Program 6 -12 februarie

PVTV a pregatit pentru voi filme interesante, tehnica de crap, stationar sau spinning, atat de pe apele din tara cat si de pe mapamond, partide de vanatoare palpitante si multe altele. Daca esti pescar sau vanator, ramai pe PVTV pentru ca merita.

12/06

Luni  (2012.02.06)

01:00 Curs de maeştrii episod 10
01:30 Maestrul armelor – Gravarea armelor
02:00 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 20
02:30 Tehnici de Fly Fishing episod 9
03:00 Umbra mistreţului
03:30 Pescuit cu Gábor Döme
04:00 Aventurile IHR episod 8
04:30 The fishing world episod 10
05:00 Păstrăvi în Caşmir partea 1
05:30 Păstrăvi în Caşmir partea 2
06:00 Energofish
06:30 Curs de maeştrii episod 10
07:00 Maestrul armelor – Gravarea armelor
07:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 20
08:00 Expoziţia de pescuit Fehova 2011
08:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
09:00 Topmix TV episod 11
09:30 Aventurile IHR episod 7
10:00 The fishing world episod 9
10:30 Revista pescarilor sportivi de succes 2012 episod 1
11:00 Maver Commercial Sense 5 partea 1
11:30 Febra vânătorii – Africa episod 6
12:00 Energofish – Cele mai bune momente din 2011
12:30 Vânătoare de căprioară în Bocar
13:00 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 19
13:30 Pescuit la plută – secretele componentelor unei nade partea 1
14:00 Pescuit la plută – secretele componentelor unei nade partea 2
14:30 Energofish – Mihalţul din râul mic
15:00 Vânătoare de-a lungul râului Sava, în Provo
15:30 Aventurile IHR episod 8
16:00 Tehnici de Fly Fishing episod 9
16:30  Aventuri pe ape sălbatice episod 11
17:00 Ştiuca specială partea 1
17:30 Ştiuca specială partea 2
18:00 Febra vânătorii – Africa episod 3
18:30 Cupa de boilies „Ezerjo”, editia 2
19:00  Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
19:30 Febra vânătorii – Devenind vânător cu arcul episod 2
20:00 Tehnici de pescuit la somn partea 1
20:30 Tehnici de pescuit la somn partea 2
21:00  Aventuri la somn cu Bokor Karoly
21:30 Umbra mistreţului
22:00 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 1
22:30 Ştiucă la spinning cu Karoly Bokor
23:00 Magic Lakes – Milotina
23:30 Maestrul armelor – Gravarea armelor
00:00 Finala Cupei de crap Gerezd 2011
00:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 01

Marţi (2012.02.07)

01:00 Energofish – Crapi de noiembrie din lacul Egreta
01:30 Febra vânătorii – Căpriorii din Labod
02:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 1
02:30  Aventuri la somn cu Bokor Karoly
03:00 Umbra mistreţului
03:30 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 1
04:00 Ştiucă la spinning cu Karoly Bokor
04:30 Magic Lakes – Milotina
05:00 Maestrul armelor – Gravarea armelor
05:30 Finala Cupei de crap Gerezd 2011
06:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 01
06:30 Energofish – Crapi de noiembrie din lacul Egreta
07:00 Febra vânătorii – Căpriorii din Labod
07:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 1
08:00 Tehnici de Fly Fishing episod 9
08:30 Umbra mistreţului
09:00 Pescuit cu Gábor Döme
09:30 Aventurile IHR episod 8
10:00 The fishing world episod 10
10:30 Păstrăvi în Caşmir
11:00 Păstrăvi în Caşmir partea 1
11:30 Energofish – Mihalţul din râul mic partea 2
12:00 Curs de maeştrii episod 10
12:30 Maestrul armelor – Gravarea armelor
13:00 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 20
13:30 Pescuit cu lanseta bologneză partea 1
14:00 Pescuit cu lanseta bologneză partea 2
14:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 2
15:00 Febra vânătorii – Căpriorii din Labod
15:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 22
16:00 Pescuitul în focus episod 21
16:30 Scobar în Drina
17:00 PESCUIT CU TRABUCCO – Trabucco Match
17:30 Povestea unui record
18:00 Febra vânătorii – Africa episod 4
18:30 Ştiucă la spinning cu Karoly Bokor
19:00 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
19:30 Febra vânătorii – Devenind vânător cu arcul episod 3
20:00 ştiuca specială partea 1
20:30 ştiuca specială partea 2
21:00  SBS – Crapi gigantici din locuri dificile partea 1
21:30  Aventuri pe ape sălbatice – Pescuit pe râul Vag
22:00 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 2
22:30 Ziua răpitorilor partea 1
23:00 Un crap cât o iarnă episod 1
23:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
00:00 Cupa Bontova Boilies
00:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 02

