PROGRAM PVTV – aprilie 2013

copii-la-pescuit

Iata ce veti putea gasi in luna aprilie in programul PVTV. Filme de calitate, in proportie foarte mare de productie romaneasca, atat de pescuit cat si de vanatoare. Ramaneti pe PVTV, sezonul de pescuit incepe!

TITLU EMISIUNE SERIE
1 aprilie 0:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
0:30 Febra vânătorii – Căprior la graniţa cu Slovacia
1:00 Căprioare de Paşti Febra vânătorii
1:30 Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
2:00 Ultima Frontieră partea 1 Catch & Release
2:30 Pescuit de noapte cu feederul la Harsany Magazin Energofish
3:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
3:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
4:00 Episodul 34 Pescuitul în focus
4:30 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
5:00 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 1 Catch & Release
5:30 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 2 Catch & Release
6:00 Febra vânătorii – Boncăluit la Zalaerdo
6:30 Tehnici de Zig Rig Carp Theatre
7:00 episodul 17 Tehnici de Fly Fishing
7:30 Pescuit pe canal cu feederul Magazin Energofish
8:00 Activarea codului F SBS
8:30 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
9:00 Episodul 14 Curs de maeștrii
9:30 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
10:00 Vânătoare la cerbul cu coarne deformate din Janoshaza
10:30  La crap cu Baracuda Baracuda – Enjoy Fishing
11:00 Spinning cu momeli soft Pescuit la răpitori cu Bokor Karoly
11:30 Secretele apei cristaline Aventuri pe ape sălbatice
12:00 Căprioare de Paşti Febra vânătorii
12:30 Episodul 25 Fete la pescuit
13:00 Secretele unui maestru Pe urmele prăzii
13:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
14:00  Avaţi la Marea Neagră partea 2 Arrow – Te prinde bine
14:30 Am pescuit în Croaţia
15:00 Am pescuit în Croaţia
15:30 Sezonul 2, episodul 14 Pescuit extrem
16:00 Episodul 36 Bucătăria iubitorilor de pește
16:30 Febra vânătorii – Boncăluit la Zalaerdo
17:00 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
17:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
18:00 Pescuit la scobar cu băţul de feeder pe Mureş Magazin Energofish
18:30 Cupa Media 2012 Evenimente PVTV
19:00 Sezonul 2, episodul 21 Pescuit extrem
19:30 Nuferi târzii Răpitorii fără reguli
20:00 Episodul 35 Pescuitul în focus
20:30 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
21:00 Mistreţul
21:30 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
22:00  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
22:30 Secretele apei cristaline Aventuri pe ape sălbatice
23:00 Sezonul 2, episodul 21 Pescuit extrem
23:30 Nuferi târzii Răpitorii fără reguli
2 aprilie 0:00 Episodul 35 Pescuitul în focus
0:30 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
1:00 Mistreţul
1:30 Episodul 13 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Pregătiri pentru un nou sezon Pe urmele prăzii
2:30 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
3:00 Episodul 10 Pescuitul în focus
3:30 Devenind vânător cu arcul partea 3 Febra vânătorii
4:00 Episodul 35 Pescuitul în focus
4:30 Răbdarea aduce peşti mari – partea 2 Aventuri pe ape sălbatice
5:00 Episodul 16 Cupa TopMix Topmix TV
5:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
6:00 Căprior în DALERD SPA Febra vânătorii
6:30 Strategii de selecţie Carp Theatre
7:00 Caprioare ciudate – partea 1 Febra vânătorii
7:30 Caprioare ciudate – partea 2 Febra vânătorii
8:00  La crap cu Baracuda Baracuda – Enjoy Fishing
8:30 Spinning cu momeli soft Pescuit la răpitori cu Bokor Karoly
9:00 Stiucile braţului mort Spinningul e ușor
9:30 Căprioare de Paşti Febra vânătorii
10:00 Episodul 25 Fete la pescuit
10:30 Sezonul 2, episodul 21 Pescuit extrem
11:00 Nuferi târzii Răpitorii fără reguli
11:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
12:00 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
12:30 Mistreţul
13:00 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
13:30 Sezonul 2, episodul 18 Pescuit extrem
14:00 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
14:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
15:00 Întreţinerea armelor Școala de vânătoare
15:30 Episodul 19 Fete la pescuit
16:00 Pasiunea pentru câinii de aret Pe urmele prăzii
16:30 Episodul 12 Fete la pescuit
17:00 Episodul 16 Cupa TopMix Topmix TV
17:30 Episodul 1 Pescuit la feeder între ape Haldorado – Secrete de competiție
18:00 Cele mai frumoase momente ale anului 2012 Magazin Energofish
18:30 Sezonul 2, episodul 17 Pescuit extrem
19:00 Un nou început Master Crap
19:30 ştiuci la Cormoran Răpitorii fără reguli
20:00 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 2 SBS
20:30 Crapii Ungariei Master Crap
21:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 1
21:30 Cerbul de la Szeghalom
22:00 Am pescuit în Croaţia
22:30 Am pescuit în Croaţia
23:00 Un nou început Master Crap
23:30 ştiuci la Cormoran Răpitorii fără reguli
3 aprilie 0:00 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 2 SBS
0:30 Crapii Ungariei Master Crap
1:00 Episodul 1 Maniacii de pe Ebru
1:30 Episodul 14 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Tehnici de Zig Rig Carp Theatre
2:30 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
3:00 Episodul 16 Pescuitul în focus
3:30 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
4:00  Scule de spinning part 1 Baracuda – Enjoy Fishing
4:30 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
5:00 Episodul 17 Topmix TV
5:30 La crap pe lacuri mici part 1 Catch & Release
6:00 Căprior în DALERD SPA Febra vânătorii
6:30  Rocadă la crap şi şalău partea 1 Arrow – Te prinde bine
7:00 La feeder în weekend partea 1 Zona Carp Zoom
7:30 La feeder în weekend partea 2 Zona Carp Zoom
8:00 Căprioare de Paşti Febra vânătorii
8:30 Febra vânătorii – Chemarea căprioarei în iulie
9:00 Boncăluit de cerb la Kasz Febra vânătorii
9:30 Hăituirea mistreţului In Zelic Febra vânătorii
10:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
10:30 Un nou început Master Crap
11:00 ştiuci la Cormoran Răpitorii fără reguli
11:30 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 2 SBS
12:00 Crapii Ungariei Master Crap
12:30 Episodul 1 Maniacii de pe Ebru
13:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
13:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
14:00 Episodul 16 Fete la pescuit
14:30 Episodul 37 Bucătăria iubitorilor de pește
15:00 Episodul 29 Pescuitul în focus
15:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
16:00 Pescuit pe râul Po partea 1 Pescuit la răpitori cu Bokor Karoly
16:30 Episodul 13 Fete la pescuit
17:00 Episodul 17 Topmix TV
17:30 Copii se întâlnesc şi pescuiesc – partea 2
18:00 şalăi de sub gheaţă Magazin Energofish
18:30 Laguna Verde
19:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
19:30 Episodul 19 Topmix TV
20:00 Pescuit cu momeli vii Magazin Energofish
20:30 Laguna Verde
21:00 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
21:30 Concursul de vânătoare cu arcul 3D
22:00 Hăituirea mistreţului In Zelic Febra vânătorii
22:30 Show-ul de pescuit 2012 PVTV
23:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
23:30 Episodul 19 Topmix TV
4 aprilie 0:00 Pescuit cu momeli vii Magazin Energofish
0:30 Laguna Verde
1:00 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
1:30 Episodul 15 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Năluci pentru toate ştiucile pareta 2 Poveste acutiei cu năluci
2:30 Sută la sută caras Cu ochii pe plută
3:00 Episodul 17 Pescuitul în focus
3:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
4:00 Strategii de selecţie Carp Theatre
4:30  Feeder et Co. Baracuda – Enjoy Fishing
5:00 Episodul 18 Topmix TV
5:30 La crap pe lacuri mici part 2 Catch & Release
6:00 Vânătoare prin hăituire la Somogy Febra vânătorii
6:30  Windcast Arrow – Te prinde bine
7:00 Maver Commercial Sense 5 – partea 2
7:30 Episodul 15 Dombovar Topmix TV
8:00 episodul 2 Pescuit la crap de pe mal Haldorado – Secrete de competiție
8:30 Echipa Imperial Baits pe râul Po
9:00 12 ore la Ohat Magazin Energofish
9:30 Ape sălbatice, crapi sălbatici Master Crap
10:00 Secretele apei cristaline Aventuri pe ape sălbatice
10:30 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
11:00 Episodul 19 Topmix TV
11:30 Pescuit cu momeli vii Magazin Energofish
12:00 Laguna Verde
12:30 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
13:00 Activarea codului F SBS
13:30 Episodul 31 Bucătăria iubitorilor de pește
14:00 Năluci pentru toate ştiucile pareta 2 Poveste acutiei cu năluci
14:30 Lowrance: Priviri în adâncuri Navtron
15:00 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
15:30 Laguna Verde
16:00 Episodul 10 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 14 Fete la pescuit
17:00 Episodul 18 Topmix TV
17:30 episodul 2 Pescuit la crap de pe mal Haldorado – Secrete de competiție
18:00 La pescuit de crapi pe gheaţă Magazin Energofish
18:30 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
19:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
19:30 CONEXIUNI PESCĂREşTI O zi perfectă Răpitorii fără reguli
20:00 Activarea codului F SBS
20:30  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
21:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
21:30 Febra vânătorii – Căprior la graniţa cu Slovacia
22:00 Plăticile braţului mort de la Kakafok Magazin Energofish
22:30 Tabara PeApa PVTV Events
23:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
23:30 CONEXIUNI PESCĂREşTI O zi perfectă Răpitorii fără reguli
5 aprilie 0:00 Activarea codului F SBS
0:30  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
1:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
1:30 Episodul 16 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Ultima Frontieră partea 1 Catch & Release
2:30 Năluci pentru toate ştiucile pareta 1 Poveste acutiei cu năluci
3:00 Episodul 29 Pescuitul în focus
3:30 Episodul 1 Febra vânătorii Africa
4:00 Spinning la ştiucă Magazin Energofish
4:30 Cupa Armonia PVTV Events
5:00 Taxidermie – partea 1 Febra vânătorii
5:30 CONEXIUNI PESCĂREşTI Ultima frontieră a ştiucii Răpitorii fără reguli
6:00 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
6:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
7:00 Picker contra Match Magazin Energofish
7:30 Competiţie la feeder PVTV
8:00 Sezonul 2, episodul 21 Pescuit extrem
8:30 Nuferi târzii Răpitorii fără reguli
9:00 Episodul 35 Pescuitul în focus
9:30 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
10:00 Mistreţul
10:30 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
11:00 CONEXIUNI PESCĂREşTI O zi perfectă Răpitorii fără reguli
11:30 Activarea codului F SBS
12:00  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
12:30 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
13:00 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
13:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
14:00 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 1 SBS
14:30 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
15:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
15:30 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
16:00 Episodul 11 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 15 Fete la pescuit
17:00 Episodul 26 Pescuitul în focus
17:30 episodul 3 Pescuit de plătică cu momeli pe bază de făină de peşte Haldorado – Secrete de competiție
18:00 W.S.B. şi momelile artificiale de la Wizzard Magazin Energofish
18:30 Green Lake partea 1 Catch & Release
19:00 Episodul 18 Lovitura de grație
19:30 Episodul 25 Fete la pescuit
20:00 Secretele unui maestru Pe urmele prăzii
20:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
21:00 Episodul 26 Fete la pescuit
21:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
22:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
22:30 Umbra mistreţului Pe urmele prăzii
23:00 Episodul 18 Lovitura de grație
23:30 Episodul 25 Fete la pescuit
6 aprilie 0:00 Secretele unui maestru Pe urmele prăzii
0:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
1:00 Episodul 26 Fete la pescuit
1:30 Episodul 17 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Pe urmele păstrăvilor sălbatici Spinningul e ușor
2:30 Best 5 PIKE 2012 PVTV Events
3:00 Episodul 23 Pescuitul în focus
3:30 Episodul 2 Febra vânătorii Africa
4:00 Crapi mari la Horgesti partea 1 Catch & Release
4:30 Crapi mari la Horgeşti partea 2 Catch & Release
5:00 episodul 4 Method feeder în stil unguresc Haldorado – Secrete de competiție
5:30 episodul 4 Method feeder în stil unguresc Haldorado – Secrete de competiție
6:00 Vânătoare la cerbul cu coarne deformate din Janoshaza
6:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
7:00  Feeder et Co. Baracuda – Enjoy Fishing
7:30 episodul 14 partea 1 Tehnici de Fly Fishing
8:00 Un nou început Master Crap
8:30 ştiuci la Cormoran Răpitorii fără reguli
9:00 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 2 SBS
9:30 Crapii Ungariei Master Crap
10:00 Episodul 1 Maniacii de pe Ebru
10:30 Episodul 18 Lovitura de grație
11:00 Episodul 25 Fete la pescuit
11:30 Secretele unui maestru Pe urmele prăzii
12:00 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
12:30 Episodul 26 Fete la pescuit
13:00 Secretele apei cristaline Aventuri pe ape sălbatice
13:30 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
14:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
14:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
15:00 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
15:30 Crapii Ungariei Master Crap
16:00 Episodul 9 Curs de maeștrii cu Bokor Karoly
16:30 Episodul 16 Fete la pescuit
17:00 Episodul 27 Pescuitul în focus
17:30 Mistreţul
18:00 Episodul 1 Maniacii de pe Ebru
18:30 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
19:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
19:30 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
20:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
20:30 Episodul 26 Fete la pescuit
21:00 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
21:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
22:00 Cupa SBS VIP-urilor, ediţia 4
22:30 Căprior în DALERD SPA Febra vânătorii
23:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
23:30 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
7 aprilie 0:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
0:30 Episodul 26 Fete la pescuit
1:00 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
1:30 Episodul 18 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Episodul 33 Pescuitul în focus
2:30 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
3:00 Episodul 24 Pescuitul în focus
3:30 Episodul 3 Febra vânătorii Africa
4:00 episodul 2 Pescuit la crap de pe mal Haldorado – Secrete de competiție
4:30 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
5:00 Concursul de vânătoare cu arcul 3D
5:30 Cupa Armonia PVTV Events
6:00 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
6:30  Avaţi la Marea Neagră partea 2 Arrow – Te prinde bine
7:00 Episodul 15 Dombovar Topmix TV
7:30 partea 2 Febra vânătorii – Taxidermie
8:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
8:30 Episodul 19 Topmix TV
9:00 Pescuit cu momeli vii Magazin Energofish
9:30 Laguna Verde
10:00 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
10:30 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
11:00 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
11:30 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
12:00 Episodul 26 Fete la pescuit
12:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
13:00 Sezonul 2, episodul 23 Pescuit extrem
13:30 Crapii Ungariei Master Crap
14:00 Mistreţul
14:30 Episodul 1 Maniacii de pe Ebru
15:00 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
15:30 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
16:00 Episodul 26 Fete la pescuit
16:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
17:00 Episodul 28 Pescuitul în focus
17:30 , episodul 13 Îi plac crapului bomboanele? Haldorado
18:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
18:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
19:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
19:30 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
20:00 Să facem cunoştinţă cu Hochstein Tamás
20:30 Episodul 9 Lovitura de grație
21:00 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
21:30 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
22:00 partea 1 Febra vânătorii – Caprioare ciudate
22:30 partea 2 Febra vânătorii – Caprioare ciudate
23:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
23:30 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
8 aprilie 0:00 Să facem cunoştinţă cu Hochstein Tamás
0:30 Episodul 9 Lovitura de grație
1:00 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
1:30 Episodul 19 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Multe copci, multe babuşte Magazin Energofish
2:30 partea 2 Spinning la biban
3:00 Episodul 25 Pescuitul în focus
3:30 Episodul 5 Febra vânătorii Africa
4:00 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 1 Catch & Release
4:30 Reviewuri de top episodul 2 PPT Gear
5:00 Festival gastronomic vânătoresc la Soponyaî
5:30 Campionatul Mondial de Crap 2012 PVTV Events
6:00 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
6:30  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
7:00 episodul 1 Pescuit la feeder între ape Haldorado – Secrete de competiție
7:30 Episodul 17 Lovitura de grație
8:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
8:30 CONEXIUNI PESCĂREşTI O zi perfectă Răpitorii fără reguli
9:00 Activarea codului F SBS
9:30  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
10:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
10:30 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
11:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
11:30 Să facem cunoştinţă cu Hochstein Tamás
12:00 Episodul 9 Lovitura de grație
12:30 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
13:00 Sezonul 2, episodul 17 Pescuit extrem
13:30 La crap pe lacuri mici part 1 Catch & Release
14:00 La crap pe lacuri mici part 2 Catch & Release
14:30 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
15:00 Episodul 14 Fete la pescuit
15:30 partea 2 Spinning la biban
16:00 Episodul 14 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 18 Fete la pescuit
17:00 Episodul 29 Pescuitul în focus
17:30 Episodul 14 Delicatese îngheţate Haldorado – Pescuit la crap în apă rece cu feederul
18:00 Crapii sălbatici din lacul Makra Magazin Energofish
18:30 Zilele ştiucii de la Felsotarkanyi
19:00 Laguna Verde
19:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
20:00 Cupa Media 2012 Evenimente PVTV
20:30 Episodul 17 Lovitura de grație
21:00 Episodul 1 Bun venit în junglă!
