The Fishing & Hunting Channel – Ovládaný inštinktom

22.5. – Utorok

22.5. 2018 – Utorok

1:00 IPCC 2017 Semifinále 1. časť
1:30 Prívlač s Mikim Ratkaim
2:00 Na stope koristi – Poľovnícka párty v Buzau
2:30 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 1. časť
3:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti a zajace z Öttömösu
3:30 Rybárskí bratia – Prvá časť – Súboj v Holbine
4:00 Haldorado – Feedrový lov kaprov v studenej vode – Búrlivá jar
4:30 Feedermánia – Na stope zubáčov jazera Adács
5:00 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 1.časť.
5:30 Péter Pál Halmi – Lov kozorožca horského v Kyrgyzstáne s Károlyom Magyarovičom 2.časť.
6:00 Majster zbrojár – Vstup Blazera do sveta optiky
6:30 Gone Fishin 11. časť
7:00 Feedermánia – Maconka, deň koiákov
7:30 Denník jemného lovu – Neuveritelní kapry
8:00 Haldorádo – Na stope veľkých kaprov 17. časť – Na Palotási medzi dvomi frontami
8:30 Vášnivý lov veľkých kaprov s Tamásom Csörgő – jar
9:00 Akadémia prívlače – Divoké pstruhy z Topologie
9:30 F&H Events – Majster šťukár 2017.
10:00 Csali Hungária – Alebo všetko čo sú červi
10:30 Top tipy – Lov veľkých kaprov na Balatóne
11:00 Haldorado – Feedrový lov kaprov v studenej vode – Búrlivá jar
11:30 Lov amurov na jazere Zoltán a Diána
12:00 Kapří generace – Lov kaprov s krilom
12:30 For Fishing Praha 2018.
13:00 IPCC 2017 Semifinále 1. časť
13:30 Prívlač s Mikim Ratkaim
14:00 Na stope koristi – Poľovnícka párty v Buzau
14:30 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 1. časť
15:00 Poľovnícka horúčka – Bažanti a zajace z Öttömösu
15:30 Rybolov pod lupou – Kapre jazera Napsugár
16:00 IHR Dobrodružstvá – Amazónia 3.časť
16:30 Jemný lov s Colmicem – Lov pleskáčov s Józsefom Vargom
17:00 Akadémia prívlača – Lov z kajaku
17:30 Vášnivý lov veľkých kaprov s Tamásom Csörgő – leto
18:00 Gone Fishin 10. časť
18:30 Poľovnícka kuchyňa s Gyulom Bodrogim
19:00 Péter Pál Halmi – Starý dub a semenáče
19:30 Haldorádo – Dobrodružstvá divokých vôd – Gábor Döme – Method kapry za 120
20:00 Opäť šťučia sezóna
20:30 IPCC 2017 Semifinále 2. časť
21:00 Prívlač – V kraji Hornej Tiszy
21:30 J. Alain Smith, americký svetový lovec a jeho lov jeleňov s Adrienou Lipp
22:00 Maďarská poľovnícka kultúra a tradície 2. časť
22:30 Poľovnícka horučka – Holubi a prepelice
23:00 Akadémia prívlače – Na stope pstruhov 2/1
23:30 Gone Fishin 11. časť
0:00 Dokonalý rybár – Vpred za kapra
0:30 Opäť šťučia sezóna