The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

18.7. – Štvrtok

18.7. 2019 – Štvrtok

1:00 F&H Events – Mr. Kopyto Trophy 2019.
1:30 Denník športového rybára – Maledivy
2:00 Poľovnícka horúčka – Poľovnícka prax
2:30 Balázs Hajba – Africké nálady 2. časť
3:00 Attila Linzenbold – Májový lov srncov na Južnej Veľkej planine
3:30 Vyhnanci v Kanade 6 – 1. časť
4:00 Vyhnanci v Kanade 6 – 2. časť
4:30 Denník športového rybára – Island 2. časť
5:00 Poľovnícka horúčka – Kaszó, srdce Somogyského kraja
5:30 Balázs Hajba – Africké nálady 1. časť
6:00 Lizenbold – Lov jeleňov v okolí Telkibánya
6:30 Rybolov bez hraníc – Môj boj s kapitálnymi kaprami
7:00 Feedrové dobrodružstvá a triky – Lov veľkých rýb a methodom
7:30 Poraz Charlieho Moora! – 1. časť
8:00 Feedermánia – Úhory kanálu Mária
8:30 Súboj kaprov 3. časť
9:00 Rybolov pod lupou – Búrlivý Balatón
9:30 Matchfishing – Riečne pretekárske tipy
10:00 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 1. časť
10:30 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 2. časť
11:00 Waltrove praktiky – 8 metrov od brehu
11:30 Dovit – Jarná delička a method s Dovitom
12:00 Denník športového rybára – Írsko
12:30 Rybolov bez hraníc – Lov kaprov v srdci Transylvánie
13:00 F&H Events – Mr. Kopyto Trophy 2019.
13:30 Ryba, rybár a šéfkuchár – V Délegyháza
14:00 Poľovnícka horúčka – Poľovnícka prax
14:30 Balázs Hajba – Africké nálady 2. časť
15:00 Attila Linzenbold – Májový lov srncov na Južnej Veľkej planine
15:30 Poraz Charlieho Moora! – 2. časť
16:00 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 1. časť
16:30 IX. Feedrové Majstrovstvá sveta Južná Afrika – Reportáž z pretekov 2. časť
17:00 Rybolov pod lupou – Rybolov v Leveleku
17:30 Súboj kaprov 4. časť
18:00 Vášnivý lov veľkých kaprov s Tamásom Csörgő – leto
18:30 Poľovnícka kuchyňa – Hŕb Zebu
19:00 Viktor Takács – Niečo z Afriky
19:30 Feedermánia – Maconka, deň koiákov
20:00 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX
20:30 Rybolov s blondínou – Bicske
21:00 Denník športového rybára – Rieka Tay
21:30 Poľovnícka horúčka – Battonya – Mezőberény
22:00 Balázs Hajba – Africké nálady 3. časť
22:30 Attila Linzenbold – Lov s lukom v oblasti hornej Tiszi
23:00 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 1. časť
23:30 24 hodinová rybárska výzva – Rieka Windrush – 2. časť
0:00 Kráľ riek – Spruin Rock Pool
0:30 Jemný a feedrový lov – Speedmaster AX