The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

16.1. – Utorok

16.1. 2018 – Utorok

1:00 IBCC 2017 1.časť
1:30 IBCC 2017 2.časť
2:00 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 1.časť
2:30 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 2.časť
3:00 Poľovnícka horúčka – Lov na žitnom ostrove
3:30 Rande s muškami – Jagnjetina party 1.časť
4:00 Rande s muškami – Jagnjetina party 2.časť
4:30 Fishing Australia – Losos kráľovský
5:00 Poľovnícka horúčka – Radejovská obora
5:30 Poľovnícka horúčka – Opäť v obore Radějov
6:00 Poľovnícka kuchyňa – Afrika 2. časť
6:30 Gone Fishin 3. časť
7:00 Matchfishing – Základy lovu pleskáčov
7:30 Akadémia prívlače – Šťuka na mušku vs prívlač
8:00 Feedermánia – Noc na lodi v hlavnom meste
8:30 Károly Bokor – Prívlač s rapalou 1.časť – rapala Scatter
9:00 The Fishing TV Show – Lipne vápencového potoka
9:30 Fishing Australia – Losos kráľovský
10:00 Rande s muškami – Zlomte prút
10:30 F&H Events – Finále
11:00 Haldorádo – Lov kaprov v studenej vode – Lov kaprov na dierkach
11:30 Matchfishing – Mreny na feeder
12:00 Akadémia prívlače – Zasvätenie do tajov lovu zubáčov
12:30 Haldorádo – Lov kaprov v studenej vode – Dobroty methodového lovu
13:00 IBCC 2017 1.časť
13:30 IBCC 2017 2.časť
14:00 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 1.časť
14:30 Majster zbrojár – Svet streľby – Svet presné streľby 2.časť
15:00 Poľovnícka horúčka – Lov na žitnom ostrove
15:30 Pod lupou József Ács – Best of 2017
16:00 Feedermánia – Lov jesetera malého na Dunaji
16:30 F&H Events – Pikechallenge 2017.
17:00 The Fishing TV Show – Lov vo vodnom stlpci
17:30 Prívlač s Rapalou – 2.časť – Umelé nástrahy Storm
18:00 Fishing Australia – Papua Nová Guinea 2. časť
18:30 Na stope koristi – Lov bažantov v čiernom údolí
19:00 Poľovnícka kuchyňa – S Tamásom Csejteim – Best of 2017
19:30 Feedermánia – Lov mieňov na Gabčíkovskom úseku Dunaja
20:00 Csali Hungária – Alebo všetko čo sú červi
20:30 Tajomstvá modrej hlbiny 1.časť
21:00 Tajomstvá modrej hlbiny 2.časť
21:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 1. časť
22:00 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 2. časť
22:30 Péter Pál Halmi – Začína obdobie ruje 3. časť
23:00 Rybolov bez hraníc – Lov pleskáčov na dierkach s Zsoltom Benzárom
23:30 Gone Fishin 3. časť
0:00 Od bláznivých sumcov po bláznivé kapre
0:30 Csali Hungária – Alebo všetko čo sú červi