21:30 Vânătoare la cerbul cu coarne deformate din Janoshaza
22:00 SBS – Reîncărcat pe lacul Boar
22:30 Show-ul de pescuit 2012 PVTV
23:00 Laguna Verde
23:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
9 aprilie 0:00 Cupa Media 2012 Evenimente PVTV
0:30 Episodul 17 Lovitura de grație
1:00 Episodul 1 Bun venit în junglă!
1:30 Episodul 20 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Echipele PVTV la World Catfish Classic 2012 Evenimente PVTV
2:30 episodul 17 Tehnici de Fly Fishing
3:00 Episodul 26 Pescuitul în focus
3:30 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
4:00 Atracţii flotante Trucuri la crap
4:30 partea 2 Copii se întâlnesc și pescuiesc
5:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
5:30 Năluci pentru toate ştiucile pareta 1 Poveste acutiei cu năluci
6:00 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
6:30  Crapi la cerere Baracuda – Enjoy Fishing
7:00 Cupa Armonia PVTV Events
7:30 Episodul 19 Lovitura de grație
8:00 Episodul 18 Lovitura de grație
8:30 Episodul 25 Fete la pescuit
9:00 Secretele unui maestru Pe urmele prăzii
9:30 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
10:00 Episodul 26 Fete la pescuit
10:30 Laguna Verde
11:00 Episodul 35 Pescuitul în focus
11:30 Cupa Media 2012 Evenimente PVTV
12:00 Episodul 17 Lovitura de grație
12:30 Episodul 1 Bun venit în junglă!
13:00 Un nou început Master Crap
13:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
14:00 Episodul 16 Fete la pescuit
14:30 Green Lake partea 1 Catch & Release
15:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
15:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
16:00 Episodul 15 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 19 Fete la pescuit
17:00
17:30 Episodul 8 Aventurile IHR
18:00 Crapi de decembrie Magazin Energofish
18:30 Green Lake partea 1 Catch & Release
19:00 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
19:30 Sezonul 2, episodul 18 Pescuit extrem
20:00 În plin sezon Pe urmele prăzii
20:30 Episodul 19 Lovitura de grație
21:00 Mistreţ în Lenti
21:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
22:00 Lowrance: Priviri în adâncuri Navtron
22:30 Tabara PeApa PVTV Events
23:00 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
23:30 Sezonul 2, episodul 18 Pescuit extrem
10 aprilie 0:00 În plin sezon Pe urmele prăzii
0:30 Episodul 19 Lovitura de grație
1:00 Mistreţ în Lenti
1:30 Episodul 21 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
2:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
3:00 Episodul 27 Pescuitul în focus
3:30 Bazele pescuitului la crap cu boilies partea 2 SBS
4:00 Pescuit pe canal cu feederul Magazin Energofish
4:30 Pescuit în agățătură pe lacul Căldărușani – partea 1 Catch & Release
5:00 Spinning la ştiucă Magazin Energofish
5:30 Taxidermie – partea 1 Febra vânătorii
6:00 Taxidermie – partea 2 Febra vânătorii
6:30  Feeder et Co. Baracuda – Enjoy Fishing
7:00 Campionatul Mondial de Crap 2012 PVTV Events
7:30 Episodul 20 Lovitura de grație
8:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
8:30 Mrene din mijlocul Aradului Magazin Energofish
9:00 Monturi de crap partea 1 Catch & Release
9:30 Episodul 26 Fete la pescuit
10:00 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
10:30 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
11:00 Sezonul 2, episodul 18 Pescuit extrem
11:30 În plin sezon Pe urmele prăzii
12:00 Episodul 19 Lovitura de grație
12:30 Mistreţ în Lenti
13:00  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
13:30  Avaţi la Marea Neagră partea 2 Arrow – Te prinde bine
14:00 Episodul 17 Fete la pescuit
14:30 Tabara PeApa PVTV Events
15:00 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
15:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
16:00 Episodul 16 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 20 Fete la pescuit
17:00 Episodul 31 Pescuitul în focus
17:30 Episodul 10 Aventurile IHR
18:00 Plăticile braţului mort de la Kakafok Magazin Energofish
18:30
19:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
19:30 Sezonul 2, episodul 14 Pescuit extrem
20:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
20:30 Episodul 20 Lovitura de grație
21:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
21:30 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
22:00 Activarea codului Z SBS
22:30 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
23:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
23:30 Sezonul 2, episodul 14 Pescuit extrem
11 aprilie 0:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
0:30 Episodul 20 Lovitura de grație
1:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
1:30 Episodul 22 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
2:30 Vânătoare la cerbul cu coarne deformate din Janoshaza
3:00 Episodul 28 Pescuitul în focus
3:30 Răbdarea aduce peşti mari – partea 2 Aventuri pe ape sălbatice
4:00 Secretele pescuitului la crap cu Maty Magazin Energofish
4:30 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
5:00 Competiţie la feeder PVTV
5:30  Rocadă la crap şi şalău partea 1 Arrow – Te prinde bine
6:00 Tabara PeApa PVTV Events
6:30  Scule de crap Baracuda – Enjoy Fishing
7:00 Năluci pentru toate ştiucile pareta 1 Poveste acutiei cu năluci
7:30 Episodul 21 Lovitura de grație
8:00 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
8:30 Episodul 18 Emisiunea pescarului la muscă
9:00 Să facem cunoştinţă cu Hochstein Tamás
9:30 Episodul 9 Lovitura de grație
10:00 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
10:30 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
11:00 Sezonul 2, episodul 14 Pescuit extrem
11:30 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
12:00 Episodul 20 Lovitura de grație
12:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
13:00 Activarea codului F SBS
13:30 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
14:00 Episodul 18 Fete la pescuit
14:30 Green Lake partea 1 Catch & Release
15:00 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
15:30 Zilele ştiucii de la Felsotarkanyi
16:00 Episodul 17 Curs de maeștrii
16:30 Episodul 21 Fete la pescuit
17:00 Stăpânul jigurilor partea 1 Răpitorii fără reguli
17:30 Episodul 11 Aventurile IHR
18:00 Pescuit cu momeli vii Magazin Energofish
18:30 Episodul 33 Pescuitul în focus
19:00 Sută la sută caras Cu ochii pe plută
19:30 Episodul 29 Pescuitul în focus
20:00 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
20:30 Episodul 21 Lovitura de grație
21:00 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
21:30 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 1 SBS
22:00 Victorie la WCC cu memeli SBS partea 2 SBS
22:30 Laguna Verde
23:00 Sută la sută caras Cu ochii pe plută
23:30 Episodul 29 Pescuitul în focus
12 aprilie 0:00 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
0:30 Mistreţul
1:00 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
1:30 Episodul 23 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 partea 1 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat
2:30 partea 2 Maestrul armelor – Arme cu aer comprimat
3:00 Episodul 30 Pescuitul în focus
3:30 Febra vânătorii – Cutreirând prin Kasz
4:00 ştiucile braţului mort Spinningul e ușor
4:30 şi crapilor le plac pastele Magazin Energofish
5:00 Maver Commercial Sense 5 – partea 2
5:30  Windcast Arrow – Te prinde bine
6:00 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 1 Catch & Release
6:30  Scule de spinning part 1 Baracuda – Enjoy Fishing
7:00 Fix sau prin culisare Magazin Energofish
7:30 Episodul 17 Lovitura de grație
8:00 Laguna Verde
8:30 Episodul 35 Pescuitul în focus
9:00 Cupa Media 2012 Evenimente PVTV
9:30 Episodul 17 Lovitura de grație
10:00 Episodul 1 Bun venit în junglă!