Miercuri (2012.02.08)

01:00 Energofish – Echipament lejer pentru peşti mici
01:30  Bucătăria vânătorilor – Bibilica
02:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 2
02:30  SBS – Crapi gigantici din locuri dificile episod 1
03:00  Aventuri pe ape sălbatice – Pescuit pe râul Vag
03:30 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 2
04:00 Ziua răpitorilor partea 1
04:30 Un crap cât o iarnă episod 1
05:00 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
05:30 Cupa Bontova Boilies
06:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 02
06:30 Energofish – Echipament lejer pentru peşti mici
07:00  Bucătăria vânătorilor – Bibilica
07:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 2
08:00  Aventuri la somn cu Bokor Karoly
08:30 Umbra mistreţului
09:00 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 1
09:30 Ştiucă la spinning cu Karoly Bokor
10:00 Magic Lakes – Milotina
10:30 Maestrul armelor – Gravarea armelor
11:00 Finala Cupei de crap Gerezd 2011
11:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 01
12:00 Energofish – Crapi de noiembrie din lacul Egreta
12:30 Febra vânătorii – Căpriorii din Labod
13:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 2
13:30 Secretele pescuitului cu varga partea 1
14:00 Secretele pescuitului cu varga partea 2
14:30 Pescuitul în focus episod 21
15:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 17
15:30 Zona CarpZoom episod 2
16:00 SBS – Recordul mondial la Mor episod 2
16:30  Aventuri pe ape sălbatice episod 12
17:00 Pescuit cu musca artificială mai special partea 1
17:30 Pescuit cu musca artificială mai special partea 2
18:00 Febra vânătorii – Africa episod 5
18:30 Cralusso pe lacuri
19:00 Umbra mistreţului
19:30 Tehnici de Fly Fishing episod 9
20:00 Pescuit cu musca artificială mai special partea 1
20:30 Pescuit cu musca artificială mai special partea 2
21:00  Energofish – Spinning la ştiucă pe lacul Vladimirescu partea 1
21:30 Cralusso pe lacuri
22:00 Maestru armelor – Puşti
22:30 Ziua răpitorilor partea 2
23:00 Un crap cât o iarnă episod 2
23:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 2
00:00 Cupa Internaţională de Boilies Ohat, ed. VIII
00:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 03

Joi (2012.02.09)

