The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

27.9. – Štvrtok

27.9. 2018 – Štvrtok

1:00 Súboj kaprov 4. časť
1:30 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková zmes vs lepidlo na kostné červy
2:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
2:30 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 1. časť
3:00 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 2. časť
3:30 Jemný a feedrový lov – Montáž s gumou
4:00 Pop up comedy – alebo ako sa nesmejú kapre mŕtveho ramena
4:30 Feedrové výpravy a triky – Riečny feeder
5:00 Poľovnícka horúčka – Loc divokých moriakov v Trnovci nad Váhom
5:30 Péter Pál Halmi – Lov v Čechách
6:00 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Somogyaszaló
6:30 Rybolov pod lupou – Mestský lov kaprov
7:00 TopBaits – RybárskaShow
7:30 Feedermánia – Maconka, deň koiákov
8:00 Rybolov bez hraníc – Škola feederu
8:30 With Pupa – Na bode mrazu – keď sa lipne netrasú 1.časť
9:00 With Pupa – Na bode mrazu – keď sa lipne netrasú 2.časť
9:30 Rybolov bez hraníc – Na háčiku malé dravce
10:00 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
10:30 Súboj kaprov 3. časť
11:00 Rybolov pod lupou – Kapre z Diószegu
11:30 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 1.časť
12:00 Rande s muškami – Bosna v štyroch dejstvách 2.časť
12:30 Jemný lov s Colmicom – Lov s deličkou je detská hračka
13:00 Súboj kaprov 4. časť
13:30 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková zmes vs lepidlo na kostné červy
14:00 Poľovnícka horúčka – Cserkeőlskí srnci s Attilom Deckerom
14:30 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 1. časť
15:00 Balázs Hajba – Parohy v jesennom svetle 2. časť
15:30 Gone fishing 5. séria 9. epizóda
16:00 IV. Medzinárodný Balatónsky feedrový pohár
16:30 Chyť a pusť – Blow back náväzec
17:00 With Pupa – Cult and G carp 1.časť
17:30 With Pupa – Cult and G carp 2.časť
18:00 Jemný a feedrový lov – Lov s deličkou
18:30 Majster zbrojár – Podrobnejšie o spektívoch
19:00 Myslivecká horečka – Hon diviaka na Slovensku
19:30 Energofish – Magazín Energofish 21.
20:00 Feedrové výpravy – a triky – Feedrový lov na vodnej nádrži
20:30 Kuchyňa milovníkov rýb – Opäť so Zsoltom Szárim
21:00 Feedrové výpravy – a triky – Krmítková směs vs pelety
21:30 poľovnícka horúčka – Lov za hranicami
22:00 Péter Pál Halmi – Štyri ročné obdobia lesa – Jeseň
22:30 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Homokmégyi
23:00 Rybolov pod lupou – Príprava na preteky
23:30 128 hodinový pretek Halcatraz Cup v Leveleku
0:00 Jemný a feedrový lov – Method feeder s peletami
0:30 Feedrové výpravy – a triky – Feedrový lov na vodnej nádrži