10:30 Sută la sută caras Cu ochii pe plută
11:00 Episodul 29 Pescuitul în focus
11:30 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
12:00 Episodul 21 Lovitura de grație
12:30 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
13:00 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 1 SBS
13:30 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
14:00 Tabara PeApa PVTV Events
14:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
15:00  Avaţi la Marea Neagră partea 2 Arrow – Te prinde bine
15:30 Episodul 16 Cupa TopMix Topmix TV
16:00 Arme, îndemânare şi precizie partea 1 Pe urmele prăzii
16:30 Arme, îndemânare şi precizie partea 2 Pe urmele prăzii
17:00 Stăpânul jigurilor partea 2 Răpitorii fără reguli
17:30 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
18:00 Pescuit la bologneză lângă centrala nucleară Magazin Energofish
18:30 Pescuit la bologneză lângă centrala nucleară Magazin Energofish
19:00 Sezonul 2, episodul 22 Pescuit extrem
19:30 Episodul 26 Fete la pescuit
20:00 Umbra mistreţului Pe urmele prăzii
20:30 Episodul 24 Lovitura de grație
21:00 Episodul 27 Fete la pescuit
21:30 Activarea codului F SBS
22:00 partea 1 Febra vânătorii – Caprioare ciudate
22:30 partea 2 Febra vânătorii – Caprioare ciudate
23:00 Sezonul 2, episodul 22 Pescuit extrem
23:30 Episodul 26 Fete la pescuit
13 aprilie 0:00 Umbra mistreţului Pe urmele prăzii
0:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
1:00 Episodul 27 Fete la pescuit
1:30 Episodul 24 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
2:30  Avaţi la Marea Neagră partea 2 Arrow – Te prinde bine
3:00 Episodul 31 Pescuitul în focus
3:30 episodul 4 Method feeder în stil unguresc Haldorado – Secrete de competiție
4:00 Zoom pe boilies partea 1 Zona Carpzoom
4:30 Tabara PeApa PVTV Events
5:00 Episodul 15 Dombovar Topmix TV
5:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
6:00 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 2 Catch & Release
6:30  La crap cu Baracuda Baracuda – Enjoy Fishing
7:00 Campionatul Mondial de Crap 2012 PVTV Events
7:30 Episodul 18 Lovitura de grație
8:00 Secretele bolognezei Cu ochii pe plută
8:30 Sezonul 2, episodul 18 Pescuit extrem
9:00 În plin sezon Pe urmele prăzii
9:30 Episodul 19 Lovitura de grație
10:00 Mistreţ în Lenti
10:30 Sezonul 2, episodul 22 Pescuit extrem
11:00 Episodul 26 Fete la pescuit
11:30 Umbra mistreţului Pe urmele prăzii
12:00 Episodul 24 Lovitura de grație
12:30 Episodul 27 Fete la pescuit
13:00 Episodul 16 Cupa TopMix Topmix TV
13:30 Episodul 18 Fete la pescuit
14:00 Episodul 31 Bucătăria iubitorilor de pește
14:30 Episodul 24 Pescuitul în focus
15:00 Stăpânul jigurilor partea 1 Răpitorii fără reguli
15:30 Stăpânul jigurilor partea 2 Răpitorii fără reguli
16:00 Episodul 18 Curs de maeștrii
16:30 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
17:00 Strategii pentru Horgeşti partea 1 Catch & Release
17:30 Crapii sălbatici din lacul Makra Magazin Energofish
18:00 episodul 15 Tehnici de Fly Fishing
18:30 Episodul 1 Bun venit în junglă!
19:00 Mistreţ în Lenti
19:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
20:00 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
20:30 Mistreţul
21:00 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
21:30 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
22:00 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
22:30 Show-ul de pescuit 2012 PVTV
23:00 Mistreţ în Lenti
23:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
14 aprilie 0:00 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
0:30 La feeder în weekend partea 2 Zona Carp Zoom
1:00 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
1:30 Episodul 25 Bucătăria iubitorilor de pește
2:00 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 1 Catch & Release
2:30 La spartul gheţii: Martie pe Tâncăbeşti partea 2 Catch & Release
3:00 Episodul 32 Pescuitul în focus
3:30 Concursul de vânătoare cu arcul 3D
4:00 Arme cu aer comprimat – partea 1 Maestrul armelor
4:30 Arme cu aer comprimat – partea 12 Maestrul armelor
5:00 Episodul 15 Dombovar Topmix TV
5:30  Avaţi la Marea Neagră pareta 1 Arrow – Te prinde bine
6:00 Crapi de primăvară partea 1 Catch & Release
6:30 Maver Commercial Sense 5 – partea 2
7:00 Cupa Armonia PVTV Events
7:30 Episodul 19 Lovitura de grație
8:00 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureş Magazin Energofish
8:30 Sezonul 2, episodul 14 Pescuit extrem
9:00 Episodul 12 Walter Tamas Aventurile IHR
9:30 Episodul 20 Lovitura de grație
10:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
10:30 Mistreţ în Lenti
11:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
11:30 Pescuit extrem
12:00 Mistreţul
12:30 O nouă competiţie pe lacul Rainbow partea 2 SBS
13:00 Episodul 17 Topmix TV
13:30 Alegerea perfectă Poveste acutiei cu năluci
14:00 Mistreţ în Lenti
14:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc Magazin Energofish
15:00 Sezonul 2, episodul 15 Pescuit extrem
15:30 Episodul 27 Fete la pescuit
16:00 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
16:30 Episodul 22 Fete la pescuit
17:00 Am pescuit în Croaţia
17:30 Am pescuit în Croaţia
18:00 Condiţii extreme, feeder extrem Magazin Energofish
18:30 Episodul 18 Curs de maeștrii
19:00  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
19:30 Laguna Verde
20:00 Episodul 20 Lovitura de grație
20:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
21:00 Sezonul 2, episodul 24 Pescuit extrem
21:30 Alegerea puştii şi a sistemului optic
22:00 Am pescuit în Croaţia
22:30 Am pescuit în Croaţia
23:00  Cu Daiwa, la ştiucă Arrow – Te prinde bine
23:30 Laguna Verde
15-Apr
0:00 Lovitura de grație – Episodul 20
0:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
1:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 24
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 26
2:00 Festival gastronomic vânătoresc la Soponyaî
2:30 Căpriorii din Labod
3:00 Pescuit de plătică cu momeli pe bază de făină de pește
3:30 TOPMIX TV – Episodul 17
4:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 10
4:30 Method feeder în stil unguresc
5:00 Fete la pescuit – Episodul 19
5:30 Curs de maeștrii – Episodul 16
6:00 Răbdarea aduce pești mari – partea 2
6:30 Lovitura de grație – Episodul 8
7:00 Lovitura de grație – Episodul 21
7:30 GIVADI – Rapture: Antrenament cu șalăi
8:00 Sută la sută caras
8:30 Pescuitul în focus – Episodul 29
9:00 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
9:30 Lovitura de grație – Episodul 21
10:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 15
10:30 Cu Daiwa, la știucă
11:00 Laguna Verde
11:30 Lovitura de grație – Episodul 20
12:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
12:30 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 24
13:00 TOPMIX TV – Episodul 18
13:30 Zoom pe boilies – partea 1
14:00 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 1
14:30 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 2
15:00 La spartul gheții: Martie pe Tâncăbești – partea 1
15:30 La spartul gheții: Martie pe Tâncăbești – partea 2
16:00 Cupa Media 2012
16:30 Fete la pescuit – Episodul 23
17:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
17:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
18:00 Crapi mari la Horgesti – partea 1
18:30 Strategii pentru Horgești – partea 2
19:00 Secretele apei cristaline
19:30 Lovitura de grație – Episodul 18
20:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
20:30 La feeder în weekend – partea 2
21:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
21:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
22:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
22:30 Sută la sută caras
23:00 Secretele apei cristaline
23:30 Lovitura de grație – Episodul 18
16-Apr
0:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
0:30 La feeder în weekend – partea 2
1:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 27
2:00 PVTV – Competiție la feeder
2:30 Experiențe vânătorești la Labod
3:00 PVTV – Competiție la feeder
3:30 Crapi îndrăgostiți
4:00 La crap pe lacuri mici – part 2