01:00 Energofish – Pescuit extrem pe lacul Rab
01:30  Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
02:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 3
02:30  Energofish – Spinning la ştiucă pe lacul Vladimirescu partea 1
03:00 Cralusso pe lacuri
03:30 Maestru armelor – Puşti
04:00 Ziua răpitorilor partea 2
04:30 Un crap cât o iarnă episod 2
05:00 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 2
05:30 Cupa Internaţională de Boilies Ohat, ed. VIII
06:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 03
06:30 Energofish – Pescuit extrem pe lacul Rab
07:00  Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
07:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 3
08:00  SBS – Crapi gigantici din locuri dificile partea 1
08:30  Aventuri pe ape sălbatice 11 – Pescuit pe râul Vag
09:00 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 2
09:30 Ziua răpitorilor partea 1
10:00 Un crap cât o iarnă episod 1
10:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
11:00 Cupa Bontova Boilies
11:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 02
12:00 Energofish – Echipament lejer pentru peşti mici
12:30  Bucătăria vânătorilor – Bibilica
13:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 2
13:30 Pescuit la crap extrem partea 1
14:00 Pescuit la crap extrem partea 2
14:30 Expoziţia de pescuit Fehova 2011
15:00 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 1
15:30 Topmix TV episod 11
16:00 Aventurile IHR episod 7
16:30 The fishing world episod 9
17:00 Revista pescarilor sportivi de succes 2012 episod 1
17:30 Maver Commercial Sense 5 partea 1
18:00 Febra vânătorii – Africa episod 6
18:30 Energofish – Cele mai bune momente din 2011
19:00 Vânătoare de căprioară în Bocar
19:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 19
20:00 Păstrăvi în Caşmir partea 1
20:30 Păstrăvi în Caşmir partea 2
21:00 Zona CarpZoom episod 3
21:30 Peştele de un miliard de dolari
22:00 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
22:30 Pescuitul în focus episod 16
23:00 Crapi în dificultate
23:30 Umbra mistreţului
00:00 Cupa profesionistă de Boilies
00:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 04

Vineri (2012.02.10)

01:00 Energofish – Scobarii  sfârşitului de vară
01:30 Maestru armelor – Puşti
02:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 4
02:30 Zona CarpZoom episod 3
03:00 Peştele de un miliard de dolari
03:30 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
04:00 Pescuitul în focus episod 16
04:30 Crapi în dificultate
05:00 Umbra mistreţului
05:30 Cupa profesionistă de Boilies
06:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 04
06:30 Energofish – Scobarii  sfârşitului de vară
07:00 Maestru armelor – Puşti
07:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 4
08:00  Energofish – Spinning la ştiucă pe lacul Vladimirescu partea 1
08:30 Cralusso pe lacuri
09:00 Maestru armelor – Puşti
09:30 Ziua răpitorilor partea 2
10:00 Un crap cât o iarnă episod 2
10:30 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat episod 2
11:00 Cupa Internaţională de Boilies Ohat, ed. VIII
11:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 03
12:00 Energofish – Pescuit extrem pe lacul Rab
12:30  Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
13:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 3
13:30 Somni uriaşi
14:00 Somni uriaşi
14:30 Tehnici de Fly Fishing episod 9
15:00 Umbra mistreţului
15:30 Pescuit cu Gábor Döme
16:00 Aventurile IHR episod 8
16:30 The fishing world episod 10
17:00 Păstrăvi în Caşmir partea 1
17:30 Păstrăvi în Caşmir partea 2
18:00 Energofish – Mihalţul din râul mic
18:30 Curs de maeştrii episod 10
19:00 Maestrul armelor – Gravarea armelor
19:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 20
20:00 Pescuit cu pluta partea 1
20:30 Pescuit cu pluta partea 2
21:00  Maestrul armelor – Balistica
21:30 Păstrăvii mondiali
22:00 Febra vânătorii – Namibia
22:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 21
23:00 şalău în trei culori
23:30 Balul vânătorilor din clubul SCI
00:00 ICupa profesionistă de Boilies
00:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 05

Sâmbătă (2012.02.11)

