The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

16.10. – Streda

16.10.2019 – Streda

1:00 Vyhnanci v Kanade 6 – 2. časť
1:30 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
2:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 1. časť
2:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 2. časť
3:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 3. časť
3:30 Šupina za šupinou – Nebojácne pleskáče rieky Zala
4:00 Kaprie divadlo – Cote D’Argent – 1. časť
4:30 Kaprie divadlo – Cote D’Argent – 2. časť
5:00 Ödön Blaumann – Poľovnícka seyóna 4. časť
5:30 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Somogyaszaló
6:00 Péter Pál Halmi – Lov dravej zveri v Körcsönypuszta
6:30 Jemný a feedrový lov – Lov v blízkosti brehu
7:00 Šupina za šupinou! – Veľkorysý Balaton
7:30 XVI. EPBC Fishing & Hunting – Maconka
8:00 Haldorádo – Gábor Döme – Rapid feeder – Príbrežný method feeder
8:30 Súboj Kaprov 2. séria 6. časť
9:00 Chyť a pusť – Blow back náväzec
9:30 Haldorádo – Na stope veľkých kaprov – Tlstíci zo Šumbaru
10:00 Rybolov bez hraníc – Zubáče z tečúcej vody.
10:30 F&H Events – Všetko o The One
11:00 Vyhnanci v Kanade 6 – 1. časť
11:30 Vyhnanci v Kanade 6 – 2. časť
12:00 Naozajstná tvár Maldiv – Voda – kolíska života
12:30 Pod lupou pretekársky lov – Zajarki
13:00 Waltrove praktiky – Veľké ryby s malým feedrovým prutom
13:30 Dovit – Method feeder na ťažobnom jazere
14:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 1. časť
14:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 2. časť
15:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 3. časť
15:30 Feedrové výpravy a triky – Feedrový lov na rieke Mureš
16:00 Kuchyňa milovníkov rýb – S Péterom Izsákom
16:30 Profess – Feedrové dobrodružstvá
17:00 Chyť a pusť – Náväzec Withy Pool
17:30 Súboj Kaprov 2. séria 7. časť
18:00 Rybolov bez hraníc – Predátori v zmëtku hojnosti
18:30 Majster zbrojár – Vstup Blazera do sveta optiky
19:00 Stalking films – Bez hraníc
19:30 Haldorádo – Gábor Döme – Veľké kapre – z veľkej vzdialenosti
20:00 V línii s vodou – Hybrid
20:30 Denník športového rybára – Rieka Ythan
21:00 Csali Hungária predstavuje – II. Feedrový pohár Csali Hungária
21:30 Divoké oblasti – 7. časť
22:00 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Homokmégyi
22:30 Poľovnícka horúčka – Navštívili sme Decathlon
23:00 Haldorádo – Na stope veľkých kaprov – Tlstíci zo Šumbaru
23:30 F&H Events – Všetko o The One
0:00 Rande s muškami – Lov v Imrikfalva
0:30 V línii s vodou – Hybrid