4:30 Lumea peletelor
5:00 Fete la pescuit – Episodul 21
5:30 Albituri la pescuit
6:00 Pikemaster 2011
6:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
7:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
7:30 GIVADI – Trabucco – Crap la rubeziană
8:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 22
8:30 Fete la pescuit – Episodul 26
9:00 Umbra mistrețului
9:30 Lovitura de grație – Episodul 24
10:00 Fete la pescuit – Episodul 27
10:30 Secretele apei cristaline
11:00 Lovitura de grație – Episodul 18
11:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
12:00 La feeder în weekend – partea 2
12:30 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
13:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
13:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
14:00 PVTV – Show-ul de pescuit 2012
14:30 Carpin On 2012 – Expoziție de pescuit
15:00 Căprior la granița cu Slovacia
15:30 Multe copci, multe babuște
16:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
16:30 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
17:00 Fete la pescuit – Episodul 24
17:30 Spinning la biban – partea 2
18:00 Păstrăvii de la Haztaj
18:30 Curs de maeștrii – Episodul 18
19:00 Excursie la crap
19:30 Spinning cu momeli soft
20:00 Hăituirea mistrețului In Zelic
20:30 Pește cu mustăți înghețate
21:00 Să descoperim Balatonul partea 1.
21:30 Cu Daiwa, la știucă
22:00 Scule de spinning – partea 1
22:30 Vânătoare la cerb cu coarne deformate din Janoshaza
23:00 Excursie la crap
23:30 Spinning cu momeli soft
17-Apr
0:00 Hăituirea mistrețului In Zelic
0:30 Pește cu mustăți înghețate
1:00 Să descoperim Balatonul partea 1.
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 13
2:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
2:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
3:00 Festival gastronomic vânătoresc la Soponyaî
3:30 TOPMIX TV – Episodul 17
4:00 Un francez în Delta Dunării
4:30 Fete la pescuit – Episodul 14
5:00 Boncăluit de cerb la Kasz
5:30 Lovitura de grație – Episodul 2
6:00 Ridică-te și strălucește
6:30 Lumea care se topește
7:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
7:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
8:00 Mistreț în Lenti
8:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
9:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 15
9:30 Mistrețul
10:00 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 2
10:30 Excursie la crap
11:00 Spinning cu momeli soft
11:30 Hăituirea mistrețului In Zelic
12:00 Pește cu mustăți înghețate
12:30 Să descoperim Balatonul partea 1.
13:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
13:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
14:00 Secretele apei cristaline
14:30 Curs de maeștrii – Episodul 18
15:00 Boncăluit la Zalaerdo
15:30 Spinning la știucă
16:00 Curs de maeștrii – Episodul 14
16:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
17:00 Fete la pescuit – Episodul 25
17:30 Crapii sălbatici din lacul Makra
18:00 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 1
18:30 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 2
19:00 Bass de Romania – partea 1
19:30 Bass de Romania – partea 2
20:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
20:30 Experiențe vânătorești la Guth
21:00 Mrene de primăvară timpurie
21:30 Secretele apei cristaline
22:00 Lumea peletelor
22:30 Vânătoare de capre în Alpii Austrieci
23:00 Bass de Romania – partea 1
23:30 Bass de Romania – partea 2
18-Apr
0:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
0:30 Experiențe vânătorești la Guth
1:00 Mrene de primăvară timpurie
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 31
2:00 Ultima Frontieră – partea 1
2:30 Când peisajul e acoperit de zăpadă la Labod
3:00 Tabara PeApa
3:30 Episodul 13
4:00 Conexiuni pescărești – O zi perfectă
4:30 Curs de maeștrii – Episodul 15
5:00 Pescuit la feeder între ape
5:30 Fete la pescuit – Episodul 13
6:00 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
6:30 La spartul gheții: Martie pe Tâncăbești – partea 1
7:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
7:30 Laguna Verde
8:00 Cu Daiwa, la știucă
8:30 Laguna Verde
9:00 Lovitura de grație – Episodul 20
9:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
10:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 24
10:30 Bass de Romania – partea 1
11:00 Bass de Romania – partea 2
11:30 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
12:00 Experiențe vânătorești la Guth
12:30 Mrene de primăvară timpurie
13:00 Am pescuit în Croația
13:30 Am pescuit în Croația
14:00 Condiții extreme, feeder extrem
14:30 Pescuitul în focus – Episodul 23
15:00 Căprior în DALERD SPA
15:30 Crapii sălbatici din lacul Makra
16:00 Cu Daiwa, la știucă
16:30 Cupa Maver 2012 – Competiția
17:00 Fete la pescuit – Episodul 26
17:30 Pescuit de plătică cu bologneza pe Mureș
18:00 TOPMIX TV – Episodul 19
18:30 Plăticile brațului mort de la Kakafok
19:00 Delta de la Vlahii – partea 1
19:30 Delta de la Vlahii – partea 2
20:00 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
20:30 SBS – Activarea codului Z
21:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
21:30 Tabara PeApa
22:00 Curs de maeștrii – Episodul 18
22:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
23:00 Delta de la Vlahii – partea 1
23:30 Delta de la Vlahii – partea 2
19-Apr
0:00 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
0:30 SBS – Activarea codului Z
1:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 15
2:00 Ultima Frontieră – partea 1
2:30 Năluci pentru toate știucile – partea 1
3:00 Pescuitul în focus – Episodul 29
3:30 Febra vânătorii Africa – Episodul 1
4:00 Spinning la știucă
4:30 Cupa Armonia
5:00 Taxidermie – partea 1
5:30 Conexiuni pescărești – Ultima frontieră a știucii
6:00 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
6:30 Avați la Marea Neagră – pareta 1
7:00 Picker contra Match
7:30 PVTV – Competiție la feeder
8:00 Secretele apei cristaline
8:30 Lovitura de grație – Episodul 18
9:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
9:30 La feeder în weekend – partea 2
10:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
10:30 Delta de la Vlahii – partea 1
11:00 Delta de la Vlahii – partea 2
11:30 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
12:00 SBS – Activarea codului Z
12:30 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
13:00 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 1
13:30 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 2
14:00 Păstrăvii de la Haztaj
14:30 Pescuitul în focus – Episodul 24
15:00 Școala de vânătoare – Simonyi Otto
15:30 Carpin On 2012 – Expoziție de pescuit
16:00 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
16:30 TOPMIX TV – Episodul 19
17:00 Fete la pescuit – Episodul 27
17:30 Curs de maeștrii – Episodul 14
18:00 Pescuitul în focus – Episodul 35
18:30 Pescuit la crap mare cu nadă Imperial Baits
19:00 Lovitura de grație – Episodul 17
19:30 Pescuind cu pasiune
20:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
20:30 Cupa Media 2012
21:00 Fete la pescuit – Episodul 28
21:30 Am pescuit în Croația
22:00 Am pescuit în Croația
22:30 În plin sezon
23:00 Lovitura de grație – Episodul 17
23:30 Pescuind cu pasiune
20-Apr
0:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
0:30 Cupa Media 2012
1:00 Fete la pescuit – Episodul 28
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 16
2:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
2:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
3:00 PVTV – Show-ul de pescuit 2012
3:30 Curs de maeștrii – Episodul 18
4:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
4:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
5:00 Pescuit cu momeli vii
5:30 La spartul gheții: Martie pe Tâncăbești – partea 1
6:00 Tabara PeApa
6:30 Planeta știucilor – partea 1
7:00 Curs de maeștrii – Episodul 17
7:30 Cupa Armonia
8:00 Excursie la crap
8:30 Spinning cu momeli soft
9:00 Hăituirea mistrețului In Zelic
9:30 Pește cu mustăți înghețate
10:00 Să descoperim Balatonul partea 1.
