. časť
13:00 128 hodinový pretek Halcatraz Cup v Leveleku
13:30 Profess – Feedrové dobrodružstvá
14:00 Poľovnícka horúčka – Bulharské dobrodružstvá – Lov jeleňov v Ruse
14:30 XV. Slovensko – Maďarský myslivecký den – Sikenica
15:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
15:30 Chyť a pusť! – Zmena ročného obdobia
16:00 With Pupa – Potulky po SLovensku 1. časť
16:30 With Pupa – Potulky po SLovensku 2. časť
17:00 Prívlač s Mikim Ratkaim
17:30 Feedrové výpravy a triky – Výber háčika pri feedrovom love
18:00 Kuchyně milovníkov rýb – S Györgyom Liptákom
18:30 Poľovnícka kuchaňa – S Edit Szabó s gyöngyöstarjánskym speváckym zborom
19:00 Viktor Takács – V jednej ruke
19:30 Haldorado – Gábor Döme – Ako som sa stal rybárom?
20:00 Magazín Energofish – 31. časť
20:30 Prímorský rybolov 3. časť
21:00 Dudi Baits – Nástraha majstrov sveta
21:30 Balázs Hajba – Africké nálady 3. časť
22:00 Tretie národné majstrovstvá stavačov
22:30 Poľovnícka horúčka – Opäť s pisným prachom
23:00 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 1. časť
23:30 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 2. časť
0:00 TopBaits – RybárskaShow
0:30 Magazín Energofish – 31. časť