The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

21.1. – Utorok

21.1. 2020 – Utorok

1:00 Akadémia prívlača – Kraje a pstruhy
1:30 Feedermánia – Lov tolstolobikov na Dunaji
2:00 Na stope koristi – Vodná planina
2:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
3:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
3:30 Pod lupou pretekársky rybolov – Pilismarótská zátoka
4:00 Kráľ riek 2. ročník – Vítame vás na rieke Bonaventure
4:30 Ryby nerozprávajů rozprávky – Lov kaprov v Afrike – Maroko
5:00 poľovnícka kuchyňa – S Gergő Harczom
5:30 poľovnícka horúčka – Lov za hranicami
6:00 Poľovnícka horúčka – Lov za hranicami 2.časť
6:30 Kráľ riek 2. ročník – Posledné dni rieky Gaspe Bay
7:00 Lovci a zabijáci – Lov chobotníc
7:30 Dovit – Invázia kaprov
8:00 Haldorádo – Gábor Sipos – Kompletný systém na tečúce vody
8:30 Lov dravcov s Karolyom Bokorom – Rybolov v Kanade 1. časť
9:00 Poraz Charlieho Moora! – 3. časť
9:30 Kráľ riek 2. ročník – Vítame vás na rieke Bonaventure
10:00 Top tipy – Zimný lov na banských vodách
10:30 II. Ročník o Pohár Halcatraz-Fishing and Hunting 2019
11:00 Haldorádo – Gábor Döme – Dobrodružstvá divokých vôd – Kaprársky raj
11:30 XVII. EPBC Maconka
12:00 Šupina za šupinou – Divoký kraj, pokojná voda
12:30 Kapre jazera Bled
13:00 Akadémia prívlača – Kraje a pstruhy
13:30 Feedermánia – Lov tolstolobikov na Dunaji
14:00 Na stope koristi – Vodná planina
14:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
15:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
15:30 Pod lupou pretekársky rybolov – Pilismarótská zátoka
16:00 Waltrove praktiky – Feedrový lov s pletenkou
16:30 TopBaits – RybárskaShow
17:00 Poraz Charlieho Moora! – 4. časť
17:30 Lov dravcov s Karolyom Bokorom – Rybolov v Kanade 2. časť
18:00 Rybárske výpravy – Človek a umelá nástraha – 2. časť
18:30 Poľovnícka kuchyňa – S László Zimányim
19:00 Balázs Hajba – Africké nálady 2. časť
19:30 Haldorádó – S feedrovým prutom na štrkovisku Dabas – Kapre z hlbokej vody
20:00 S muškou okolo sveta – Leviatan – 1. časť
20:30 S muškou okolo sveta – Leviatan – 2. časť
21:00 Jemný lov s Colmicom – Iberian Master
21:30 Viktor Takács – Divočina 1. časť
22:00 Viktor Takács – Divočina 2. časť
22:30 Poľovnícka horúčka – Lov srncov v Ásotthalme a Öttömösi
23:00 Rybolov bez hraníc – Na podustvy a mreny údolia rieky Olt s boloňkou
23:30 Kuchyňa milovníkov rýb – S Kálmánom Fülepim
0:00 Kráľ riek 2. ročník – Posledné dni rieky Gaspe Bay
0:30 S muškou okolo sveta – Leviatan – 1. časť