10:30 Lovitura de grație – Episodul 17
11:00 Pescuind cu pasiune
11:30 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
12:00 Cupa Media 2012
12:30 Fete la pescuit – Episodul 28
13:00 PVTV – Show-ul de pescuit 2012
13:30 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
14:00 Să descoperim Balatonul partea 1.
14:30 Mrene de primăvară timpurie
15:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
15:30 Fete la pescuit – Episodul 28
16:00 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 1
16:30 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 2
17:00 Carpin On 2012 – Expoziție de pescuit
17:30 Condiții extreme, feeder extrem
18:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
18:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
19:00 Lovitura de grație – Episodul 18
19:30 Pe domeniul crapilor și al șalăilor – partea 2
20:00 Maestrul armelor – Balistica
20:30 Inovație la crapi
21:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 4
21:30 Arme, îndemânare și precizie – partea 1
22:00 Arme, îndemânare și precizie – partea 2
22:30 Umbra mistrețului
23:00 Lovitura de grație – Episodul 18
23:30 Pe domeniul crapilor și al șalăilor – partea 2
21-Apr
0:00 Maestrul armelor – Balistica
0:30 Inovație la crapi
1:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 4
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 17
2:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
2:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
3:00 Festival gastronomic vânătoresc la Soponyaî
3:30 TOPMIX TV – Episodul 17
4:00 Un francez în Delta Dunării
4:30 Fete la pescuit – Episodul 14
5:00 Boncăluit de cerb la Kasz
5:30 Lovitura de grație – Episodul 2
6:00 Ridică-te și strălucește
6:30 Lumea care se topește
7:00 Fete la pescuit – Episodul 22
7:30 Buster – Oriunde în Deltă
8:00 Bass de Romania – partea 1
8:30 Bass de Romania – partea 2
9:00 Pescuit la somn cu Koos Ferenc
9:30 Experiențe vânătorești la Guth
10:00 Mrene de primăvară timpurie
10:30 Lovitura de grație – Episodul 18
11:00 Pe domeniul crapilor și al șalăilor – partea 2
11:30 Maestrul armelor – Balistica
12:00 Inovație la crapi
12:30 Maniacii de pe Ebru – Episodul 4
13:00 PVTV – Show-ul de pescuit 2012
13:30 Curs de maeștrii – Episodul 18
14:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
14:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
15:00 Pescuit cu momeli vii
15:30 Secretele apei cristaline
16:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 25
16:30 Să descoperim Balatonul partea 1.
17:00 Mrene de primăvară timpurie
17:30 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
18:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
18:30 Fete la pescuit – Episodul 28
19:00 Lovitura de grație – Episodul 19
19:30 Secretele bolognezei
20:00 Mistrețul
20:30 Laguna Verde
21:00 Instructorul de pescuit – Episodul 2
21:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
22:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
22:30 Experiențe vânătorești la Guth
23:00 Lovitura de grație – Episodul 19
23:30 Secretele bolognezei
22-Apr
0:00 Mistrețul
0:30 Laguna Verde
1:00 Instructorul de pescuit – Episodul 2
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 18
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 10
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 34
3:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
3:30 Fete la pescuit – Episodul 14
4:00 Spinning la biban – partea 2
4:30 Păstrăvii de la Haztaj
5:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
5:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
6:00 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 1
6:30 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 2
7:00 Stăpânul jigurilor – partea 1
7:30 Stăpânul jigurilor – partea 2
8:00 Delta de la Vlahii – partea 1
8:30 Delta de la Vlahii – partea 2
9:00 Pe urmele cerbilor de la Kusztanszegi
9:30 SBS – Activarea codului Z
10:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 3
10:30 Lovitura de grație – Episodul 19
11:00 Secretele bolognezei
11:30 Mistrețul
12:00 Laguna Verde
12:30 Instructorul de pescuit – Episodul 2
13:00 Am pescuit în Croația
13:30 Am pescuit în Croația
14:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
14:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
15:00 Pasiunea pentru câinii de aret
15:30 Pescuit pe râul Po – partea 1
16:00 Pescuit pe râul Po – partea 2
16:30 Pescuitul în focus – Episodul 32
17:00 Episodul 8
17:30 Laguna Verde
18:00 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
18:30 Emisiunea pescartului la muscă – Episodul 18 I
19:00 Lovitura de grație – Episodul 20
19:30 MASTER CRAP – Crapii Ungariei
20:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
20:30 Îi plac crapului bomboanele?
21:00 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
21:30 Rocadă la crap și șalău – partea 1
22:00 Rocadă la crap și șalău – partea 2
22:30 Best 5 PIKE 2012
23:00 Lovitura de grație – Episodul 20
23:30 MASTER CRAP – Crapii Ungariei
23-Apr
0:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
0:30 Îi plac crapului bomboanele?
1:00 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 19
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 11
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 35
3:00 Căprior la granița cu Slovacia
3:30 Fete la pescuit – Episodul 15
4:00 Cupa europeană profesionistă de boilies Maconka – ediția IV
4:30 Pescuitul în focus – Episodul 35
5:00 Boncăluit la Zalaerdo
5:30 Crapii sălbatici din lacul Makra
6:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 15
6:30 Maver Commercial Sense 5 – partea 2
7:00 Multe copci, multe babuște
7:30 Zoom pe boilies – partea 1
8:00 Lovitura de grație – Episodul 17
8:30 Pescuind cu pasiune
9:00 Vânătoare de căpriorilor în Bonyhad
9:30 Cupa Media 2012
10:00 Fete la pescuit – Episodul 28
10:30 Lovitura de grație – Episodul 20
11:00 MASTER CRAP – Crapii Ungariei
11:30 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
12:00 Îi plac crapului bomboanele?
