The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

26.10. – Štvrtok

26.10.. 2017 – Štvrtok

1:00 Ryby nerozprávajú rozprávky 2. časť
1:30 Pod lupou József Ács – Lov kaprov na jazere Tokaji Kovács-tó
2:00 Môj druhý jeleň z Kaszó
2:30 Na stope koristi – Na stope dokonalého srnca
3:00 Krieghof semprio -Nový systém
3:30 Rybolov s blondínou – Bicske
4:00 Ryby nerozprávajú rozprávky
4:30 Pod lupou József Ács – V prekážkach
5:00 Poľovačka na srnca v Békési 1
5:30 Poľovačka na srnca v Békési 2
6:00 Tieň diviaka
6:30 XIII. Spoločenský a mediálnz pohár Maconka – 2017.
7:00 Zubatý úlovok – Meniace sa ročné obdobie
7:30 Rybárske výpravy – Na stope šťúk 2. časť
8:00 Haldorádo – Pretekárske tajomstvá – Na stope veľkých kaprov 15.časť – Riečny boiliesový lov s modrou fúziou
8:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Erzsébet Makai Kőváriovou
9:00 Fishing Australia – Lov tresiek
9:30 Kaprie divadlo – The Red One 1.časť
10:00 Kaprie divadlo – The Red One 2.časť
10:30 Matchfishing – Základy lovu pleskáčov
11:00 Rybolov bez hraníc – Lov kaprov s Zsoltom Benzárom s matchovým prútom
11:30 Jemný lov s Colmicem – Lov pleskáčov s Józsefom Vargom
12:00 Ryba, rybár a šéfkuchár – V Tápiószentmártone
12:30 Energofish – Magazín Energofish 11.
13:00 Ryby nerozprávajú rozprávky 2. časť
13:30 Pod lupou József Ács – Lov kaprov na jazere Tokaji Kovács-tó
14:00 Môj druhý jeleň z Kaszó
14:30 Na stope koristi – Na stope dokonalého srnca
15:00 Krieghof semprio -Nový systém
15:30 Fishing Australia – Pelican Waters
16:00 TopMixTV – Víťazné miesto
16:30 Hon na sumce
17:00 Fishing Australia – Sladkovodné žraloky
17:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Armandom Kautzkym
18:00 F&H Events – Pikechallenge 2017.
18:30 Posledný výstrel – 30 sekúnd
19:00 Balázs Hajba – Lov muflonov nad mrakmi
19:30 Haldorado – Na stope veľkých kaprov 16.časť – Hľadanie kaprov so Stick mixom
20:00 Kaprie divadlo – Rig Cup XXII.
20:30 TopMixTV – Víťazné miesto
21:00 Pod lupou József Ács – V ohrievajúcich sa vodách
21:30 Poľovnícka kuchaňa – S Jánosom Nagyom v Bőszénfa
22:00 Poľovnícka kuchaňa – S africkým lovcom László Bozókim
22:30 Veľká povodeň v Gemenci
23:00 Leto na Balatóne
23:30 IHR Dobrodružstvá – Amazónia 2.časť
0:00 MLS OB – Uskutočnený sen
0:30 Kaprie divadlo – Rig Cup XXII.