01:00 Energofish – Cele mai bune momente din 2011
01:30 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
02:00 The ultimate fishing show
02:30  Maestrul armelor – Balistica
03:00 Păstrăvii mondiali
03:30 Febra vânătorii – Namibia
04:00 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 21
04:30 şalău în trei culori
05:00 Balul vânătorilor din clubul SCI
05:30 ICupa profesionistă de Boilies
06:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 05
06:30 Energofish – Cele mai bune momente din 2011
07:00 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
07:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 5
08:00 Zona CarpZoom episod 3
08:30 Peştele de un miliard de dolari
09:00 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
09:30 Pescuitul în focus episod 16
10:00 Crapi în dificultate
10:30 Umbra mistreţului
11:00 Cupa profesionistă de Boilies
11:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 04
12:00 Energofish – Scobarii  sfârşitului de vară
12:30 Maestru armelor – Puşti
13:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 4
13:30 Şalău, ştiucă, biban partea 1
14:00 Şalău, ştiucă, biban partea 2
14:30  Aventuri la somn cu Bokor Karoly
15:00 Umbra mistreţului
15:30 Febra vânătorii: Selecţia căpriorilor episod 1
16:00 Ştiucă la spinning cu Karoly Bokor
16:30 Magic Lakes – Milotina
17:00 Maestrul armelor – Gravarea armelor
17:30 Finala Cupei de crap Gerezd 2011
18:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 01
18:30 Energofish – Crapi de noiembrie din lacul Egreta
19:00 Febra vânătorii – Căpriorii din Labod
19:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 1
20:00 Pescuit în stil englezesc partea 1
20:30 Pescuit în stil englezesc partea 2
21:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 18
21:30 Maver Commercial Sense 5 partea 1
22:00 Febra vânătorii – Vânătoare de marmote
22:30 The fishing world episod 1
23:00 Abordarea unui lac nou Benga
23:30 Sacrificarea căpriorilor la Alba Iulia episod 1
00:00 Cupa Internaţională de feeder „Pescari sportivi de succes” – Haldorado, ediţia 10
00:30 Topmix TV episod 11

Duminică (2012.02.12)

01:00 Energofish – Surpriza de pe Ebru
01:30 Febra vânătorii – Namibia
02:00 Zona CarpZoom episod 1
02:30 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 18
03:00 Maver Commercial Sense 5 partea 1
03:30 Febra vânătorii – Vânătoare de marmote
04:00 The fishing world episod 1
04:30 Abordarea unui lac nou Benga
05:00 Sacrificarea căpriorilor la Alba Iulia episod 1
05:30 Cupa Internaţională de feeder „Pescari sportivi de succes” – Haldorado, ediţia 10
06:00 Topmix TV episod 11
06:30 Energofish – Surpriza de pe Ebru
07:00 Febra vânătorii – Namibia
07:30 Zona CarpZoom episod 1
08:00  Maestrul armelor – Balistica
08:30 Păstrăvii mondiali
09:00 Febra vânătorii – Namibia
09:30 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 21
10:00 Şalău în trei culori
10:30 Balul vânătorilor din clubul SCI
11:00 ICupa profesionistă de Boilies
11:30 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 05
12:00 Energofish – Cele mai bune momente din 2011
12:30 FITACS – A patra ediţie a Campionatului European de tir 2011, Sarlospuszta
13:00 The ultimate fishing show Sezon 1 – partea 5
13:30 Pescuit englezesc cu lanseta Match partea 1
14:00 Pescuit englezesc cu lanseta Match partea 2
14:30 Febra vânătorii – Namibia
15:00 Febra vânătorii – Africa episod 1
15:30 Febra vânătorii – Africa episod 2
16:00 Febra vânătorii – Africa episod 3
16:30 Febra vânătorii – Africa episod 4
17:00 Febra vânătorii – Africa episod 5
17:30 Febra vânătorii – Africa episod 6
18:00 Pescui sportiv canadian Seria XVII – Episodul 02
18:30 Energofish – Echipament lejer pentru peşti mici
19:00  Bucătăria vânătorilor – Bibilica
19:30 The ultimate fishing show
20:00 Pescuit la crap cu fraţii Mahin partea 1
20:30 Pescuit la crap cu fraţii Mahin partea 2
21:00 Bucătăria iubitorilor de peşte episod 22
21:30 CM crap – Italia 2011
22:00 Recordurile mondiale uitate
22:30 The fishing world episod 2
23:00 Aruncări la distanţă
23:30 Sacrificarea căpriorilor la Alba Iulia episod 2
00:00 Cupa Tiger Baits Palotás, editia XI
00:30 Tehnici de Fly Fishing episod 9
Combina pasiunea pentru pescuit cu aceea pentru calculatoare. Pescuieste cu placere orice peste, fie el de rau sau lac, cu dinti sau cu mustati. Pe primul plan insa ramane pescuitul la rapitori si competitia din aceasta ramura. Mottoul lui - Pescuiesc, deci exist!

3 Comments

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.