12:30 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
13:00 Multe copci, multe babuște
13:30 Pescuit pe râul Po – partea 1
14:00 Festival gastronomic vânătoresc la Soponyaî
14:30 Delicatese înghețate
15:00 După păsări
15:30 Duel pe Ebru
16:00 SBS – Activarea codului F
16:30 Pescuitul în focus – Episodul 33
17:00 Episodul 10
17:30 Nuferi târzii
18:00 Fete la pescuit – Episodul 26
18:30 Cupa Maver 2012 – Competiția
19:00 Lovitura de grație – Episodul 21
19:30 Pescuitul în focus – Episodul 35
20:00 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
20:30 Spinning cu momeli soft
21:00 Să descoperim Balatonul – partea 2
21:30 #N/A
22:00 Bass de Romania – partea 1
22:30 Bass de Romania – partea 2
23:00 Lovitura de grație – Episodul 21
23:30 Pescuitul în focus – Episodul 35
24-Apr
0:00 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
0:30 Spinning cu momeli soft
1:00 Să descoperim Balatonul – partea 2
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 31
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 14
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 36
3:00 Boncăluit la Zalaerdo
3:30 Fete la pescuit – Episodul 16
4:00 Zilele știucii de la Felsotarkanyi
4:30 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 2
5:00 Căprior în DALERD SPA
5:30 Crapi de decembrie
6:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 16
6:30 Maver Commercial Sense 5 – partea 3
7:00 Spinning la știucă
7:30 Lovitura de grație – Episodul 16
8:00 Lovitura de grație – Episodul 18
8:30 Pe domeniul crapilor și al șalăilor – partea 2
9:00 Maestrul armelor – Balistica
9:30 Inovație la crapi
10:00 Maniacii de pe Ebru – Episodul 4
10:30 Lovitura de grație – Episodul 21
11:00 Pescuitul în focus – Episodul 35
11:30 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
12:00 Spinning cu momeli soft
12:30 Să descoperim Balatonul – partea 2
13:00 Spinning la știucă
13:30 Curs de maeștrii – Episodul 10
14:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
14:30 Spinning cu momeli soft
15:00 Balul vânătorilor
15:30 Best 5 PIKE 2012
16:00 SBS – Activarea codului Z
16:30 Pescuitul în focus – Episodul 34
17:00 Episodul 11
17:30 Buster – Oriunde în Deltă
18:00 Fete la pescuit – Episodul 27
18:30 Excursie la crap
19:00 Lovitura de grație – Episodul 24
19:30 Mrene de primăvară timpurie
20:00 Umbra mistrețului
20:30 Lumea peletelor
21:00 Pe urmele știucilor mari
21:30 #N/A
22:00 Echipa Imperial Baits pe râul Po
22:30 Fete la pescuit – Episodul 26
23:00 Lovitura de grație – Episodul 24
23:30 Mrene de primăvară timpurie
25-Apr
0:00 Umbra mistrețului
0:30 Lumea peletelor
1:00 Pe urmele știucilor mari
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 21
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 16
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 37
3:00 Căprior în DALERD SPA
3:30 Fete la pescuit – Episodul 17
4:00 Știucile brațului mort
4:30 Pescuit cu momeli vii
5:00 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 1
5:30 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 2
6:00 Pescuitul în focus – Episodul 25
6:30 Maver Commercial Sense 6 – partea 2
7:00 Crapii sălbatici din lacul Makra
7:30 Lovitura de grație – Episodul 17
8:00 Lovitura de grație – Episodul 19
8:30 Secretele bolognezei
9:00 Mistrețul
9:30 Laguna Verde
10:00 Instructorul de pescuit – Episodul 2
10:30 Lovitura de grație – Episodul 24
11:00 Mrene de primăvară timpurie
11:30 Umbra mistrețului
12:00 Lumea peletelor
12:30 Pe urmele știucilor mari
13:00 Crapii sălbatici din lacul Makra
13:30 Curs de maeștrii – Episodul 11
14:00 Delicatese înghețate
14:30 Fete la pescuit – Episodul 16
15:00 CÂINII NOȘTRI – Frumusețe și performanță
15:30 Ultima Frontieră – partea 1
16:00 Ultima Frontieră – partea 2
16:30 Cupa Maver 2012 – Competiția
17:00 Episodul 12 – Walter Tamas
17:30 TOPMIX TV – Episodul 17
18:00 Fete la pescuit – Episodul 28
18:30 Îi plac crapului bomboanele?
19:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
19:30 Delicatese înghețate
20:00 Secretele unui maestru
20:30 Cu Daiwa, la știucă
21:00 Instructorul de pescuit partea 3.
21:30 #N/A
22:00 Nuferi târzii
22:30 Fete la pescuit – Episodul 27
23:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
23:30 Delicatese înghețate
26-Apr
0:00 Secretele unui maestru
0:30 Cu Daiwa, la știucă
1:00 Instructorul de pescuit partea 3.
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 22
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 17
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 38
3:00 Școala de vânătoare – Simonyi Otto
3:30 Fete la pescuit – Episodul 18
4:00 Cupa Imperial Baits – PvTv de la Deseda 2012
4:30 SBS – Activarea codului F
5:00 Caprioare ciudate – partea 1
5:30 Caprioare ciudate – partea 2
6:00 Pescuitul în focus – Episodul 26
6:30 Maver Commercial Sense 6 – partea 3
7:00 PVTV – Show-ul de pescuit 2012
7:30 Cu Daiwa, la știucă
8:00 Lovitura de grație – Episodul 20
8:30 MASTER CRAP – Crapii Ungariei
9:00 Vânătoare prin hăituire la Societatea din Marcal
9:30 Îi plac crapului bomboanele?
10:00 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
10:30 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
11:00 Delicatese înghețate
11:30 Secretele unui maestru
12:00 Cu Daiwa, la știucă
12:30 Instructorul de pescuit partea 3.
13:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
13:30 Curs de maeștrii cu Bokor Karoly – Episodul 9
14:00 Laguna Verde
14:30 Fete la pescuit – Episodul 17
15:00 Echipele PVTV la World Catfish Classic 2012
15:30 La crap pe lacuri mici – part 1
16:00 La crap pe lacuri mici – part 2
16:30 SBS – Activarea codului F
17:00 Delta de la Vlahii – partea 1
17:30 Delta de la Vlahii – partea 2
18:00 Bass de Romania – partea 1
18:30 Bass de Romania – partea 2
19:00 Căprioare de Paști
19:30 Laguna Verde
20:00 În plin sezon
20:30 Sută la sută caras
21:00 Fete pe mal – Episodu 29.
21:30 #N/A
22:00 Excursie la crap
22:30 Fete la pescuit – Episodul 28
23:00 Căprioare de Paști
23:30 Laguna Verde
27-Apr
0:00 În plin sezon
0:30 Sută la sută caras
1:00 Fete pe mal – Episodu 29.
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 23
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 18
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 35
3:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 10
3:30 Fete la pescuit – Episodul 19
4:00 Pasiunea pentru câinii de aret
4:30 Am pescuit în Croația
5:00 Crapi mari la Horgesti – partea 1
5:30 Crapi mari la Horgești – partea 2
6:00 Cupa Media 2012
6:30 Echipele PVTV la World Catfish Classic 2012
7:00 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
7:30 Cutreirând prin Kasz
8:00 Lovitura de grație – Episodul 21
8:30 Pescuitul în focus – Episodul 35
9:00 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
9:30 Spinning cu momeli soft
10:00 Să descoperim Balatonul – partea 2
10:30 Căprioare de Paști
11:00 Laguna Verde
11:30 În plin sezon
12:00 Sută la sută caras
12:30 Fete pe mal – Episodu 29.
13:00 Bass de Romania – partea 1
13:30 Bass de Romania – partea 2
14:00 Nuferi târzii
14:30 Fete la pescuit – Episodul 18
15:00 Secretele apei cristaline
15:30 Rocadă la crap și șalău – partea 1
16:00 Pe domeniul crapilor și al șalăilor – partea 2
16:30 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
17:00 Să descoperim Balatonul – partea 2
17:30 Pe urmele știucilor mari
18:00 Instructorul de pescuit partea 3.
18:30 Fete pe mal – Episodu 29.
19:00 Îi plac crapului bomboanele?
19:30 Monturi de crap – partea 1
20:00 Vânătoare de rațe
20:30 Tabara PeApa
21:00 Bun venit în junglă! – Episodul 2
21:30 Cu Daiwa, la știucă
22:00 Hăituirea mistrețului In Zelic
22:30 Duel pe Ebru
23:00 Îi plac crapului bomboanele?
23:30 Monturi de crap – partea 1
28-Apr
0:00 Vânătoare de rațe
0:30 Tabara PeApa
1:00 Bun venit în junglă! – Episodul 2
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 24
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 20
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 36
3:00 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 1
3:30 SBS – O nouă competiție pe lacul Rainbow – partea 2
4:00 După păsări
4:30 Cupa Imperial Baits – PvTv de la Deseda 2012
5:00 Să facem cunoștință cu Hochstein Tamás
5:30 Cutreirând prin Kasz
6:00 Condiții extreme, feeder extrem
6:30 Curs de maeștrii – Episodul 18
7:00 Fete la pescuit – Episodul 24
7:30 Zoom pe boilies – partea 1
8:00 Lovitura de grație – Episodul 24
8:30 Mrene de primăvară timpurie
9:00 Umbra mistrețului
9:30 Lumea peletelor
10:00 Pe urmele știucilor mari
10:30 Îi plac crapului bomboanele?
11:00 Monturi de crap – partea 1
11:30 Vânătoare de rațe
12:00 Tabara PeApa
12:30 Bun venit în junglă! – Episodul 2
13:00 Spinning cu momeli soft
13:30 GIVADI – Trabucco – Crap la rubeziană
14:00 Crapii lui Chilly – Lacurile de la Abbey
14:30 Să descoperim Balatonul – partea 2
15:00 Pe urmele știucilor mari
15:30 Instructorul de pescuit partea 3.
16:00 Fete pe mal – Episodu 29.
16:30 TOPMIX TV – Episodul 17
17:00 Duel pe Ebru
17:30 La crap pe lacuri mici – part 1
18:00 La crap pe lacuri mici – part 2
18:30 Căprior în DALERD SPA
19:00 Pescuit pe râul Po – partea 1
19:30 Pescuit pe râul Po – partea 2
20:00 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
20:30 Nuferi târzii
21:00 Focus pe pescuit – Episodul 36
21:30 Mistrețul
22:00 Stăpânul jigurilor – partea 1
22:30 Stăpânul jigurilor – partea 2
23:00 Pescuit pe râul Po – partea 1
23:30 Pescuit pe râul Po – partea 2
29-Apr
0:00 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
0:30 Nuferi târzii
1:00 Focus pe pescuit – Episodul 36
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 25
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 21
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 37
3:00 Năluci pentru toate știucile – partea 1
3:30 Năluci pentru toate știucile – pareta 2
4:00 Balul vânătorilor
4:30 TOPMIX TV – Episodul 19
5:00 Fete la pescuit – Episodul 16
5:30 Păstrăvii de la Haztaj
6:00 Năluci pentru toate știucile – partea 1
6:30 Năluci pentru toate știucile – pareta 2
7:00 Navtron – Lowrance: Priviri în adâncuri
7:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 15
8:00 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
8:30 Delicatese înghețate
9:00 Secretele unui maestru
9:30 Cu Daiwa, la știucă
10:00 Instructorul de pescuit partea 3.
10:30 Pescuit pe râul Po – partea 1
11:00 Pescuit pe râul Po – partea 2
11:30 Început de sezon în septembrie la Janoshaza
12:00 Nuferi târzii
12:30 Focus pe pescuit – Episodul 36
13:00 Delicatese înghețate
13:30 Cupa Imperial Baits Deseda, ediția V – partea 1
14:00 PVTV – Întâlnire la Nagykallo 2012
14:30 Pescuitul în focus – Episodul 32
15:00 Episodul 8
15:30 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 1
16:00 SBS – Victorie la WCC cu memeli SBS – partea 2
16:30 Excursie la spinning
17:00 Fete la pescuit – Episodul 26
17:30 Monturi pentru cteno
18:00 Curs de maeștrii – Episodul 10
18:30 Buster – Oriunde în Deltă
19:00 Ultima Frontieră – partea 1
19:30 Ultima Frontieră – partea 2
20:00 Cutreirând prin Kasz
20:30 Îi plac crapului bomboanele?
21:00 Pe urmele lui Széchenyi Zsigmond
21:30 Boncăluit la Zalaerdo
22:00 Bass de Romania – partea 1
22:30 Bass de Romania – partea 2
23:00 Ultima Frontieră – partea 1
23:30 Ultima Frontieră – partea 2
30-Apr
0:00 Cutreirând prin Kasz
0:30 Îi plac crapului bomboanele?
1:00 Pe urmele lui Széchenyi Zsigmond
1:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 26
2:00 Pescuit extrem – Sezonul 2, episodul 22
2:30 Bucătăria iubitorilor de pește – Episodul 38
3:00 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
3:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 14.
4:00 CÂINII NOȘTRI – Frumusețe și performanță
4:30 Pescuit la bologneză lângă centrala nucleară
5:00 Fete la pescuit – Episodul 17
5:30 Pescuitul în focus – Episodul 35
6:00 Cupa Media 2012
6:30 Spinning la biban – partea 2
7:00 Pescuitul în focus – Episodul 25
7:30 Tehnici de Fly Fishing – episodul 16
8:00 Căprioare de Paști
8:30 Laguna Verde
9:00 În plin sezon
9:30 Sută la sută caras
10:00 Fete pe mal – Episodu 29.
10:30 Ultima Frontieră – partea 1
11:00 Ultima Frontieră – partea 2
11:30 Cutreirând prin Kasz
12:00 Îi plac crapului bomboanele?
12:30 Pe urmele lui Széchenyi Zsigmond
13:00 Îi plac crapului bomboanele?
13:30 Stăpânul jigurilor – partea 1
14:00 Stăpânul jigurilor – partea 2
14:30 Pescuitul în focus – Episodul 33
15:00 Episodul 10
15:30 GIVADI – Trabucco – Crap la rubeziană
16:00 Carpin On 2012 – Expoziție de pescuit
16:30 SBS – Activarea codului Z
17:00 Fete la pescuit – Episodul 27
17:30 SBS – Activarea codului F
18:00 Curs de maeștrii – Episodul 11
18:30 Echipa Imperial Baits pe râul Po
19:00 Echipele PVTV la World Catfish Classic 2012
19:30 Monturi de crap – partea 1
20:00 Mistreț în Lenti
20:30 Episodul 12 – Walter Tamas
21:00 Să descoperim Balatonul partea 3.
21:30 Căprior în DALERD SPA
22:00 Tabara PeApa
22:30 Concurs comemorativ Vasas Jozsef
23:00 Echipele PVTV la World Catfish Classic 2012
23:30 Monturi de crap – partea 1
Cristi Albu
Combina pasiunea pentru pescuit cu aceea pentru calculatoare. Pescuieste cu placere orice peste, fie el de rau sau lac, cu dinti sau cu mustati. Pe primul plan insa ramane pescuitul la rapitori si competitia din aceasta ramura. Mottoul lui - Pescuiesc, deci exist!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *